• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
cheer: tak ja uz som tiez dost alergicka ked pridem na fb a hned otazky typu: este nerodis?? : :angry: si pomyslim ano, keby som rodila urcite som na nete..jaaaj...ja mam poradnu az vo stvrtok, tak uvidime kedy to na mna pride :grinning:
6. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fleury ale brzdi termín máš o 10 dní po mne tak sa nepredbehuj :wink: ty len pekne oddychuj :grinning: žeby moje bábo pribudlo dnes? :grinning: haha

ryzu ahoj :slight_smile:
6. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marika ja som vcera aj po bojnickom zamku pobehovala a nic....ziadne priznaky porodu po tych nekonecnych schodoch...len ma neskutocne nohy boleli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som sa uz vratila.....kupila som si pudingovo cokoladovy roztek a spenatovu pizzu k obedu :grinning: ,asi ma chyta obzerstvo !
Ryzu,vitaj medzi nami
6. apr 2010 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, prajeme pekne dobre ranko...
Marika- ak ta to potesi, ja som mala v stredu krcok 1, 5cm a v piatok som uz rodila :grinning: .

Mne sa dnes kocky snivalo, ze idem rodit. Uz som sa asi vzila opat do Vas, tak mi to vyhrava :slight_smile: . Ale bol to pekny snik.
Malinka sa dnes v noci o dvanastej rozhodla ze bude objavovat svet tak po napapani nie ze by zaspinkala ale namiesto toho mala oci ako tenisaky a kukala kade tade. No radost. :slight_smile:

Ryzu vitaj medzi nami!
6. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam,ze to nezarieknem,ale dnes ma neuveritelne bolia krize! :dizzy_face:
dala som prať veci a idem povysávať keby niečo tak píšem :grinning: ked už sa vám snívajú sny o mne tak by sa aj mohli splniť :grinning:
a nesnívalo sa vám že čo som porodila či dievčatko alebo chlapčeka? :grinning: :grinning: :grinning:
cinocka veru ja uz neverim ziadnej povedacke o tom ze spusta porod :grinning: Podla mna to pride ked to najmenej cakame :grinning: :grinning: A asi treba malo chciet :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fruchtbar žeby to bolo tu? ved ty už máš aj dnes termín :grinning: no tak snad to je prvý príznak dňa D :slight_smile:
6. apr 2010 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute,pridavam nejake prvotne fotky, potom pridam dalsie ked stiahnem:slight_smile:
6. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Frucht- IP
6. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nasa Natálka
6. apr 2010 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maxii: natalka je nadherna :slight_smile:
6. apr 2010 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aktakk veru je mi to jasne aj segra mi vravela ze dr. jej povedal ze porodne cesty uplne uzavrate a ona na druhy den porodila :grinning: :grinning:

Mna len hneva ze dr. mi stale hovori ze uz to bude uz to bude a ja stale nic :unamused: Ako ja vydrzim ako kinderko vsak co insie mi ostava ale nech radsej nic nevravia lebo potom sa iba zbytocne tesim :unamused:
6. apr 2010 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeej maxi Natalka je nadherna :grinning:
6. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maxii zlatučká je malá :slight_smile:

ja sa neviem na tých drobcov vynadívať hned mám slzičku v oku od dojatia :slight_smile: :sweat_smile:
6. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika kupovala si neutralne farby oblecenia radsej? :grinning:

frucht tak to by si bola hadam prva co porodi na termin sa mi zda, az by ta to dnes chytilo
6. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fleury ja mám vela veci po malej ale dokúpila som aj nové neutrálne :grinning: keby niečo :grinning:
6. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aktakk tebe sa to rodenie nejako zapacilo :grinning:
6. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kika to mas dobre, to u mna by mal chlapcek smolu, prvy polrok by bol ruzova babika :grinning:
6. apr 2010 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujeme krasne:slight_smile:
Natalka je zatial velke zlaticko,vnoci spinka,pekne papa,cika kaka:slight_smile:))))))) vsetko ako ma byt :grinning: :grinning:
Nech jej to len zostane:slight_smile:
6. apr 2010 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme pri prvej nevedeli až do konca čo to bude tak preto sme kupovali všetko neutrálne a jej prvé ružové dupačky kúpila moja sestra ked sa narodila :slight_smile: teraz mi už ružová lezie hore krkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: čo tolko veci má ružové.
6. apr 2010 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Natalka je krasne babätko,krasna mala slecna!
6. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na to, ze dnes ma tolko bab poradnu je tu nezvycajny ruch :grinning:
6. apr 2010 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Fleu,bola by sranda,keby ze je taky presny.... :grinning: to by mal isto po mne,ja tiez nikam nemeskam!
fruchtbar no ako sa cítiš? bude sa nieči diať? :sweat_smile:
baby,co dnes varite?

Ja idem rychlo poumyvat a vydrhnut zachody a kupelku a potom zasa nieco pojem.....ako bojujete proti vsezravosti ? Ja sa v poslednej dobe vobec neviem ovladat !
6. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Fruchtbar drzim na dnes palce :wink: :wink:
6. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
frucht tak to mame rovnake, ja tiez byvam presna stale :sunglasses: Tak ale to by si uz mala dnes definitivne porodit, lebo zajtra sa to uz bude brat ako meskanie :grinning: A ako to tam u vas praktizuju, ako dlho nechavaju prenasat?
6. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kika,vo vseobecnosti sa citim velmi dobre,nic a nedeje...kvazi....len ma krize bolia a taky ten kramovy pocit....ono sa to uz ale asi tyzden takto graduje,tak to neviem presne popisat a vysvetlit!
6. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok