Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

monva
4. apr 2010

ROXI - GRATULUJEEEEM a prajem vsetko najsamlepsie cmuuuuk 😵 😵 😵

monva
4. apr 2010

Seuska - mozno sa nase baby chcu vyhnut zajtrajsej oblievacke 😀 😀 😀

vejula
4. apr 2010

čavte kočky neuveríte čo sa mi stalo, na pokeci je ženská, uplne cudzia, a neviam ako stiahla moju fotku čo mam tu na koniku v albume a používa pri svojom mene ako profilovu fotku... Nechapem 😒

vejula
4. apr 2010

inač velká gratulácia roxi 😉

monva
4. apr 2010

Veji - ty brdo, to je ina haluz, co teraz ???

monva
4. apr 2010

Baby mam normalne pochybnosti, vcera ked ma poobede o tretej tak brutalne prehnalo, co ak mi odtiekla aj plodovka? Myslite, ze by mohla odtiect a ja by som o tom nevedela ? Lebo mi normalne tieklo, ale z konecnika, bolo to len par sekund a teraz nad tym rozmyslam a zacinam sa bat, co ak to bola uz voda ???

marika1902
4. apr 2010

Veji asi by si mala ohlasit tu babu alebo kto to je adminovi. Hadam sa to da na pokeci

vejula
4. apr 2010

no ja som to tam už ohlasila adminovi ale ešte s tým nič nespravil. Má tam aj číslo, volala som mu ale nedvíha, tak uvidím kedy sa to porieši, som z toho uplne šoknutá 😕

monva aj ja som už mala také stavy že som sa bála či mi voda neodtiekla... Ale každý ma upokojuje že by som to zistila 😒 Inač dnes mi z dola vyšla taká hlienovitá hmota trošku do hneda, asi to bude ta zátka že??? A potom ešte trocha takého hlienu odtieklo

zuzana1971
4. apr 2010

vejula to je sila, preto nie je dobre uverejnovat kade tade svoje fotky na nete 😒

michalag
4. apr 2010

veji, to uz je ina drzost 😠 , dufam ze s tym nieco spravia

dnes sa kika este neozvala vsak?

michalag
4. apr 2010

Monika, neuveris, ale mna vcera 3x prehnalo a nieco podobne som mala aj ja, ale plodovka moze ist len z ... no ja len dufam ze moje telo sa nezacina precistovat, lebo este mame cas a ja chcem byt slusna a nepredbiehat sa 😀

vejula
4. apr 2010

no kočky fakt si treba teraz dávať riadne bacha kde dávate fotky a hlavne po tejto skusenosti nebudem len tak zverejnovať fotky drobca...

vejula
4. apr 2010

inač už má zmenenu fotku a nick pred tým bola sarah.miska4 a teraz je sarah.lucka...

aktakk
4. apr 2010

Monva- mne doktor praskol vodu a vytieklo jej teda hodne, jak z vodovodu...a potom mi este odtekala stale cca 6hodin...takze podla mna sa nemusis bat, to by si zistila si myslim.

aktakk
4. apr 2010

Veji- no to je naozaj drzost prveho stupna. Ak nechce aby ju niekto spoznal, tak nech si nedava foto a nie pouziva cudziu. By som jej asi hned nieco "pekne" napisala.

fleury
4. apr 2010

roxi velka gratulacia!!! 🙂

seus neboooj, ja tu budem tie sny pisat furt, myslim, ze sa ich uz nezbavim 😀

inac cely den mam zravost na sladke, musim sa krotit, lebo malu to neskutocne hecuje v brusku 😀

fleury
4. apr 2010

kika je bud na chate alebo v porodnici 🙂

zuzana1971
4. apr 2010

ani kamilka sa tu ani mne dlho neozyva 😝

zuzana1971
4. apr 2010

vejula asi si sa jej zapacila, ked si vybrala prave tvoju fotku 😀 ale je to fakt drzost 😝
mne bracho raz hovoril, ze videl moju fotku na nejakej platenej zoznamke v Novom case, skoda, ze mi to nepovedal skor, by som si to kupila a taky list im napisala, ze az!!! ak nie nieco horsie, lebo ja som svoju fotku nikam neposielala, takto to kradnu a zneuzivaju 😝 preto som nebola nadsena, ze nas tu admini nutia dat si sem normalne fotky 😝 😒

michalag
4. apr 2010

no uvidime, ale ved keby daco tak mi napise sms 🙂

baby, mate obdobia ked vam nejde na chut jedlo ani sladke ani slane ani masove??? ja uz druhy den poriadne nejem, neviem do seba nic dostat, len na silu koli malickej

fleury
4. apr 2010

miska ja to mavam obcas, ze nemam chut na nic a vyslovene jem nasilu..no momentalne mam presny opak, vyslovene si odopieram sladke 😀

marika1902
4. apr 2010

Baby tak ja som si prave nalozila plny tanier kolacikov 😀 😀 ale pomaly uz nie je plny 😀 😀

michalag
4. apr 2010

fleury u mna je to teraz prvykrat tak sa cudujem lebo taketo stavy nemavam 😝 ..... ale aspon tolko nepriberiem 😅 😀

idem teraz ku mamine na obed (varila falosnu kapustnicu) a pre sunku 🙂 .... a potom pojdem konecne pre mojich chlapov na stanicu, uz sa na nich tesim 🙂 😵 ..... potom si vas docitam a som zvedava kolko dovtedy pribudne babatiek, ked je dnes taky krasny datum 🙂

zatial sa majte 🙂

vejula
4. apr 2010

no ved som jej napísala ale mala na haku, ale hlavne že to už zmenila resp. zmenil. Ja si skôr myslím že je to nejaký uchyl čo potreboval vyzerať dôveryhodne preto potreboval foto a potom kukal fotky malých detí pretože bol v miestnosti mamičky... A tie maju kopec albumov s malými deťmi... Sila.

fleury
4. apr 2010

mne dnes moja tetuska priniesla - okrem ineho - mnozstvo kompotov, uz zvazujem ci otvorim ceresnovy alebo brusnicovy 😀

fleury
4. apr 2010

vejul nerozculuj sa nad blbcami 😉 hlavne, ze foto uz tam nie je

marika1902
4. apr 2010

babule ja idem s mm kuknut tuto nas dedinsky futbal. Mna to sice moc nebavi ale aspon budem trosku na vzduchu. A potom ideme na malinky nakup do tesca 😀 😀 Tak zatial zenusky. 😀

aktakk
4. apr 2010

My sme chceli ist tiez na futbalik, ale fuka tam hnusny vietor, tak to odlozime na buduce. Ale "tatino" ide bez nas...naco drevo do hory, ze? Sa fintil jak na zabavu....ktovie ktovie co nam tam ide robit.

zuzana1971
4. apr 2010

velkonocne blahozelanie

fleury
4. apr 2010

hehe aky je chutny, hotovy zajacik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre