Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
6. apr 2010

Baby sme rozložili postielku, mym áme taku prenosnu a na spodku ma taký priestor ktorý sa da odopnuť ako taka skrýša ked bude báno väčšie, a srandy si tam chlapčik našiel miestečko. Takže Dominik bude spinkať v postielke a pod nim bude ležkať chlpačik, je to také zlaté 😵

fleury
6. apr 2010

vejul to ja budem nasho hafana musiet drzat dalej od postielky, lebo ked sa to teliatko raz rozhodne, ze omrkne babatko.. 😀 Zaujima ma hlavne nocny plac ako bude znasat, staci, ze teraz len na wc v noci idem a uz frfle 😀

fruchtbar
6. apr 2010

baby,tak ono z toho dnes nic nebude,aj po vydrhnuti podlah v celom dome sa stale citim vyborne a krize ma tiez uz nebolia !
Sak nevadi,ja som si uz zvykla....apotom budem bojovat o bobrika vernnosti! 😀

Vejul,nervicky nervicky? To mame uz asi vsetky......

fruchtbar
6. apr 2010

niekedy sa len silou vole ovladam,aby som nevyvrazdila polku svojho okolia......

vejula
6. apr 2010

fleury ty máš také havina frfloša??? No ten náš chlpáč tam vyzera užasne... Taky je tam stočený do klbka, nu super....

frucht, no nie nervičky ale riadne nerviská 😅 jaj ale už je dobre chvalabohu... Inač mne občas ani sila vôle nestačí, dnešok je toho jasným príkladom 😒

grekyna23
6. apr 2010

no ahojte, nasa dnesna poradna:krcok z 2,5 cm na 2cm, zo spicky prsta, tesne pre prst, hlavicka uz dost nizko a dalsia poradna o tyzden, ale potom dr. zahlasila, ze to sa uz asi neuvidime 😅 tak som ostala taka zaskocena, ze porod je uz tak blizko
ale ako vas citam, tak to nie je iste, ze aj vas doktori natahuju, ze uz to bude a stale to nie je 😉
az som sa jej zabudla opytat, ze ci uz mam vysadit magnezium a kolko tych guliciek macmiror mas este zobrat (mam 12 kusove balenie a vybrala som 6 kusov). ak s tym mate niektora skusenosti, prosim skuste poradit 🙂

fleury
6. apr 2010

frucht ty si nezmar! Tie podlahy sa ta uz musia bat 😀

vejul jj, nas hafan je frflos na ntu, pokial spi, musime pomaly po spickach chodit 😀 A to si vezmi, ze teraz ked s nim nemozem chodit von spi skoro cely den 😀

grekyna23
6. apr 2010

preklep: krcok x 1,5 na 1 cm 😀 😀

fleury
6. apr 2010

grekyna radsej jej zavolaj ohladom magnezka aj macmiror..mne kazali uz po ukonceni 38tt postupne vysadit magnezko..aj ked v nemocnici sa vsetci lekari tvarili, ze magnezko v tabletkach az take silne nie je

fruchtbar
6. apr 2010

Fleu 😀 😀 😀 😀

fleury
6. apr 2010

ved som pozerala, co mas uz rodit do tyzdna pri krcku 2 cm 😀

fleury
6. apr 2010

frucht aka bola pizza? zvazujem na veceru .. 😀

fruchtbar
6. apr 2010

ako z obchodu,nic moc,ale lepsie ako nic !
Ja by som dala zasa tie tvoje palacinky,aj na placky mi tu uz dlho robis chute..... 😝

tarinka333
6. apr 2010

Frucht, Veji, ja som tiez teraz taky nervak !!! no napr. dnes mi vsetci volali, ze ako po poradni, ci som este doma!!! Na porazenie, som si povedala, ze budem vypinat zvonenie a zdvihnem len mamke, lebo ona je asi nervoznejsia ako ja 😀
VSetko ma rozculuje, este aj mm ma rano trochu stresoval, lebo nebol dlhsie v praci, roboty sa nakopilo a ta nervozite z neho prechadzala aj na mna...
No jednoducho.... Najlepsie mi je, ked sa zavrem do izby a nikoho nevidim, lebo to neustale hladkanie bruska vsetkymi naokolo a pytanie sa, ze este ako dlho a tak... mi uz fakt lezie kus na nervy... 😠

fleury
6. apr 2010

frucht hlavne je, ze mame zaludky plne! 😀
aj ked ja furt musim striedat sladke, slane, vyrovnavat chut 😝

vejula
6. apr 2010

fleury taký spachtoš??? No sranda 🙂

greky no nakoniec ma predbhneš. Čo nakoniec ma tu všetky popredbiehate 😅

tari to poznám... A stále dookola opakovať to isté, ani mne sa nesce 😖

fruchtbar
6. apr 2010

ja tiez,sladke slane sladke slane sladke a takto to ide cely den dokola! Aj ked v poslednej dobe mam neuveritelnu chut na pivo a cigaretu 😕 .....ale nezhresim!

vejula
6. apr 2010

ja tiež musim striedať 😉

kiwinka
6. apr 2010

ahojte baby,

tak dnes nas pustili domov 🙂 malinka je zdrava, kojime, mliecko mame,,,
malinka mala 3440g a 51cm. kontrakcie som mala od rana 01aprila a porodili sme 02aprila o 13:59... potrapila ma dost Karolinka, ale uz bude len dobre a pekne.

roxi je este v nemocke,, ozve sa ked to pojde.

vsetkym bruskatym veeela energie a sil a radosti! STOJI TO ZA TO! 😀

marika1902
6. apr 2010

Frucht asi si budes musiet este dost dlho odopierat to pivko aj cigaretku ak budes kojit

vejula
6. apr 2010

jeej kiwinka gratulujem... No riadne dlho ta maličká potrápila 😅

fruchtbar
6. apr 2010

Ahoj Kiwinka,gratulujem k malickej !
Hod nejake fotecky do albumiku,nech porovname tie 3D fotky so skutocnostou !

A mas sa dobre po porode,uz si sa zotavila,nic neboli?

kiwinka
6. apr 2010

frucht boli ma sitie a dnes som sa nejak blbo mikla v noci jak som s malou nacvicovala na posteli kojenie a stipe ma to uff... inak sa citim faaaajn 🙂

hodim fotky asi neskor,,malinka sa zobudi co chvila

fruchtbar
6. apr 2010

Marika,to zvladnem,aj ked na druhu stranu riesim uz teraz ten problem,ci si potom niekedy este zapalit,ci nie....vydrzala som sice uz 9 mesiacov nefajcit,ale myslela som na cigaretu kazdy jeden den ! Tak neviem,to je moja dilema....

marika1902
6. apr 2010

Kiwi super ze ste domenka 😀 😀 😀 aj ze mate mliecko

fruchtbar
6. apr 2010

a moc ta nastrihli ???

marika1902
6. apr 2010

frucht ja nefajcim uz tri roky a som stastna ze uz to nemusim riesit. Pozri telo sa ti uz ako tak vycistilo teraz si to uz musis iba v hlave vyriesit 😀 😀

fleury
6. apr 2010

kiwi vitaj doma!! 🙂
tak to ta potrapila malicka, uz sme mysleli, ze 1.aprila porodis. Pekne rychlo vas pustili domov.

fleury
6. apr 2010

frucht a ty zabudni na cigy!!!
na pifko mam chut uz aj ja 😀

fruchtbar
6. apr 2010

tazko sa bavi s nefajciarmi.....

a unas tu mame to take kvasnicove dobre pivecko....pekne z neho rastu bruska i dudky ... 😀 ....to musis raz vyskusat ! Ked nezozenies,pozyvam ta ku nam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre