Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
1. apr 2010

kami tiez chodim jak kacka, uz len vydavat zvuk kac kac mozem 😀 Tak aspon budete mat pri porode prekvapko riadne 🙂

fleury
1. apr 2010

ta tabulka sa teda rozrastaaaa

evil15
1. apr 2010

Ahojte maminky

zuzke GRATULUJEM a želám enech sú hlavne zdraví 🙂 🙂 🙂

kamilka - tak budeš naozaj v napätí až do konca neboj aj ja to tak mám že nevieme lebo sa nám nechce vôbec ukázať 😀

kiwinka - drž sa

ozaj k tej zátke môže byť že mi odišlo len trošku zátku a nie celá???? lebo mne niečo také podobné odišlo už okolo 20.3 ale podla toho čo všetky hovoríte kolko toho má nbyť tak ja som mala menej ...

roxi
1. apr 2010

takže kiwi už rodí, tak držím palce, nech je to rýchlovka 😉

civavava
autor
1. apr 2010

jeej kiwinka,drzkaj sa!!!! nech je to rychle a bezbolestne 😵 😵

kikarv
1. apr 2010

no už som tu mm ma zobudil a tak fajne sa mi driemalo. no nič to zato.
no to s tým pohlavým nemáte nikdy isté až v deň D 🙂 .
dominka ja mám bolesti tiež a som na 2 palce otvorená ale zátka mi zatial neodtiekla a doktor to vidí že porodím cez víkend tak uvidíme. ja už neverím lebo mala som najskôr rodiť v marci hrozilo že 37tt a nič. tak ja už len čakám.

máte kontakt na kiwinku niektorá? že keby niečo tak sa jej ozveme 🙂

roxi
1. apr 2010

evil - čo sa týka zátky, nemusí odísť naraz, môže aj postupne, mne odišla pri malej takmer naraz a teraz tak v priebehu pár dní po troche,

fruchtbar
1. apr 2010

Ako sa len ti chlapci prevysu....uz ich je az 8 !!! 😝

roxi
1. apr 2010

kikarv - ja mám na ňu číslo, mám ti poslať do IP?

civavava
autor
1. apr 2010

evil, alebo fleury, ste sa tusim vcera pytali s tou kapackou na infuzku, no bolelo to hrozne, ako mi zapichla sestricka tu ihlu na priehlavku ruky..auuu..a raz som omylom chcela pokrcit ruku a to bola boleeest ☹ ☹
hovorim, najhorsi zazitok z celeho CS 😝 🙄

fleury
1. apr 2010

chyba v tabulke este alicc a dnes prida dievcatko aj kiwi 🙂

kikarv
1. apr 2010

roxi môžeš poslať.

evil15
1. apr 2010

roxi - dakujem 😉

baby a ktorá je dalšia v poradí ?????

roxi
1. apr 2010

a baby nepredbiehajte sa 😉 , ja som už po termíne a fakt to už chcem mať za sebou ☹

fleury
1. apr 2010

civi ja som sa to pytala, lebo som to nejako nechapala, ze co ta bolelo..tak si mi to uz vysvetlila 🙂

evil15
1. apr 2010

civi - ja som sa nepýtala to bola asi fleury ale dakujem podporu 😀 ja neznášam ihli 😅 😅 😅 mám z nich panický strach a viem že budem mať infuzku s ATB a to idem rodiť normálne teda aspoň dúfam 😅

fleury
1. apr 2010

roxi tak sup sup rodit 🙂

moni
1. apr 2010

ahoj dievcata, len pozdravim a listujem naspat kolko mam zameskaneho citania 🙂

fleury
1. apr 2010

tak a moni je uz tu, patranie sa odklada 😀

ludka140281
1. apr 2010

aj ja prosim pricarovat porodne bolesti......... 😀 ...brusko ma pobolieva ale skor si myslim ,ze na stolicu,nie na porod 😀
drzim prsty

kikarv
1. apr 2010

nevolá sa to náhodou kanila čo dávajú do ruky? oni to zapichnú a nechajú tam nieje to príjemné ale je to kôli tomu aby nemuseli za každým ked treba pichať ruku. mne to zavadzalo asi o 2 dni som si to v sprche strhla nechtiac dole.

roxi
1. apr 2010

fleury - tiež sa to pokúšam malému vysvetliť, ale drží sa tam zubami, nechtami, aj keĎ ja mám pocit, že každú chvíľku zo mňa vypadne, už je asi dosť hlboko, len kontrakcie žiadne, tak čo už narobím 😅

civavava
autor
1. apr 2010

kika, hej, kanyla blba...nastastie vecer mi to uz vybrali. fuuuj

pliiz poslite mi udaje aj o alicc a kiwinke 🙂

fleury
1. apr 2010

jj, davaju do zily kanylu, aby ta nemuseli stale napichavat..ja som mala v ruke niekolko dni vkuse, pri sprchovani to je zabava, hlavne ked ju mate v ohybe lakta 😝

fleury
1. apr 2010

civi kiwi este len rodi 😅

fleury
1. apr 2010

roxi je mu dobre v brusku, treba ho na nieco nalakat 😅

kikarv
1. apr 2010

baby sorri za môj pravopis dakedy ma až strasie ked potom čítam a už sa to nedá opraviť 😠

kikarv
1. apr 2010

idem do škôlky tak sa zatial majte.

evil15
1. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀

cinocka
1. apr 2010

fiiha, clovek sa tu neobjavi 2 dni a zrazu 4 deturence 😀 (ak som to samozrejme nepoplietla)....Gratulujeeem!!!

ja som bola dnes v poradni a nepribrala som ani kilecko🙂) (tak sa to asi bliizi) a dr. povedala, ze ak ma bude boliet hlava, mam okamzite ist do nemocky 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre