Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

juliap
1. apr 2010

teraz chcem popytat moju dr v utorok na poradni, nech radsej zmera, nie ze potom zas budu mat v nemocke blbe reci ...

moni
1. apr 2010

fleury, ani mne nic nemerali, ani mi to nechyba a nemyslim si ze je to potrebne.

julia, no veru mas pravdu, gajankine dvojicky uz mozno dorazili 🙂

ja som uz dopredu upozornila manzela ze bude musiet za mna rozpravat, a drzat to tam na uzde..ked som totiz v strese nejako mi to anglicky horsie mysli 🙂 tu teda nikto po mne hulakat nebude, ale bude stacit ked to bude niekto velmi prehanat s emociami a bude mi skriekat za usami 😀

fleury
1. apr 2010

julia ked som nedavno citala marcovky tak tam jedna baba zacala rodit normalne, aj ju nastrihli a az potom skonstatovali, ze cez jej panvu dieta neprejde a supli ju na akutny cisarsky..nerada by som tak skoncila 😝

fleury
1. apr 2010

moni to mas dobre, mozes nadavat po slovensky 😀

moni
1. apr 2010

fleury, si pis ze budem 😀

fleury
1. apr 2010

😀 ach jaj ta amerika ma nieco do seba 😀

cicimon
1. apr 2010

tabulka sa pekne rozrastla, gratulujem vsetkym mamickam

juliap
1. apr 2010

sak to, ze on sa zacal rozculovat a ked som na neho vystartovala ja, tak uz len ze no, ale hlavicku uz mame takmer vonku, tak to musime uz odrodit takto, povedala by som ze ltt, ema mal 3.6 kg a bola jak macko, tak preto chcem teraz radsej vediet dopredu, lebo na prietokoch mi povedal, ze je svist vacsi, aj ja citim, ze je taky bucko ako emka, a z mm strany sa rodia vsetko deticky nad 4 kg, tak ak by nieco, aby som radsej mala cas pytat sa na cisarak ...

fleury
1. apr 2010

aj moj mm mal nad 4 kila a ja 4 takze ak potiahnem do terminu, myslim ze mala bude tiez macko

moni
1. apr 2010

nasa mala bola doteraz vzdy vacsia, asi o tyzden. vcera mi ale teta povedala ze to nebude velke babatko, takze som sama zvedava. mm bol veru riadny kus, ja zas take male nic...takuvidime ako to vystiepilo 😀

fleury
1. apr 2010

moni si to spriemeruj a mas vysledok 😀

seuska sa tiez neozyva, asi konecne bali tasku do porodnice 😀

evil15
1. apr 2010

no môj mm bol drobný čo sa teraz nedá povedať je z neho chlap ako hora a ja osm bola taký normál tak som tiež zvedavá čo sme to splodili 😉

fleury
1. apr 2010

ja ked som v nemocke videla tie male babatka tak som furt rozmyslala ako asi bude vyzerat ten nas maly zazrak 😵 Alebo ked som lezala na ctg na porodnej a prave nejaka baba rodila a zrazu bolo pocut prvy plac tak to bol tiez zvlastny pocit 🙂

fleury
1. apr 2010

a zlati boli aj oteckovia na chodbe ako plakali od stastia 🙂

moni
1. apr 2010

ja budem isto rumazgat ked ju prvykrat uvidim 🙂

civavava
autor
1. apr 2010

ahoojte, sme tam vsetky maminy? 😵 😵

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/april_2010/a...

fleury
1. apr 2010

civi zda sa, ze hej, ale dnesok este nekonci 😅

juliap
1. apr 2010

civi, tiez si myslim, ze zajtra rano budes dopisovat dalsie babatenka do tasbulecky

fleury
1. apr 2010

tu je uz normalne adrenalin sa rano pozriet, kto kazdy uz porodil 🙂))

civavava
autor
1. apr 2010

nevadi, rada dopisem 😵 😵 😵 len nech su vsetky mimca zdrave
😉

babule co mate deticky, potrebujem radu: ako dlho treba kojit take mrnave miminko? bo u nas sa to taha az na hodinu!!!! a urcite pije, nielen saje bradavku... potom este treba uspavat, no sodoma gomora...

takisto = v noci treba prebalovat? tu mi povedali porodne baby, ze v noci neprebalovat, len vyslovene vtedy ak je velmi nepokojny po krmeni.....

poradte ako ste kojili v noci najma...bo vtedy je mlady pan aktivnejsi ako cez den...
😝

zuzana1971
1. apr 2010

ahojte nebola som tu od vcera vecera...nejake nove mimca? dejna, zuzkabar, kiwi atd?

fleury
1. apr 2010

zuzka mrkni tabulku 😉

evil15
1. apr 2010

zuzik pozri tabulku už máme prvé APRÍLOVČATKO Zuzkabar 🙂

zuzana1971
1. apr 2010

jeeej vidim tabulku, to je vela drobcov!!! 😵 😵 😵 😵
a zuzkabar 1.aprila 😅 , ale hlavne ze to ma za sebou 😵

zuzana1971
1. apr 2010

prve aprilovcatko je prvoaprilovcatko 😵

juliap
1. apr 2010

civi, velmi neporadim, martinka sa 1 mesiac sice 1x v noci budila, ale sala tak 20min a hotovo, no a emka bola ukazkove dieta, ta mala rezim od 1 dna doma o 19h kupanie, napapat a spala do rana do 6h, takze to som buntosila v noci len ja, aby som si odstriekala mliecko, lebo som ho mala straaasne vela /dufam ze aj teraz tak bude/

juliap
1. apr 2010

ale do plienky som im siahla, ked sa v noci mrvili, a ked boli poka...e tak som vymenila

evil15
1. apr 2010

ozaj len tak mimochodom pijete niektorá ten čaj z listu ostružiny malinovej????? alebo tie ľanové semiačka odvar z nich???

fleury
1. apr 2010

julia stastna to zena, ked ti mala tak krasne spala celu noc

evil15
1. apr 2010

fleury neboj aj my budeme mať také dobré detičky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre