Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuzadula
31. mar 2010

Ahoj Kika, zvracanie moze suvisiet s podrazdenym zlcnikom, na ktory tlaci maternica. Aj ked pises, ze sestra je len v siestom mesiaci. Ja so takto zvracala v poslednych mesiacoch pravidelne.. az kym maternica neklesla. Ale suhlasim, ze to moze byt aj nieco ine.. tak mozno treba zajst k lekarovi, aby nedoslo k dehydratacii!!

cheerlady
31. mar 2010

kiwi tak ja si mysli,ze sa uz dlho nenacakas 🙂 a to je super,ze silvia je v pohode,som nevedela,ze ide na CR 😕

evil15
31. mar 2010

🙂 kiwi to ty budeš dalšia v poradí 🙂 super
si myslím že do polky apríla sú všetky aprílovčiatka na svete 😀

baby neviete náhodou čo je s cicimon tá tu včera vôbec nebola a ani dnes tu neni !!!! včera mala poradnu tak neviem neviem ...

michalag
31. mar 2010

inak aj monva tu bola tusim naposledy v pondelok, zeby 😕 😕 😕

kiwi, tak uz len cakat kym sa to naplno rozbehne 🙂

tak silvia ide CS mala tak rodit ci?

veve23
31. mar 2010

dobre rano tehule a mamule,
no posledny marcovy den a min. 3 baby porodia. Dejna, Alicc , Silvia, prajem vsetko dobre k CS, no a Kiwi, uvidime ci je to len zatka a bude to pokracovat, alebo to natiahnes do aprila
😉
ja som spala az doteraz a to som bola iba raz na wc

Frucht...mate v piatok sviatok? mari sa mi ze nie, ale pre istotu sa spytam

Kika...aj mne teraz ked nieco nesadne vraciam, len aby nechytila niaku virozu...tak ked to dlhsie trva mala by zbehnut k dr.

juliap
31. mar 2010

no aj ludka sa vcera neozvala, v pondelok ju este poslali dom a vcera bola na hematologii na kontrole, tak jej skusim kolo 11 brnknut, ci nahodou uz tiez nie je v nemocke ... to fakt vyzera, ze po velkej noci tu zostaneme 3-4 este kinderka a ostatne sa uz budu mamickovat ... 😀

evil15
31. mar 2010

juliap asi tak nejako to bude 😉))

baby čo varíte v piatok viem že zajtra by mal byť špenát ale mm to nelúby tak neviem čo mu mám navariť 😠 no a v piatok už vôbec nie ... poradte mi prosím 🙂 dnes var ím živánsku to sme dlho nemali a cez víkend chce mm sviečkovú 😉 tak aby som sa nenudila ked je v robote 😀

cheer už si pofotila ten baldachýn hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm?????? 😀 😀 😀

grekyna23
31. mar 2010

no ahojte, mam resty nejakych 15 stran, neviem, co je tu nove, ale ako pozeram, tak sa nam tu riadne zmamickieva 🙂
ja len, ze poradna v pondelok dopadla dobre, krcok makne, takze sa uz pripravujeme a ze keby nieco, ze mam ist do nemocnice, ze tam je moje miesto 😅
ale hadam cez sviatky este vydrzime doma, takze aj mna ratajte este ku kinderkam 😉
streptokoka nemam, ale mam tu e.coli, tak beriem tie gulicky macmiror, no nic prijemne 🤐

evil15
31. mar 2010

grekyna nechcem vyzerať ako blbá ale čo to vlastne máš???? to som ešte nepočula??? ja mám streptokoka a to mi stačí 😠

ttiffanny
31. mar 2010

ahojte kočky!
potrebujem radu!!! ráno mi v posteli niečo vytieklo - číre, ale nie veľa. potom som sa šla osprchovať a teraz neviem, či náhodou mi v sprche nemohla odísť plodová voda. neviem, či mám ísť k dr., či ešte čakať, či čo robiť. bože, ja sa asi zbláznim.

kikarv
31. mar 2010

dakujem baby za rady. volala som jej a povedala že v noci sa asi 3-4x zobudila že ju velmi páli záha ale ráno ju už nepálila. zjedla vianočku s maslom a slivkovým lekvárom tak kto vie že čo jej je. no ja som už dlho nezvracala klop klop tak preto sa pýtam že či je to možné ešte aj v takomto štádiu.

kiwinka a ja na tu zátku čakám jak blázon a ona nie a nie odýsť 😀 rozhodla som sa že pôjdem pešo do poradne tak uvidíme ako to zvládneme. držím palce nech to máš čím skôr za sebou a drobčeka pri sebe 🙂 .

stanusa
31. mar 2010

ahojte,
tak dnes pokracujeme 3 injekciou, ale dozvedela som sa vcera ze to nie je vyvolvacka, ale injekcia na dozrievanie porodnych ciest 😎
len na vysetreni skonstatoval, ze najblizsie dni to na porod nevyzera, maly ma este vysoko hlavicku 😒 len tlak mam zase hranicny a to beriem uz 4 tabletky denne...mal by ist dole, ale stale sa drzi - hnusak
zacinaju rozmyslat co so mnou, zajtra sa primar vyjadri co dalej

baby na cisaroch drzte sa, mozno to uz maju aj za sebou 😵

ttiffany daj si vlozku a sleduj ci to bude vytekat dalej, a potom zajdi k lekarke s vlozkou - robia taky test postriekaju vlozku a ked sa zafarbi do modra tak je to plodovka

zuzana1971
31. mar 2010

dobre ranko 🙂
kto nam to dnes rodi???? neozvala sa kamilka? idem precitat prispevky
juj tento notebook je shitovny, furt sa vypina a nejdu dobre tlacitka, uz sa necudujem preco ho vyradovali a lacno predavali 😝 , ale hlavne, ze som ako tak tu 🙂

kiwinka
31. mar 2010

kika,, ja myslim, ze keby ma tak "nenačali" teraz v nemocke co som bola od nedele,,tak mozno zatka ani neodide este..

niektori doktori tam brutalne vysetruju, ale evraj sa to inka neda , aby zistili stav krcka a porod. ciest...
myslim ze oni dobre vedia ti "pomoct" k otvaraniu sa ...

krize zacinaju tak prijemne menzesovo boliet ...no , dnes je pekny datum
31.3.2010 🙂

kikarv
31. mar 2010

stanusa a ja že to už máš za sebou no škoda ale ved ten pravý čas ešte len príde. asi je malému dobre v brušku ked neklesol. 🙂 držte sa

stanusa
31. mar 2010

kiwi tak to viem presne s tym vysetrovanim, ale mne ani to nerozbehlo porod...sice krcokotvoreny ale maly sa tam nehrnie 😕
drzim palce na dnes nech si dalsia mamicka 🙂

dnes jej aj nizky tlak, bude sa rodit 🙂

zuzana1971
31. mar 2010

kiwi vy ste sa tusim vsetky dohodli, ze odrodite spolu dnes 😀 a este v marci 😀 😀

tiffany radim ti to iste co stanusa, a chod potom nech ti to skontroluju, ak odide kompletne plodova voda treba odrodit do 12 hodin, alebo podat antibiotika kvoli infekcii...........juj ja som teraz mudra ako salamun 😀 😀 po tolkych hospitalizaciach v nemocke 😅

zuzana1971
31. mar 2010

dala som si do albumu 20 fotiek maxika z porodnice, trvalo mi to 2 dni, kym mi to zobralo 😝

stanusa
31. mar 2010

kika ved ja ho chapem maleho, ze sa mu nechce von...aj mu dohovarame s mm a stale nic 😝 😅

kikarv
31. mar 2010

kiwinka ale niesi v nemocnici však?

ja som už dnes 2x hnačkovala tak dúfam že ma to nechytí po ceste do nemocnice.
práve pristál v nemocnici vrtulník záchranný teraz mi tu prefrčal pred oknom, blbý pocit.
v čera som mala bolesti čo som vám písala a môj svokor mi už volal ako mi je či ma netreba odviesť. zlatý bojí sa o nás
🙂 tak dobre mi to padlo že zavolal. každý mi už len to volá či ešte nerodím hehe druhý sa nevedia viac dočkať ako ja 😀
aj vám tak vyvolávajú?

kiwinka
31. mar 2010

zuzanka, no ja neviem, asi este dnes nas to chyti viacere haa.. inak bola som v nemocke od nedele kvoli hnackam a naslednemu dehydrovaniu, malatnost... tak som si uzila nemocnicne prostredie uz do predu 🙂 vcera m apustili domov v klude cakat na porod,, dnes ta zatka mi odisla, tak uvidime co bude a kedy... !
Maxik Rafael je naadherny ! :P

kiwinka
31. mar 2010

kik, nie,, od nedele som bola, vcera mam pustili domov,, tak vies uz mam klud a ziaden stres z nemocnicneho prostredia ked som domka , tak aj zátka odisla 🙂

kikarv
31. mar 2010

ozaj a ako teraz jete tie čo máte pocit že pôrod je za dverami. ja sa už tak nenapchávam len vela pijem ale niečo aj málo zjem. a ani niesom hladná. ale čokoládku som si večer neodpustila mňam. 😀

magic08
31. mar 2010

ahojte babenky... chcem sa spytat, mala niektora robenu serkláž?

kikarv
31. mar 2010

hned prídem idem sa sprchnúť a pomaličky sa chystať. nechce sa mi do vane zima mi je a vonku prší 😝 no ale aspoň troška zmyje ten hnusný prach z tých ciest a chodníkov. bože mne dnes strašne krúti črevá 😀 snad sa mi nestane nehoda v poradni to by bol prúúúser 😠

juliap
31. mar 2010

kika, mne tiez vola stale mamina, hlavne, ked sa jej nieco sniva tak hned rano robi paniku, ci sme este doma ... 😉
magic mala robenu fleury, ale ta je uz tyzden v nemocke, vybrali jej steh a uz si ju tam nechali, tak cakame uz len na spravicku, ze sa drobca narodi ... 😀

stanusa
31. mar 2010

zuzana pekne babatko mas 😵
ako vam to ide s kojenim a spinkanim?

stanusa
31. mar 2010

kika uz to zacalo aj u nas...sms alebo telefony no ako? alebo co mas nove? 😀 😝

magic08
31. mar 2010

takze s nou asi nepokecam... ☹ mne tiez vybrali steh pred 2 tyzdnami a vobec sa neotvaram... ziadna zmena... tak len som chcela vediet ako je to u niekoh ineho... a preco si ju tam nechali?

juliap
31. mar 2010

zuzanka, maxi je uzasny, skoda ze necakame diovku, zahovorila by som si ho uz teraz ... xixi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre