Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
5. apr 2010

kamilakd máš IP

monva
5. apr 2010

baby idem spat, zjedla som jablkovy kompot a nejako mi dobre nesadol, tak je mi blbo - uvidim ci zaspim.

prajem dobru nocku 😉

juliap
6. apr 2010

ahojte, u nas dnes otras pocasie, zima, vietor, dazd ... tak sa mi nece nikde ist, ale musim, takze vsetkym co idu dnes na poradne drzkam palceky, aby sme vsetky dobre dopadli ... 😉

fruchtbar
6. apr 2010

Dobre ranko zenicky,
tak kolko nas tu este ostalo ???? 😀

U nas je dnes riadna namraza,ale na oblohe ani oblacika,bude isto nadherny den !

Drzim place vsetkym poradniam a gratulujem novym mamickam.....uz to ani nejak neratam....ja som sa dnes prehupla do 41 tt a mam pocit,ze maly sa v tom brusku citi stale lepsie 😉 😝 🙄 !

fruchtbar
6. apr 2010

spinkate este vsetky?
Tak sa pustim zasa do pucovania.....

Fleury,dufam,ze si ma neobehla....! 😕 😵

zuzuj
6. apr 2010

ahojte baby, gratulujem k novym babatkam uz zacinam stracat prehlad...ci uz som ho stratila davno? 😀 Zaregistrovala som na foto Vanesku, je strasne zlatucka , ostatne foto nove sa tusim nepridalo...
Ja sa dnes neviem dockat poradne, lebo v nedelu som mala nerviky, velke tlaky a mala sa strasne metala v bruchu, akoby sa jej nieco nepacilo. Tak aj ked nemam mat ultrazvuk, chcem lekara on poprosit...dufam ze splni moje zelanie 🙂
Vsetkym dnes na poradniach drzim palce, myslim ze nas je neurekom...

fruchtbar
6. apr 2010

Hej baby,vy "este" bezdetne,aj vam vyvolavaju denne desiatky pribuznych a znamych,ze ako sa mate a ze ci ste este cele???
Mna to uz zacina aj trosku otravovat,.....ja budem v nemocnici ako vystavny zajacik,pride nas hned okukat tolko ludi az mam z toho strach a viete,co je najhorsie,ze po prichode domov tu uz bude stat zastup "stoviek" ludi s darcekmi....neviem,ci to psychicky zvladnem ! 🤐 ...a co potom len ten maly ? 😕 😅

fleury
6. apr 2010

Bre ranko,

frucht ja som tuuuuu 🙂
zas upratujes? u teba to vyvolava opacny efekt ako by malo 😀
asi tu budeme po dnesku fakt len mensina s bruskom, ale nevadiiiii 😎

v noci sa mi zas snivalo s kikou, ze sa obiehala na porodnej sale..ale tak ja planujem rodit najskor o tyzden, neviem, ci to kiku potesi 😀

michalag
6. apr 2010

Breeee ranko 🙂

fleury mne sa zase snivalo ze kika isla rodit tento tyzden len neviem ktory den, lebo ten som si nezapamatala 😅 😝

Ja idem dnes s malym na kontrolu na krcne, tak som zvedava kolko tam dnes zase stravime 🙄

fleury
6. apr 2010

inak mala je aktivna, ze strach..vcera mi dala zaspat az okolo polnoci a to kopala od 6tej rano!!! dnes sa prebrala okolo 7mej, tak som zvedava kedy bude mat vecierku 😝 😀

pozeram, ze grekyna je este kinderko, som vcera vecer tiez na nu myslela, ci niekde nepredychava uz kontrakcie 🙂

a kami taha snuru tiez ako pozeram

fruchtbar
6. apr 2010

Fleu,ti poviem,ze tak vyglancenu domacnost som este asi ani nemala ! Mozno mas pravdu,ale ja ked nic nerobim,sa idem zblaznit.....musim aj teba obdivovat,ze to vydrzis....mne by museli dat prasky na upokojenie !

Idem na nakupy a potom sa vratim k upratovaniu a MK

fleury
6. apr 2010

miska jaj na teba som zabudla, ze tiez nemas poradnu. Tak nech vam dnes kontrola dopadne oki a nestravite tam pol dna 😎

michalag
6. apr 2010

vsetkym ktore maju dnes poradnu nech dopadne na vybornu a tie co isli do nemocky drzim palce 🙂

frucht, nechces prist aj k nam? ja mam zase opacny problem som lenia ako vos 😝

michalag
6. apr 2010

fleury dakujeme 🙂

fleury
6. apr 2010

frucht nooo..stalo ma to velku davku tolerancie pozerat sa naokolo, co vsetko treba urobit a ja nemozem..obcas ma chytila hysteria a schytal to mm, ze neni upratatne ako by malo, ale zas co chcem po chlapovi, ktory chodi do prace, vari mi a nakupuje, ze ma pratat ako upratovaci servis??!! 🙄 Ja skor obdivujem jeho, ze to vsetko robi a nefrfle!!!! Ja by som to nezvladla a aspon frflala 😀

tak dobre nakup!

cheerlady
6. apr 2010

ahojte baby,tak vcera som ani nepisala,boli sme u svokrovcov na obede a vecer sme museli okupat nasu fenku,lebo cely den lialo ako z krhle a ona lezala na tom dazdi na kope strku,co mame za domom,tak si viete predstavit ako vyzerala 😠 tak stravila hodinu vo vani-ku koncu sa uz ani nebranila,lebo zistila,ze to nema vyznam 😀
inak som stale kinderko,vobec nic sa nedeje,obcas ma zaboli brucho ale inak nic,som zvedava,co mi povie dnes doki,ci mi da nejaky termin a ze dovtedy ked neporodim,tak sup do nemocky,alebo co 😖 neviete ako to chodi v ruzinove???po kolkych dnoch davaju vyvolavacku?? 😕

frucht tak mne uz tie telefonaty a vypytovacky ako sa citim a ci este stale NIC tiez uz idu pekne na nervy 😖 najviac ma vie vytocit,ked sa prihlasim na FB a v momente mam aj 5sprav,ci som este doma a bla bla.. 🙄

kikarv
6. apr 2010

ahojky.
fleury ja som rodila v noci so stacynkou ale len rečamy 😀 celú noc sa mi s ňou snívalo že sa o pôrode bavýme.
zajtra mám poradňu tak uvidíme čo dnes deň dá či nedá 😀

michalag aj tebe sa sníva somnou? no čo vás straším 😀 joj bodaj by ste mali pravdu že by som už išla aj ja rodiť 😉

frucht no tie telefonáty mňa už zožierajú dosť. lebo sama som už nervozna že kedy to budem mať za sebou a ešte ked ti v kuse zvoní mobil tak mám dosť. ked volá niekto cudzí ani nedvýham len mame a sestrám a mm a svokre aby sa nebáli lebo som sama doma.

fleury
6. apr 2010

kika vidis ako ti my doprajeme uz ten porod? 😀

ja uz telefony ignorujem, nakoniec ked porodim nikto mi neuveri, ze je to naozaj 😀

marika1902
6. apr 2010

Dobre ranko tehulky a mamicky 😀 😀

Tak ja mam poradnu za sebou. Vsetko je ok. Rodit zatial nerodim aj ked dr. povedal ze uz to moze prist kazdym dnom, lebo krcok je vraj uz 0.5cm ale ja mam pocit ze ani to nie je zarukou skorsieho porodu podla toho co citam tu na mk. Ale bolo by to fajn mat uz Kubka pri sebe. 😀 😀

baby vam co ste dnes tiez v poradni drzim palce 😀 😀

Jankako Vaneska je nadherna 😀 😀

fleury
6. apr 2010

marika moc sa netes, ja som mala taky krcok uz od 5teho mesiaca 😀 😀
ale tak super, ze si sa vratila, aspon nebudem trpiet samomluvou 😀

ryzu
6. apr 2010

Dobré ránko,

Som medzi vami prvý krát a tiež sme dnes absolvovali poradňu, dopadla našťastie dobre bála som sa lebo mi začali opúchať nohy a navyše aj v moči mi zistili bielkovinu.Dr. zatiaľ povedala že len treba sledovať krvný tlak, že je to pred pôrodom normálne. Tak uvidíme. 😅

fleury
6. apr 2010

ryzu a kedy mas termin?

marika1902
6. apr 2010

fleury vsak toho som sa bala ze povadsina z vas co vam predpovedali ze budete rodit co by dup tu prenasate fnuk. Vsak uvidime ☹ ☹

fleury
6. apr 2010

marika ja neprenasam, vsak mam termin ako ty 🙂
ber to tak, ze ja napriklad sa fakt setrim cele tehu, keby som nelezala mozno uz mesiac mam babo, takze nezuuufaj, mozno predbehnes este aj kiku 😀

marika1902
6. apr 2010

ryzu vitaj medzi nami 😀 😀

ryzu
6. apr 2010

dnes mi v poradni vravela Dr. že 29.4. tak uvidím lebo mám ísť ešte k svojej pôrodničke a ona sa k tomu vyjadrí možno presnejšie

fleury
6. apr 2010

ale dnes nejake babo urcite pribudne!! 😎

fleury
6. apr 2010

ryzu tak to mas este trosku cas 🙂

ryzu
6. apr 2010

Ako ste to baby vydržali, mne sa zdá, že ten posledný mesiac bude nekonečný..................................

marika1902
6. apr 2010

fleury no vlastne ty mas termin ako ja a je pravda ze ja sa moc nesetrim. Teda nie zeby som makala cele dni ako mukel ale snazim sa dost hybat aby som mala aku taku kondicku pri porode 😀 😀 a ja si hovorim ze ked to pride tak to pride len asi uz som nedockava ako dievca pred vydajom 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre