• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
kami tiez chodim jak kacka, uz len vydavat zvuk kac kac mozem :grinning: Tak aspon budete mat pri porode prekvapko riadne :slight_smile:
1. apr 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta tabulka sa teda rozrastaaaa
1. apr 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky

zuzke GRATULUJEM a želám enech sú hlavne zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kamilka - tak budeš naozaj v napätí až do konca neboj aj ja to tak mám že nevieme lebo sa nám nechce vôbec ukázať :grinning:

kiwinka - drž sa

ozaj k tej zátke môže byť že mi odišlo len trošku zátku a nie celá???? lebo mne niečo také podobné odišlo už okolo 20.3 ale podla toho čo všetky hovoríte kolko toho má nbyť tak ja som mala menej ...
1. apr 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže kiwi už rodí, tak držím palce, nech je to rýchlovka :wink:
1. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej kiwinka,drzkaj sa!!!! nech je to rychle a bezbolestne :dizzy_face: :dizzy_face:
1. apr 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už som tu mm ma zobudil a tak fajne sa mi driemalo. no nič to zato.
no to s tým pohlavým nemáte nikdy isté až v deň D :slight_smile: .
dominka ja mám bolesti tiež a som na 2 palce otvorená ale zátka mi zatial neodtiekla a doktor to vidí že porodím cez víkend tak uvidíme. ja už neverím lebo mala som najskôr rodiť v marci hrozilo že 37tt a nič. tak ja už len čakám.

máte kontakt na kiwinku niektorá? že keby niečo tak sa jej ozveme :slight_smile:
evil - čo sa týka zátky, nemusí odísť naraz, môže aj postupne, mne odišla pri malej takmer naraz a teraz tak v priebehu pár dní po troche,
Ako sa len ti chlapci prevysu....uz ich je az 8 !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikarv - ja mám na ňu číslo, mám ti poslať do IP?
1. apr 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evil, alebo fleury, ste sa tusim vcera pytali s tou kapackou na infuzku, no bolelo to hrozne, ako mi zapichla sestricka tu ihlu na priehlavku ruky..auuu..a raz som omylom chcela pokrcit ruku a to bola boleeest :frowning2: :frowning2:
hovorim, najhorsi zazitok z celeho CS :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
1. apr 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chyba v tabulke este alicc a dnes prida dievcatko aj kiwi :slight_smile:
roxi môžeš poslať.
roxi - dakujem :wink:

baby a ktorá je dalšia v poradí ?????
a baby nepredbiehajte sa :wink: , ja som už po termíne a fakt to už chcem mať za sebou :frowning2:
civi ja som sa to pytala, lebo som to nejako nechapala, ze co ta bolelo..tak si mi to uz vysvetlila :slight_smile:
1. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi - ja som sa nepýtala to bola asi fleury ale dakujem podporu :grinning: ja neznášam ihli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mám z nich panický strach a viem že budem mať infuzku s ATB a to idem rodiť normálne teda aspoň dúfam :sweat_smile:
1. apr 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxi tak sup sup rodit :slight_smile:
1. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcata, len pozdravim a listujem naspat kolko mam zameskaneho citania :slight_smile:
1. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a moni je uz tu, patranie sa odklada :grinning:
1. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prosim pricarovat porodne bolesti......... :grinning: ...brusko ma pobolieva ale skor si myslim ,ze na stolicu,nie na porod :grinning:
drzim prsty
1. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevolá sa to náhodou kanila čo dávajú do ruky? oni to zapichnú a nechajú tam nieje to príjemné ale je to kôli tomu aby nemuseli za každým ked treba pichať ruku. mne to zavadzalo asi o 2 dni som si to v sprche strhla nechtiac dole.
1. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury - tiež sa to pokúšam malému vysvetliť, ale drží sa tam zubami, nechtami, aj keĎ ja mám pocit, že každú chvíľku zo mňa vypadne, už je asi dosť hlboko, len kontrakcie žiadne, tak čo už narobím :sweat_smile:
1. apr 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kika, hej, kanyla blba...nastastie vecer mi to uz vybrali. fuuuj

pliiz poslite mi udaje aj o alicc a kiwinke :slight_smile:
1. apr 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, davaju do zily kanylu, aby ta nemuseli stale napichavat..ja som mala v ruke niekolko dni vkuse, pri sprchovani to je zabava, hlavne ked ju mate v ohybe lakta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
civi kiwi este len rodi :sweat_smile:
1. apr 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
roxi je mu dobre v brusku, treba ho na nieco nalakat :sweat_smile:
1. apr 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sorri za môj pravopis dakedy ma až strasie ked potom čítam a už sa to nedá opraviť :angry:
1. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem do škôlky tak sa zatial majte.
1. apr 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiha, clovek sa tu neobjavi 2 dni a zrazu 4 deturence :grinning: (ak som to samozrejme nepoplietla)....Gratulujeeem!!!

ja som bola dnes v poradni a nepribrala som ani kilecko:slight_smile:) (tak sa to asi bliizi) a dr. povedala, ze ak ma bude boliet hlava, mam okamzite ist do nemocky :unamused:
1. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok