Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

lucinka1104
6. aug 2009

ja som pri malom mala v 6 tt

lucinka1104
6. aug 2009

zuzi neboj sa a aj keby si zakrvácala neznamená to žiaden potrat v čase mrchy je to aj bežné kľudne do 3 mesiaca

zuzana1971
6. aug 2009

fida, no mne dali tehu knihu pred 9 rokmi tiez prilis skoro (myslela som, ze to je uz 10 rokov, ale vcera som si pozerala stare lekarske spravy, a je to "len" 9 rokov), a tiez to nedopadlo dobre, mne sa zda, ze kamoska hovorila, ze jej dali az v 16 tyzdni knizku 😕
Inak jej sa narodila mala Laurinka minuly tyzden a vcera uz zverejnila prve fotecky malej modelky, je kraaasna

lucinka1104
6. aug 2009

A hlavne sa nestrasujte , ked mate testy s // ste určite tehotné a všetko je v poriadku.

martaina
6. aug 2009

Tak príznaky ešte vôbec nejaké nemusia byť. Pri prvom som si robila test až 42 dní od menzesu a ledva mi vyšiel pozitívny. Len mi trošku narástli prsia a do 8 týždňa nič. Teraz som ešte dokonca pred termínom a už mi vyšli pekné čiarky a normálne mi tuším minulý týždeň bolo nevoľno. Prsia ala Pamela Anderson. Ale momentálne mám ukážkový cyklus.

lucinka1104
6. aug 2009

niektorá žena nemá príznaky vôbec celé tehu len rastúce bruško a prsia 😵

malalady
6. aug 2009

ahojte baby 🙂 no ako to tu vyzerá? rozbieha sa to tu už??? 😉

lucinka1104
6. aug 2009

mal ja som narodená 11.4 😀

maxii
6. aug 2009

malaldy celkom hej, rozbieha 😅

zuzana1971
6. aug 2009

babulky, ked chcete pozrite tu kamoskinu malinku co sa narodila minuly tyzden 😅

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

necham to tam len do 11,30 a potom to zmazem, lebo som si nepytala jej suhlas, aj ked by nic nemala proti, ale aj tak

lucinka1104
6. aug 2009

je nádherná to su hotové umelecké foto

malalady
6. aug 2009

lucinka🙂 žeby som rodila na tvije nar.? 😀 no parada to by bola haluz 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak ja sa porou bojim bo ja som prvé rodila cis. rezom 😠 tak neviem čo ma čaká ☹

maxii no ty ako už to máš potvrdene?? 😉

lucinka1104
6. aug 2009

inak mne kázala dr prísť ažv 11 tt 😝

maxii
6. aug 2009

malalady mam to potvrdene z krvi, na utz v pondelok este nevidela nic 😖 😖 ale azpon ze z krvi 😵 😵

zuzana1971
6. aug 2009

mojmu bratovi sa narodil maly pred 1,5 rokmi tiez baran a sesternici pred pol rokom mala baranka, teraz sa nam tlaci do rodiny dalsi baran 😀
aj moj otec je baran 😀 pri nom som si povedala, ze barana by som nechcela, ale teraz po 9 rokoch cakania, beriem vsetko, len nech je to zdrave

maxii
6. aug 2009

zuzi presne,moj manzel je baran, a ja beriem kludne dalsieho barana len nech je zdravy 😵 😅 😅

zuzana1971
6. aug 2009

maxii ty si sa ma 2x pytala na tu krv, nie, nedovolila mi sestricka prist skor nez buduci tyzden 😖 , ale urobia mi v utorok aj krvne odbery (urcite vela skumaviek, malokedy sa niekomu podari urobit mi odber krvi 😝 )
aj sono...ja si vypytam fotku nasilu 😀 , teda ak bude vsetko ok 😝

zuzana1971
6. aug 2009

ja uz som si dnes pozerala mena 😝

maxii
6. aug 2009

zuzi jasne, vsetko bude v poriadku neboj 😅 😅

malalady
6. aug 2009

lucinka ja idem ku gyn. prvý septembrový týžden 😉 už mi vypíšu aj tehu. knižku 😀 😉 a bude mi zase brat krv a testy nejaké robit 😀

maxii no ja idem na sono tiež v pondelok😀 síce tam už niečo videl, ale v pondelok už bude lepšie vidno si dám aj cvaknut.. hádam nebude nič hovorit,že je to ešte málé že tam nič nevidno, ale mne to neva🙂 stem spravit album hned od začiatku tehu😀

zuzana1971
6. aug 2009

inak pri mne po 9 rokoch uz NIKTO neveril, ze este niekedy otehotniem, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne a vsetkych prekvapim 😀 😀 😀

maxii
6. aug 2009

to si musela byt v riadnom soku zuzi !!!!!
ja som bola v soku po cca 2 rokoch sa mi teraz podarilo🙂

malalady
6. aug 2009

zuzana wooooooooooooooow tak to máš super,že sa ti to podarilo 😀 😀 😀 😀

zuzana1971
6. aug 2009

maxii, malalady - bol to veeeelmi prijemny sok 😀 😀

malalady
6. aug 2009

mna by vyrutilo 😀

lucinka1104
6. aug 2009

to verím musíš byť naozaj šťastná

jana3
6. aug 2009

Gratulujem, hlavne tym co sa tak dlho snazili, obdivujem vas....
my sme prve mali tak viac menej neplanovane a teraz druhe na prvykrat....

Inak dnes som si urobila druhy test, a uz su ciarocky omnoho vyraznejsie ako v sobotu...
K Dr planujem ist asi tak v 7tt

maxii
6. aug 2009

jani gratulujem🙂
no kedze sme cakat museli, co sme mali robit 😅

zuzana1971
6. aug 2009

veru 😅

martina05
6. aug 2009

no veru .... my sme sa snažili len rok ......ale už som toho mala vyše hlavy, ale ak by sa nezadarilo, čio iné by mi zostávalo???

Zuzi1971 a ak to nie je tajomstvo.... už si to povedala partnerovi...???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre