• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
jeezis maaaaria jooozefe :slight_smile:) Fleu, no to som pokaslala :slight_smile:)

no tak si tam dame ksichty a bude! no , ale teraz na to nemam nervy vazne... som moc tehotna na to asi :sweat_smile:

dufam, ze moze byt verzia, ze nemam ziadnu foto?! a ostane mi v pase iba to mile dievcatko s kucierkami :grinning: / inak vobec sa na mna nepodoba a nepaci sa mi / xiii :sunglasses:
31. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe aj mna uz vyhodili, lebo som bola na fotke s kocurom :grinning: :grinning: :grinning: hadam si tu nebudem davat fotku z obcianskeho :grinning:
a nemam si tu nahodou odfotit cely obciansky aj s adresou a najlepsie aj cislo uctu aj s heslom, atd?
:sweat_smile:
31. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejul lebo si mala fotku s manzelom a to uz nemozes .. len v tom nehladaj logiku :grinning:
31. mar 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
31. mar 2010 o 18:50 • soldi
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
31. mar 2010 o 18:50 • soldi
tak to je sila, ja budem teda dievcatko s kucierkami :grinning: a vobec ma to netrapi, ze tu nebudem mat fotku

moze byt foto dieta s kocurom v albume??? :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha aky rychly zasah komanda, prispevok soldi bol ihned zmazany :confused:
31. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre boha to čo je za nezmysli :unamused: že zrušený príspevok lebo odbočoval od témy, to nas tu budu ešte aj navigovať o čom sa máme baviť a neodbočovať od temy :grinning: :grinning: :grinning: Bože
31. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi, vacsina budeme dievcatka s kucierkami :grinning: jééj, ake sladké :slight_smile:

fleu, tak aspon uz budem vediet ako vyzeráš naozaj! :grinning: :grinning: :grinning:

vlastne, vsetky si budeme tak podobné :slight_smile:
31. mar 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa mi zdá že už tu nemáme fotku žiadna z nás :sweat_smile:
31. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi budeme rovnosatove ako za komaca :grinning: :grinning: aj cenzurovane :grinning:
31. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano rovnošata, nieco ako vo flme Harry Potter ,, vies co mali take tie kabaty s cervenym lemom , :slight_smile: Chrabromil do tohooooo :slight_smile:
31. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa poďakovaťza radu Zuzadule. Ďakujem. Má tu niekto skúsenosť s mudr Ferákovou?
31. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj kočky, idem ešte kuknuť albumy či mi v nich všetko ostalo, alebo mi to tam preriedili :confused:
nevidela som Harryho Pottera :frowning2: ale vidim co dokazu nezmyselne pravidla :grinning: Tak ja si pockam na malicku a hodim foto s nou, snad mi ju nezmazu :grinning:
kiwi sak ty si mala foto s bruskom neee ...
31. mar 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ja, ci to blondinky nechavaju? ... :sweat_smile:
31. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja neviem čo je na tom že som tu odfotená s mm.... To akože ako tým zavadzam, nechapem, určite si človek predstaví skôr s kým ma to dočinenie ako ked nemám fotku žiadnu, ved práveže to skôr môže zneužiť človek čo nemá v pase fotku vôbec, ako to že tu mám foto s mm. Nechapem :unamused: Ale fleury asi máš pravdu, netreba v tom hladať logiku.
Inač práve som si urobila malinikový čaj, tak popijam a pripravujem sa na pôrod :slight_smile:
31. mar 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliap, ty mas vyhovujucu, pripomina fotku z obcanaku,,mas tam tvar a zblizka , o to ide,,, ak som to pochopila :sweat_smile:

ja som mala fotku kde som bola jak palica s kvetinkami v ruke od mm,, v den kedy sme sa dozvedeli, ze cakame babetko :slight_smile:
31. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marcovky este niesu vymazane,, :grinning: bola som nakuknut :slight_smile:
31. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ved toto je forum a nie zoznamka, tak snad je fuk ake fotky tu ludia maju nie? :wink:
31. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi nezavid :grinning:
31. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie fleu, toto je zoznamka tehuliek :slight_smile: chichi :grinning:

a zavidim a budeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem! :slight_smile: sak, najprv ide marec, az potom april,, tak co totot za postup??? :wink:
31. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne, ze tu je tema mama, oco, rodina a fotka s mm nemoze byt :grinning:
asi sme natolko zaujimave, ze sme predcili aj marcovky :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chvilu tu clovek neni, a fotky su prec, to je cudne :zipper_mouth: a ake pravidla sa porusili????? no haluz :cry: , ja som vas rozoznavla podla foto, strasne teraz ste skoro vsetky rovnake :confused:
31. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veve, presne tak, teraz sme vsetky sladké dievcatka s kucierkami :slight_smile: !
31. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krasne ste dievcata, ako by vas jedna mater mala :grinning:
31. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiwi.....no pekne :grinning: tolko rovnakych zienok som este nevidela
31. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby len aby ste aj kucerave reci nezacali mat :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no toto aj mna zmazali. Asi nevedeli rozlisit ktori z nas dvoch som ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok