Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cheerlady
17. sep 2009

stani no to je supeeeer! gratulujem 😀 a pytala si sa na tu cenu 3D? 😕
kiwi no ja verim,ze to zvladnem - mam vela spoluziacok,co mali pocas tychto 3rokov skoly babatka a zvladli to,takze ak nebudu nejake problemy,tak hadam to zvladnem aj ja 😉 a na materskej sa toho stihnem naucit aj viac ako ked chodim do prace,potom domacnost a ku kniham som sa dostavala tak o 10-tej vecer 😒 ja chcem ist do ruzinova a ty? 🙂

stanusa
17. sep 2009

diky baby, bola som aj s drahym a vytesoval sa, ze ako sa hybe...normalne mala dr. problem urobit fotku 😀
cheerlady za sono som neplatila nic 😕 som bola prva, tak mam to gratis no a za 3D som sa jej nepytala.
inac cena je v RS asi 40 eur.
ikushik ty budes mat dvakrat krasne fota 😵

cheerlady
17. sep 2009

jaaaaaj,ja som si ta pomylila - to subidubi mi mala pozistovat tie ceny,prepaaaaac 😖
no ale super,ze sa tak mrvilo 😵 som zvedava,ci aj to nase bude take hyperaktivne 😀

stanusa
17. sep 2009

nevadi 🙂
ved prave, ze ci je to ok tak sa mrvit, obcas sa aj nadvihlo...neviem po kom to ma 😀
mam dost stresujuce zamestnanie

cheerlady
17. sep 2009

a co robis? 😕 no ja ked som bola minuly tyzden na sone - aj ked nie na tom NT-cku,tak sa mi tam nejak nezdalo,ze by sa male mrvilo 😒 ale to asi aj preto,ze doktor s tym furt hybal...

stanusa
17. sep 2009

som ucka na ZS, snazim sa tak v pohode, ale niekedy sa neda 😝
ved pockaj, aj tebe sa bude 😉 ... ani mne sa minule nemrvilo, len sem tam pohlo rukami alebo nohami...tiez som mala pocit, ze to dr. hybe
dnes aj viac pritlacila, tak mozno aj preto

pipimiska
17. sep 2009

ahojte 🙂 mozem sa pridat?chcela by som tiez rodit v aprili 😀

stanusa
17. sep 2009

ahoj a vitaj 🙂 v pase mas aj ivf a iui...nakoniec to zariadila priroda?

civavava
autor
17. sep 2009

ahojte babenky 🙂

ikushik, este som v BA, cestujem v nedelu nazad 🙂

subidubi, v Gyori sme boli v nakupnom centre ARKAD, tam je HM aj CA, v HM som kupila dvojo gati, jedny riflove a jedny cierne mencestraky, obe su moc super. V C A som si kupila tricko, s tmi nozickami, ze Kicking baby 🙂), tam maju zas krajsie topy a svetre a tak.

Od vcera uz aj nosim tehu gate, lebo ked som zatial nic nepribrala, obycajne gate ma uz nejak tlacia a necitim sa v nich pohodlne.

cheerlady, sikovna si, ze studujes a paci sa mi aj tvoj postoj k zivotu a manzelstvu 🙂 na tvoj vek je to dnes nezvyk a je to super 🙂

fruchtbar, ja som mala kolegu ktory mal razstep pery, ale bolo to vidiet fakt minimalne, tak mu to dobre v detstve zoperovali...teraz cakaju s manzelkou dcerku a boja sa ze to zdedi, ale snad to bude OK...

gratulujem k dobrym NT vysledkom, mna to caka 23.9 a uz sa neviem dockat, aj ked sa trocha bojim .......

pekny vecer kocky, pa

pipimiska
17. sep 2009

stanusa,dakujem 🙂 ano priroda,trosku jej to trvalo,5 rokov,ale dockali sme sa,ked sme to najmenej cakali 😵 ..uz sme mali podane na dalsie ivf
..aj ja som chcela byt ucitelka,ale nemozem byt predsa ucitelkou,ked sa mi nekce ucit 😀
po akom case sa zadarilo tebe? 🙂

avuka
17. sep 2009

stanusa,aj ja som ucka na SS,sa mi vsetci cuduju,ze v mojom povolani este nie som na rizikovom...ale zatial v pohode...len daktori ziaci by mohli byt ohladuplnejsi,ked mi uz bude vidiet brusko,asi si dam s daktorymi individualne rozhovory...snad sa zdecimuju...ale inak ma bavi ucit...🙂a teba?

stanusa
17. sep 2009

dockali ste sa, to je pekne 😵 😵 😵
my sme vyse roka, ale vek, myom a horsi spg nas trapili. aj nam sa podarilo necakane, neplanovane...uz sme sa chystali do centra a ja na laparoskopiu.

cicimon
17. sep 2009

baby v com sa zatial najviac obmedzujete?

stanusa
17. sep 2009

avuka, ucim 5. rok a robim to celkom rada, mam aj piatakov...len to nase zlozenie deti je slabsie
na SS to musi byt dost zaujimave, ...to je fakt, ze da sa to zvladnut pokial clovek nema zdravotne problemy 😉

maxii
17. sep 2009

caue,

pridavam sa k vecernej debatke, lezim v posteli po veceri, lebo v leze mi lepsie travi 😀 😀

cicimon mna zatial najviac obmedzuju nevolnosti, kedze sa nemozem ani poriadne najest 😀 😝 😝

baby aj ja som vystudovana ucitelka ale neucim, a snazili sme sa rok a pol, v maji som mala laparku kvoli slepaku a v juli sa zadarilo 😵 😵 😵

pipimiska
17. sep 2009

stanusa,super 🙂
..mi tiez u manzela vek,95percent zlych spermii,ja protilatky proti spermiam,zvyseny prolaktin,testosteron,nedostatok estrogenu a progesteronu 🙂 ..mne sa tak rozhadzali hormony po ivf

cicimon,ja vo vsetkom😀 mam prikazane lezat koli malemu hematomu v maternici,ale uz som si zvikla 😉

stanusa
17. sep 2009

cicimon obmedzovat sa - take nepoznam 😀 akurat sladkosti som vylucila
a nohavice ma obmedzuju

maxii skolstvo ta nelakalo?

pipimiska
17. sep 2009

kocky,priberate,alebo chudnete??
ja zatial len chudnem 😒

pipimiska
17. sep 2009

maxii,a co robis?

maxii
17. sep 2009

stani ani nie 😀 😀 hned po skole som dostala super ponuku v uplne inom odvetvi takze bolo rozhodnute 😀

cicimon
17. sep 2009

no ja sa sladkosti neviem vzdat :🙂

mne obmedzuje hlavne otvorena chladnicka, ma z neja napina. som zvedava kedy dojde aj na nohavice

hlavne jedlo ma zaujima kto co..

pipimiska
17. sep 2009

stanusa,nohavice aj mna 😀 ale v posteli ich nepotrebujem..

stanusa
17. sep 2009

pipimiska tak tomu sa hovori zazrak, alebo ze aj motyka vystrelila

maxii
17. sep 2009

pipi podnikam 😀 uz dva roky...

stanusa
17. sep 2009

najlepsie su teplaky, no ale do roboty- zaviedla by som novu modu 😀

pipimiska
17. sep 2009

stanusa,asi zazrak 🙂

cicimon,ja radsej nejem chipsy,aj ked ich milujem,na sladkosti nemam chut,zevraj sa nemaju jest huby,tak ich zatial nejem,ale spytam sa lekara

pipimiska
17. sep 2009

maxii,aj ja podnikam 😀

pipimiska
17. sep 2009

takze ucitelky a podnikatelky 🙂

pipimiska
17. sep 2009

stanusa,a akuu? 🙂 ..modu myslim

pipimiska
17. sep 2009

neodpovedali ste mi,chudnete alebo priberate??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre