• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
moni - bodaj by sa to uz blizilo, lebo toto už je naozaj o nervy. verim, ze nastane zmena rychlo a bude chciet ist von. bola by som mu zato velmi vdacna. :wink:
1. apr 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka - no uz vyse dvoch hodin, uz mu aj dohovaram a on nic, stale sa trepe. :frowning2:
1. apr 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grekyna - no to som sa Ta chcela opytat, ze kedy je ta hranica, ze sa vela hybe. K tomu sa mi este zapiera do pravej strany bruska a bolesti mi vyzaruju az do chrbta.
1. apr 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ešte som tu len som vegetila lebo ma bolí brucho a kríže. do nemocnice som ešte nešla. takže sme ešte kinderko :grinning:

blahoželám dalším mamičkám a aprílovčatkám :slight_smile: no ja sa už k ním asi dnes nepridám tak to vyzerá. ja si rezervujem sobotu :grinning:
1. apr 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tarinka - ja tiez v KE, ale v Novej nemocnici, preto som sa pytala ci aj Ty nahodou nie priamo v KE, ale drzim palceky. :wink:
1. apr 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby uz mame za sebou dalsi plany poplach, taky brutaaalny krc, trval asi 10 min, zavolala som svokru k malemu a nakoniec z toho bola zase hnacka. Asi mam uz fakt nervy na cucky - dnes som bola na velku uz 3x. :confounded:
Teraz sa normalne bojim ist spat, co ked to na mna pride v noci a ja budem ako mechom udreta ... a nebudem vediet co sa deje ??? :unamused:
Aj doky mi radila, ze v mojom pripade ako druhorodicka s rychlym priebehom prveho porodu, nemam kontrakcie ani odsledovavat, ale pri 1. resp. 2. kontrakcii pendlovat z domu na hodinovu cestu.
MM ma uz bol vyhanat, nech idem spat, aby som nacerpala sil, tak som mu vysvetlovala, ze teraz urco z tych stresov ani nezaspim a ak aj ano, budem mat hororus sny. Len som zvedava, ci tento stav potrva hodiny, alebo dni ...
1. apr 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj a takisto gratulujem dalsim mamickam a babatkam, prajem skore zotavenie, vela zdravia, mliecka a spolocnej pohody :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. apr 2010 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj monva, ty sa uz tiez rozpadli lebo prides o nervy! skoda ze mate dlhu cestu do nemocnice, vtedy ozaj tazko povedat ci ide o plany poplach, alebo idete na ostro.
drzim palce!
1. apr 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - diky :dizzy_face:
:grinning: presne tak, budem potom "beznervova mamina" :grinning:
1. apr 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva verím ti že máš už nervy. ja som dnes tiež nervozna z tých mojích bolestí :sweat_smile:
1. apr 2010 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika - myslim, ze aj ty si na tom nejako podobne co sa tyka otvarania a skracovania krcka, ci sa mylim? no a aj termin mame podobne. Ja mam prvy 7. a druhy 12.4. tak uvidime, kedy nase "perly vyjdu z lastury"? :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru noc :wink:
1. apr 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no monva ja mám prvý 10.4 a druhý 14.4 ale už teraz mi je všelijako len dobre nie.
dobrú noc monva
1. apr 2010 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MONI a vies ako mne chuti pikantne? ani tehu som nebola a v cine som sa sla dozrat tej pasty a grilovacky bez stiplavinky si neviem predstavit....a mam rada aj pikantnejsie polievky ale zas nie tak ze slaham plamene :grinning:

GREK jaj na teba som zabudla :wink: a ako sa citis???vsetko ok?
2. apr 2010 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LUCINKA no tak skus sa poprechadzat po byte alebo sa skus tak pohupovat...a ked nie tak uz netusim :fearful:

KIKUS ahoj tak uz sme mysleli ze si isla ti doprajeme :grinning:

MONVA no uz asi podvedome na to myslis jaj nervy su uz na dranc ....tak dobru a neboj sak ked to pride bude uz pokoj..a ty by si uz asi mooooc chcela si mozte s Kikus podat ruky :grinning:
2. apr 2010 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic dievcata asi uz driemete alebo rodite kazdopadne drzim palceky...dobru nocku a sladke sny kinderka :wink:
2. apr 2010 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilakd dúfam že som ťa nesklamala že som ešte tu. no ved počkaj ked budeš tak ako ja a monva budeš to chcieť mať za sebou :wink:
2. apr 2010 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus si tu? no fajin lebo mne sa vobec nechce spat
2. apr 2010 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som ešte
2. apr 2010 o 01:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko.
ešte spinkáte poniektoré. už neviem spať len tý moji dvaja tam pochrapkávajú :grinning:
dnešná noc prebehla tak že 2x ma chytili super bolesti a prehnalo ma. mm myslel že je to tu aj sme to stopli ale prešlo to. uvidíme aký bude deň. dnes sa chystá mm upiesť kačku :grinning: ja budem len vegetiť. vyzerá že vonku bude slniečko tak možno pôjdeme na menšiu vychádzku okolo bloku :grinning: :grinning:

máme dalšie aprílovčatko? neviete
2. apr 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monva myslím na teba ako ti je a či to už aj nemáš za sebou :slight_smile:
2. apr 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko,

tak kukam, ze kiwi furt nist???Kika ty si stale cela? :slight_smile: Vy mi tu vsetky porodite, si zalozm potom sama temu :grinning:
Ja som sa dnes nevyspala, nasi dementni susedia nieco oslavovali, ozrali sa uz o 8mej vecer a hulakali do jednej rano :angry: :angry: :angry: Tak som im dnes rano pustila hudobny budicek na prebudenie :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem sasurin!! :dizzy_face:
a ziram, ze gajana nakoniec ide rodit normalne dvojicky s tym, ze ma prist ked to na nu pride :confused:
2. apr 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
ja som sa dnes tak fajne vyspala...konecne po 2 dnoch. A sa aj normalne najem :slight_smile:
2. apr 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury začni aj dupať a hudbu daj na plné pecky :grinning:
aj naša suseda pod nami teraz púšťa hlasno hudbu a sem tam do toho zvrieskne na deti.
v noci aj nám nejaká trúba vrágala pod oknamy ale našťastie nie dlho.
2. apr 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sluší sa dnes upratovať ked je velkonočný piatok? tu niekto vysáva. :confused:
2. apr 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika snazim sa co mozem s tou hudbou :grinning:
upratovat by sa dnes nemalo, ale po tej noci vazne uvazujem, ze nieco podniknem :grinning:
a ty ako bolesti ustupili uz?
2. apr 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury momentálne cítim len malú ako tlačí. bolesti cítim ked vstanem a rozhýbem sa. kým ležím teraz tak mi je celkom fajn. no v noci ani ležanie nepomáhalo.
2. apr 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako teraz mám jesť. rozmýšľam len po troške aby som nebola plná keby niečo.
idem si dať asi granko s makovníkom :slight_smile:
2. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko tehulky a mamicky,
Fleury ty mozes tvoj kram rovno zatvorit,carovat sa ti nedari.......vyspala som sa do ruzova a zase tu beham ako srnka! :grinning:
2. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok