Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
5. apr 2010

moj anjeliček.. 🙂

jankako
5. apr 2010

no a fotky nepridalo,to čo je..

jankako
5. apr 2010

ete jedna

fleury
5. apr 2010

jeeej aka je zlatucka Vaneska 🙂

michalag
5. apr 2010

Janka, Vaneska je naaadhernaaaaa 😵 😵 😵 😵

fleury
5. apr 2010

a ta foto ako ma otvorene ustocka je podarena 🙂

dejnas
5. apr 2010

ahojte babuľky,
prajem vám pekný veľkonočný pondelok 🙂
my sme sa dnes vrátili z pôrodnice s malým uzlíčkom samkom, máme sa dobre, dnes odpočívame a užívame si spoločné chvíle s rodinkou 😵
sofinka zvládla odlúčenie super, dokonca napokon chodila aj na návštevy 😉
alicc pustili už včera, len my máme trošku problémy s papaním, tak si nás tam ešte jeden deň nechali...
zajtra ideme na povinné očko a zrejme skočíme aj na krčné, lebo sami má prirastenú uzdičku na jazýčku a preto sa mu aj horšie papá... musí sa to len trošinku nastrihnúť (mne to tiež robili ako bábätku) a lepšie to urobiť čo najskôr, lebo by mohol mať neskôr aj problém s rozprávaním...
inak sa cítim dobre, moja skúsenosť s druhou sekciou - znášala som ju lepši než prvú 😉 a myslím, že aj za alicc môžem povedať to isté... boli sme spolu na izbe a na oddelení boli sme tam "za hviezdy" 😀 sestričky nás tak nazvali pred doktorom 😀 chválili, že sa zotavujeme lepšie, než maminky, čo rodili prirodzene...

nemám prehľad, hodíte niekto link na tabuľku o bábätkách? 😉 kto to má už "na mále"? 😕 😀
a samozrejme gratulujem všetkým ďalším maminkám k detičkám a ostatným tehuľkám držím palčeky 🙂

petulka777
5. apr 2010

Janulik,Vaneska je nadherna,krasne babatko,kedy ste prisli domkov?dnes?a ste ok?

michalag
5. apr 2010

dejna, vitajte so Samkom doma!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

civavava
autor
5. apr 2010

ahoj babule,

dejni vitaj doma 😵 😵 a uzivaj si spolocne chvile s malym cloviecikom 😵

jankako, mala Vaneska je krasnucka, dala som jednu jej foto aj do spolocneho albumu 😵

ako sa mate kocky? my po starom - v noci sa trapime s krmenim, inak cez den to ide celkom fajn, aj vela spinka..len skoda, ze je Renko aktivnejsi v noci 😲

ale co uz, treba vydrzat...

fruchtbar je este 2in1? 😉

dejnas
5. apr 2010

ďakujem, babuľky 😉

dejnas
5. apr 2010

miška, tak máme obe samkov narodených 31.3. 😀 len my sme dali do RL - Samo 😉

ludka140281
5. apr 2010

jankao...ake zlatucke babulko 😀 aj ja uz chcem pridavat fotecky 😅

monva
5. apr 2010

Janka - mala je fakt nadherna princeznicka no a ta usmievava foto nema chybu 😵

Dejni - vitajte doma 😵 to je super, ze aj sofi zvladla maminku v nemocke v pohode 🙂

zuzana1971
5. apr 2010

kamilka je ok, a este stale 2v1, teda aspon vcera este bola kinderko 😅 , vcera mi volala

jankako
5. apr 2010

ahojky Peti.Od soboty sme doma...
Dakujem baby,ja sa jej neviem nabažiť.stále ju ocicmávam..len keby v noci spala.. 😢

fleury
5. apr 2010

dejna vitaj doma 🙂

civi frucht je furt kinderko, mam ju zmapovanu kazdy den 😀

martina05
5. apr 2010

Ahojte, tak ako sa tu dnes máte?? Ja som už deň po termíne a nič ... stále v kinderkovskom stave ... dnes som bola doobeda na CTG a vraj všetko ok, zajtra ideme na kontrolu... Toho vyvolávania pôrodu sa dosť bojím, rada by som bola, keby si to Vanda rozmyslela sama ...

janka, Vaneska je KRÁSNA ........ vážne, gratulujem !!!!!!!!!!!!

dejni aj tebe gratulujem ....

Civi a vy sa máte ako ?? Kojíte??
Pribudli nejaké nové bábätká ???

moni
5. apr 2010

ahojte, bude fuska vas docitat, ale kedze zvedavost kolko mame novych babatiek je vacsia, idem na to 🙂
pre istotu dopredu gratulujem 😀

martina05
5. apr 2010

Maxi, gratulujem a pridajte fotky !!!!!!!!!!!!!

fleury
5. apr 2010

moni prave som chcela po tebe vyhlasit patranie, som si myslela, ze sa aj ty predbehujes 😀
uspesne prestahovani uz ste? 🙂

martina05
5. apr 2010

Baby ani Vám nejde otvoriť tú stránku s bábätkami ???

moni
5. apr 2010

fleury, mame to za sebou :-P dokonca uz je skoro vsetko vybalene, vcera manzel zlozil postielku, este treba trochu lepsie upratat, lebo ja som len tak poblizovala kupelnu :-P
este stale mi chyba docitat 12 stran!

martina05
5. apr 2010

Moni, tak ste to zvládli ... no super ... sťahovali ste sa do úplne nového mesta alebo ste len menili štvrť ??? A poznáš už aj nejakých susedov?? Asi som zvedavá, čo 🤐 🤐

fleury
5. apr 2010

moni ty sa len pekne setri, aspon tyzden este potiahni!!! ved zajtra tu odrodi dalsia vlna 😀

moni
5. apr 2010

fleury, no po sobote som si myslela ze sa veru predbehnem 😀 setrila som sa ako to islo, ale nohy a krize dostali zabrat. v noci som isla na wc skoro s placom.
takze mm vcera postielku poskladal, istota je gulomet. ja si aj tak stale myslim, ze zajtra na poradni nebude ziadna zmena.
mame s malou jasnu dohodu ze po 15. moze ist, takze nech cusi kde je 🙂

mati, ani len stvrt sme nezmenili 🙂 stahovali sme sa v ramci komplexu, z jednej budovy do druhej, asi 500m...ale vies ako, vsetky veci bolo treba poprevlacat, ci 500m alebo 5km.
vedla nas je prazdy byt, z druhej strany mame mexicku rodinu, nad nami su nejake kone asi lebo dupu 🙂 na tom starom mieste bol trosku vacsi klud, lebo to bolo otocene do lesa, ale zas to malo svoje minusy (napriklad divny sused ktoreho som sa fakt ze bala, chrobaciky z lesa, ziadne svetlo kvoli stromom,...)

fleury
5. apr 2010

moni a to ste nemali to stahovanie dohodnute uz skor?
Ktovie co je s lucinkou, ona uz asi porodila ked sa nehlasi

monva
5. apr 2010

Baby je tu este niektora pred TP okrem mna a Fleury, otvorena na 3 cm so skratenym krckom (cca 0,5 - 1 cm) a je doma ???

michalag
5. apr 2010

dejni, ked sa Samko (vas) narodil tak ma to hned napadlo ze maju datum narodenin rovnaky 🙂

kikarv
5. apr 2010

ahojte. hlásim sa ešte v kope. boli sme na chalupe. bolo super. obliali ná 🙂 s svokor a mm. domov sme došli po obede len kým som vybalila tašky a potom vaňa a holenie tak len teraz som prišla. vlastne som ešte čítala asi spätne 8 strán.

gratulujem mamičkám maxi a stanus 🙂 🙂 🙂

monva ja som tu pred termínom otvorená na 2 palce a skrátený dosť krček ( minulú stredu) teraz neviem či je to viac.
som celá stále ale s bolesťami a tvrdnutím bruška. dnes som mala dosť silné bolesti ked som išla ku mame až som nevedela chodiť ale povolilo to. 2x ma prehnalo a teraz ležím a čakám 😀

v noci malá kopala jak des nič som skoro nespala tak som oťapená. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre