Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

minka21
17. sep 2009

ja viem co mam svagrovu tehulku tak od 3mesiaca jej brusko raaastlo a raaaastlo,takze sa moc tesim,ked si budem hrdo vykracovat ako slonica 😀 s obrovsky brusiskooooooom🙂

kiwinka
17. sep 2009

minka21 napis IP gajanke , myslim ze ma aj nejake cislo za gajankou, skus kuk par stranok do zadu kde pisala... 🙂

kiwinka
17. sep 2009

baby chodite tu niektora na kramare na gyndu? 😕 ci ja som jedina?

minka21
17. sep 2009

gajana1 je to ona?

kiwinka
17. sep 2009

ano minka, to je ona presnee 😀 gajana 1 !

minka21
17. sep 2009

oki,dik za radu idem jej pisat🙂 a kiwinka ako to vyzera v 13tom tt?

kiwinka
17. sep 2009

v 13tt? no mne nebyva zle na stastie...mala som hrozne ta ktri tyzdne zhruba 5-6-7 tt..no otrasne, potom to vsetko preslo 🙂 viac papam, pribrala som3 kilá, velmi som unavena, gate viem zapnut ale tlacia ma a som z toho nervozna potom 🙂 a som na rizikovom na PNke od vcera kvoli mojim predoslym tazkostiam operacnym vajecnika... inak sme OK aj babetko rastie krasne, aj ja som OK, obcas ma pichne dole v lavo v pravo...a najblizsiu poradnu mame 01oktober kde sa dohodneme na datume screeningu. 😀

kiwinka
17. sep 2009

babule,,z genetonu mi konecne odpovedali mejlom, ze sa mam objednat telefonicky u p. Vlkovej na odber krvy na zistenei pohlavia dietatka,,mate s tym uz niektora skusenost??? robi sa to zatial iba v Ba a stoji to 60 eur!

tantama
17. sep 2009

Kiwi ideš si to dať urobiť???

kiwinka
17. sep 2009

ano tantamka, chcem si to dat urobit.
mne nic nehrozi, len mi odoberu krvicku a myslim, ze sa da spolahnut na vysledok, verim tomu. a budem to vediet trosku skor akoby sme to vedeli z ultrazvuku.
len musim volat tej pani a som zvedava na kedy mi da terrmin,

len ma zaujima ci uz ste niektora na tom boli, alebo sa chystate????
co som kukla marcovkam do četu tak ony niektore na tom boli uz,,,takze vidim, ze baby tomu doveruju.

jannuulik
17. sep 2009

moja kamarátka tam bola asi pred mesiacom, výsledky jej zavolala za 3 dni 🙂 , avšak ona tam bola ešte v rámci výskumu, čiže zadara. Ja som sa chystala, len teraz ma trošku zarazila suma ☹ , asi si to odložím na 3D ultrazvuk, nie len kvôli obrázkom, ale predsa je tam pekne vidieť či babatko má všetko ako má byť 🙂

jannuulik
17. sep 2009

ale ta pani Vlkova jej tvrdila , že po 12 tt je to na 100pro, prechádza to aj kontrolou...a do 12tt to aj tak neurobia z etického dôvodu.

kiwinka
17. sep 2009

no baby asi nemam nad cim vahat,,obetujem 60 eur a budem vediet ake pohlavie drobca nosim pod srdcom 😉 ved sme vyzbierali peniazky do kasičky na svadbe tak ich zacnem minat samozrejme po dohode s manzelikom 😝

cheerlady
17. sep 2009

ahojte babule,tak mne sa dnes snivalo,ze moja krstna bola u nas a nasla moje tehu testy 😀 a ja som ju rychlo musela tisit,nech nezacne vykrikovat,lebo tam bola aj moja mama,ze nech sa to nedozvie od nej 😀 no myslim,ze to je uz znamenie,ze to treba fakt povedat nasim 😀 😀 😀

inak aj som rozmyslala nad tymi testami,ale uz ma to preslo,budem dufat,ze drobec sa nam ukaze co najskor 🙂

inak som v praci a po hodine a pol som konecne dojedla obednajsiu polievku 😀 u nas sa chysta tento weekend vinobranie,takze rovno v robote pod oknami nam stavaju kolotoce 😎 no co uz,aspon sa nenudim 😀

tantama
17. sep 2009

Ahoj ceer že ty si sa bola kolotočovať a potom si nemohla zjesť polievku🙂)) 😀 vitaj medzi nami práve dnes sme preberali šialené sny 🙂

cheerlady
17. sep 2009

tantama ved som si ich citala,preto som pridala ten moj 😀
neee,nebola som sa kolotocovat a ani nepojdem,nechcem radsej riskovat 😉

kiwinka
17. sep 2009

jeej winobranie noo,,my sme mali minuly vikend v rači vinobranie, ale som ho prepásla,,sme boli v Tatrach, tusim sa pojdem kuk do PK na jednu cigansku a lokšu 🙂

tantama
17. sep 2009

no a potom ten ďalší víkend je v Modre 😀

cheerlady
17. sep 2009

kiwi dojdi 🙂 ja sa chystam prejst sa po meste s mm,ale nie nadlho,lebo on robi v sobotu a nedelu dennu,takze len tak vecer..a este sa chceme stretnut baby zo skoly-lenze ani jedna nevie,ze som tehu,tak si musim najst vyhovorku ani nepit,ale pri nich to bude veeelmi tazke 😀 ale uz jednu mam - beriem antibiotika 😀

kika29
17. sep 2009

cheerlady a ty im to nechceš povedať?

cheerlady
17. sep 2009

tantama ja to v modre nejak moc nemusim... 😒 neviem preco,neuraz sa 🙂

tantama
17. sep 2009

ja som síce z Modry ale mne to je fuk ja tu bývam len chvíľu a pre mna je vinobranie o synovi a kolotočoch🙂) nemám sa prečo uraziť aj ja chodím do Pezinka 😀

cheerlady
17. sep 2009

kika chcem,ale v sobotu to chcem najprv povedat nasim 🙂 neviem,myslela som,ze uz pockam este tie 2tyzdne...teraz som v polovici 11tt...

tantama pre mna vinobranie bolo dolezite,ked som bola pubertiacka 😀 odkedy som s mm (predtym este frajerom), tak vzdy mu vyslo,ze ma vinobranie pracoval,takze ked tak,tak som sa isla prejst s nasimi na cigansku a bolo...no ale teraz sa tesim a na to buduce este viac,ked uz dufam pojdeme traja 😵

kiwinka
17. sep 2009

cheerlady a ty si mladucka dobre vidim v tabulke? ze 21? ci som slepa a zle citam?? :D
ty s iuz vydata? kedy ste sa brali? :D

kiwinka
17. sep 2009

kika29 este si na PNke? ja som na rizikovom takze som od vcera na PNke, obvodna mi dala PNku a viac sa nebavila,,o vychadzkach nebolo an ireci,,teraz mam najblizsiu kontrolu u obvodnej 25septembra a aj listok na peniaze mi da ci co... tak sa jej spytam na vychadzky, sak sa doma zblaznim... budem len jest a priberat 😀

avuka
17. sep 2009

ahojte,aj ja mavam obdobia strasnych snov,okrem ineho sa mi 2x snivalo,ze sme o mimi prisli,mm sa zase nic nesniva (iba zriedka),ale minuly tyzden sa mu snivalo,ze videl nase mimi ako batola a ze to bolo dievcatko...este ze ho mam a vzdy ma dako upokoji...
inak,dnes mi u dokiho brali 4 ampulky krvi na testy a zas som aj o cosi chudsia...od zaciatku tehu uz 5kg,hmm,ja v lete vzdy schudnem,ale teraz v tehu ma to trochu naplasilo...ale daktore dievcata vraj tiez pochudli a potom zas pribrali a ze aspon dokopy za cele tehu nenabrali prilis vela nadvahy...tak snad dobre...

cheerlady
17. sep 2009

kiwi ano,dobre citas,za 2mesiace mam 22 🙂 a zajtra budu 2mesiace,co sme mali svadbu 🙂 mozno sa ti to zda malo,ale u nas je to ine ako u vacsiny mojich rovesnicok...mm ma 28rokov,sme spolu 4,5roka, z toho 2roky spolu byvame,ja som skoncila gympel,isla na vysku externe (teraz som Bc. a zacala som 4.rocnik),popritom som sa hned zamestnala normalne na hlavny pracovny pomer,no a uz dlhsie sme uvazovali o vlastnom byvani,lebo sme s podnajme (nemuseli sme sem ist,ale chceli sme si vykusat zit spolu 😉 ) tak sme si povedali - preco sa nevziat? takto zajtra bude rok,co ma poziadal na dovolenke o ruku,no a v marci sme sa rozhodli pre svadbu 🙂 a babatko chceme uz dlhsie 😵 ja zijem proste v inom svete ako moje rovesnicky,ktore su na vyske na dennom,pretlkaju sa chvilkovymi brigadami,chodia po zurkach po chatach,doma im upracu a navaria mamy,nie su peniaze,rodicia im daju....je to proste o inom...ale nikoho som sa tym nechcela dotknut,len som sa snazila vysvetlit ten rozdiel,ktory vidim okolo 🙂

kiwinka
17. sep 2009

cheerlady to si velmi pekne a rozumne napisla ! 🙂
a pokracujes dalej svrty rocnik normalne aj s tehu? budes t ozvladat?
ja mam v januari teraz statnice magisterske takze tiez zaberak 😀 ale verim si!
a premyslala si nad tym kde chces rodit?

stanusa
17. sep 2009

ahojte,
dnešné NT dopadlo dobre, máme už aj foto 🙂

ikushik
17. sep 2009

ahoj stanusa, kráásne foto gratulujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre