Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

klongova
18. sep 2009

jasné keď mi niečo poradia tak sa ozvem

ja tehu knižku nenosím stále zo sebou to by som mala ja ju mám doma a nosím ju len do poradne.

tantama
18. sep 2009

to by si ale mala.. lebo napríklad ked odpadneš a udrieš sa je to jediné ako o tebe a dieťati zistia ako si na tom....mne doky povedal že bez nej ani na krok... 😀

minka21
18. sep 2009

dobre ranko,dnes som trosku pospala 😉 zboznujem spanok🙂 dufam ze to nase male bude v tomto po mne🙂budeme spavat spolu🙂

stacynka
18. sep 2009

caute baby vy pisete jak draci 🙂
inak v stredu som bola u tej dr. tehu knizku mi este nedala ze az o dva tyzdne mi da, inak vsetko v poriadku mame 1,69 cm, pisala mi do papieru ze pp+, som si myslela ze asi pohyby su tu, neviete dobre som si myslela? :D
ja dnes od pol stvrtej hore som som bola cikat potom som sa nevedela ulozit potom maly o stvrtej dosiel ze mliecko a potom som este sa tam mrvila a o siestej uz vyspany vysmiaty ze maminka dobre rano
tak sme sli dole a hrali sa a pozerame rozpravky a ja polihujem
som sa konecne trochu prebrala teraz
mne inak stale zle, aj ked toto chladnejsie pocasie mi lepsie robi

tarinka333
18. sep 2009

Klongova, tantama ma pravdu, bez tehu knizky ani na krok.
Inak dievky, pred chvilou som v praci objimala zachodovu misu 😖 Ale nastastie to preslo, takze som ju ozaj iba objimala...

klongova
18. sep 2009

dobre od pondelka idem ju idem nosiť ani toto som napr. nevedela mne to doktor nepovedal a ja som si to nedomyslela. Je pravda že keď sa mi niečo stane tak nebudú vedieť že čakám bábo pokiaľ im to nepoviem.

a ku tej sestričke čo púšťa tehotné skôr by som chcela chodiť ja aj keby som mala 2 dni pred pôrodom tak ma zoberie podľa poradia nech tam aj skapem je jej to jedno hrúza 😖

stacynka
18. sep 2009

tamtama si tu? chcela som sa ta spytat, preco uvazujes nad tou trnavou, nie je to od ruky? mne sa zda ba lepsia...

tantama
18. sep 2009

Ahoj stacy ano som tu 😀 nooo ja som prvého syna rodila v Trnave vtedy som to mala kúsok ale teraz je to asi na rovnako. ale počula som že v trnave su nejaké problemy

katulienka.
18. sep 2009

ahojte... ked uz tak spominate to vinobranie, my pojdeme tiez. tesim sa na lokse a kacicku, ale mozem aj kacaciu pecen v loksi??? vcera my povedala doktorka, ze mozem aj syry, aj hribiky, ale ze malo, ale na pecienku som sa zabudla opytat... ale niekde som pocula, ze by som nemala...

tantama
18. sep 2009

Ja osobne si myslím že sa strašne zaoberáme všetkým... myslím že trocha syru hub či pečienky nikomu neublíži... a ved keď si to tak zoberiem kedysi nikto nepovedal toto čo hento sa nemôže a rodili sa deti na poli a bolo všetko OK... mám pocit že tie obavy sú niekedy zbytočne prehnané .. ale aj ja ich mám a občas to preháňam 😖

cicimon
18. sep 2009

caute,
ja sa dnes tak straaaasne nudim v robote...
uz sa tesim na zajtra, tiez planujeme ist pozriet do Pezinka, ak bude dobre pocasie

ja som dnes po otvoreni chladnicky skoro vyvratila obsah mojho zaludka, nastastie k tomu nedoslo....kuchyna je pre mna kriticke miesto,,

co sa tyka tych hub a pod - ja na zajtra planujem robit cestoviny so sampionmi a brokolicou - ked som sa predtym pytala lekarky, co by sa nemalo jest, tak ona ze moze sa vsetko, ale s mierou, ze tehotenstvo nie je choroba...

zuzana232
18. sep 2009

Ahojte.. tak ja mám výsledky z krvy už zapísane všetko ok.. počujte v kolkom týždni idete na sono? ja som od 4tého týždna nebola vobec.. prvú poradnu mám 23.9

seuska
18. sep 2009

caute damy 🙂
civavka jeziiis to preco si sem napisala slovo "loksa"??!!!! mnaaaaaaaaaaaaaam 😀 nestiham sliny prehltavat teraz...

ja ani neviem ze som tehotna, zle mi nebyva, prsia nebolia, iba sa nezmestim do rifli.... musim ist do PL na nakupy buduci tyzden, lebo uz zacne asi teplakova era a ja do prace v teplakoch nemozem prist, to jak by vypadalo? 😝
sny mam blaznive aj ja, ale az tak ze sa za ne hambim 😠 normalne ze eroticke sceny, ale s takymi ludmi, ze odpadavam rano a minule sa mi tiez snivalo ze krvacam.... Ja tiez podnikam, tak sa radim do kategorie ku Vam dievcata, mali by sme zratat ci je tu viacej uciteliek alebo podnikateliek 😎 tu tabulku som kukala a sak to ja vobec nevidim, mam ist k ocnemu? 😎 Co sa tyka jedla tak naozaj sa neriadim tym ze toto by som nemala a ani toto, jem to na co mam chut. v utorok idem na poradnu som zvedava ci je vsetko ok, lebo mi fakt nic neni, ale zatial nestresujem....

kiwinka
18. sep 2009

cheerlady, no ja chcem na kramaroch,,,aj tam teraz chodim na gyndu a som spokojna...

a pipimiska Teba som niekde citala len teraz neviem kde sakra na konovi v ktorej rubrike,,,v snazilkach ale akej teme 😀 no ved mozno si spomeniem, a vitaj medzi nami aprilovkami tehulami 😉 !

a inak ja som uz pribrala aj 3 kilá,,ide to hore, mam velky apetit, co uz.. zle mi travy ale hladna som stale ... a zhorsila sa mi pleť baby, Vam nie? uff, strasnee.. a vlasy mi dajako padaju az som sa zlakal ako si vcera umyvam vlasy a taky chumač vlasov zrazu vypadol uff..

tarinka333
18. sep 2009

ahojte... och mate tolko priznakov co ja, len kazda z Vas ma iba zopar mojich, hehe...
Tak napr. zle mi je... no kedy ako-rano od hladu a vecer, bo sa nazerkam...napriklad vcera som papala udenu makrelu... som za nou hynula, ked sme boli s manzelom v Metre... a doma... ta chut... jak "orgazmus", som uspokojila chutove bunky... 5 minut po dojedeni som myslela, ze neprezijem... jak mi zle bolo
Kiwinka, ja som tiez pribrala tak cca 2-3 kg... neviem to presne urcit kvoli nie digi vahe...
Mne sa plet vyrazne zlepsila - aspon podla mna...a vlasov mam tolko, ze mi furt padali, neviem posudit, ci teraz viac...

seuska
18. sep 2009

kiwi vlasy aj mne vypadavaju, ale zaujimave je, ze aj ked mi padaju tak ich mam take leskle a zdrave ze nechapem, plet sa mi skor zlepsila, vsetci hovoria ze som "opeknela" ze to bude chlapec jak remen.

Ozaj a co zmeny nalad? chyta Vas to uz niekedy? Ja mam take obcasne plackove chvilky, ale to ja mam na to dovod....

kiwinka
18. sep 2009

Mar Plus, alebo Physiome
klongova to su kvapky bez chemie ktore su pre tehule aj pre babetka, su uplne neskodne a dostanes ic hv kazdej lekarni, poradila mi z rodiny jedna zenska ked mala ona nachladnutie v tehu...
inak aj som nachladnuta od pondelka,,sopel a kasel, a liecila som sa len kapkami do nosa muconasal plus,,tam je ale chemia,,no co uz... o tichto kvapkach co uvadzam hore som sa dozvedela az vcera, tak si kup jedny z nich su neskodne pre teba a ja pre mimi 🙂

tarinka333
18. sep 2009

Seuska, mna obcas rozplacu aj televizne noviny, ale snazim sa pred mm drzat, ved co si pomysli... a som nervozna, ale to tiez ako pride, tak odide... no hormony...

kiwinka
18. sep 2009

tarinka no myslim, ze je fajn ked nam chuti jest len to netreba prehanat a poznam to ze za niecim saliem zjem to uspokojim potrebu a potom je mi tak zleeeee ...

a zmeny nalad uff,,to je strasne no, citliva som velmi,som schopna plakat nad hocicim co je len trosku emotivne..ja som vseobecne moc empaticky clovek a tehu mi este pridava viac emocii 😀 ale nestazujem sa.

no a tu plet mam horsiu no, doslova akoby akné,,tak asi to bdue defcatko 🙂 tak sa vravy 🙂 ! 😀

lubiku
18. sep 2009

Ahojte kocky 😉

Tak vidmi tu nove tvare, tak vas aj ja vitam 😎
Mne je dnes taaaak zle, uz som aj 2razy vracala, na nic nemam chut, zo vsetkeho je mi 😝 . Uz by to mohlo aj skoncit, ze?
No ja nosim doma uz len teplaky a na von uz teho gate, ja uz mam brusko 😲 🙂
Tiez som dnes kupila pecienky, ze ich spravim, myslim ze jedna porcia nic nespravi 😉
Co sa tyka priberania, myslim ze som asi plus 1 az 1,5kg, zato ze mi nic nechuti a jem malo, tak neviem z coho 😠
Inak uz neviem co som chcela 😀 , asi si teraz pojdem pospat s dcerkou, nech to prespim. Ta teraz s takou chutou spraskala pyre, sekanku a cervenu repu 😀, ze jej tu chut az zavidim.
Inak dobru chut k obedu.

kiwinka
18. sep 2009

jej lubiku ty cakas stvrte babetko? tak to uz je poklona! ty si isto dobra mamina! 🙂 a odkial si?

baby ako to ze Vam je zle este teraz,,ved uz treti mesiac koncite viacere a stale mate nevolnosti? 😨 sakriš...
ja som to mala najhorsie 5-6tt a siedmy tt uz sa to ukludnovalo a potom to prestalo,,to som umierala vazne a nechut do jedla, napinanie, pachy , smrady mi vadili fuuuha.. a teraz? by som zjedla aj slona!
i ked je pravda ze viac lubim veci co som predtym nejedla a naopak.. 😀

seuska
18. sep 2009

ja som tiez nemala nejak problemy s nevolnostou, asi 2-3 tyzdne mi tak bolo divne, ale inak v pohode a teraz mi uz nic nevadi...
tarinka ty neber ohlad ze co si pomysli, ved nech si to vyskusa on 😎 blaznive tie hormony fakt...

kiwinka
18. sep 2009

jej seuska aj vy chcete šimonka? aj my 🙂 to je take pekne meno 😀

kika29
18. sep 2009

ahojte babule. kolko krát sa má robiť ultrazvuk? mne ho už doky robil 3x a na týždeň to bude 4krát. Dvakrát zo spodu a jeden cez brucho. A dostanem aj fotečku už sa teším. Snad je všetko ok ked mi to tolko robí ale nepovedal mi nič zlé zatial tak verím že je to ok.
Bože kedy ma konečne prejdu tie obavy a strach hlavne. ☹

avuka
18. sep 2009

ahojte,ja som sa vcera dokiho pytala,co mozem do nosa,lebo nim ledva dycham uz par dni...povedal,ze nejake homeopaticke kvapky,ale nevedel nazov,ze mi povedia v lekarni...no na take ja nie som,nuz ze slanu vodu teda potiahnut do nosa...🙂 a ze sa mozem aj naparovat a aj vypotit,ze tie dve hodinky vacsieho tepla babatku neuskodia,horsie by bolo,kebyze mam teploty...inak na lacno vypijem stavu z citrona,papkam grepiky,pomaranciky a bylinkove medikovsko-citronove cajiky popijam...som si nazbierala sama v lete...sestry sa mi smeju,ze sa zo mna stala babka bylinkarka...nuz,ale som aspon zasobena prirodou 🙂

kika29
18. sep 2009

a čo je dobré na ťažobu žalúdka? mňa dakedy tak tlačí alebo pobolieva a neviem čisi môžem dať žaludočný čaj.
aj vás morduje žalúdok? mňa najviac ked mi začne byť zle ale aj po napínaní ked to prejde tak ho mám taký akoby som zjedla kameň je mi tak ťažko.
A teraz som obedovala ale všade píšu že netreba sa prežierať ale ja by som si ešte dala.
Mám?

minka21
18. sep 2009

a ja som sa teraz ohla nad susicku a bleeeeee🙂jaksi mi vsetko uslo 😝 este ze to pradlo neschytalo 😀 nech to uz skonci.ja by som sla uz rada aj rodit,strasne dlho to trva 😖

kiwinka
18. sep 2009

kludne si daj kika 😀

a na zaludok mne pomaha cajik pre tehptne od firmy teekanne taky ruzovy je, velmi ucinny aspon pre mna,,,aj tablety ginger mne pomohli na zaludok,,,ale ten cajik je taky jemny a uvolni ti zaludok...

ozaj Kika Teba som sa tusim pytala ty si este na PN??? ci uz nie?
ja som na PNke na rizikovom a nemam ani vychadzky 😒 ☹ budem musiet vypytat ked pojdem na kontrolu na konci mesiaca...

kika29
18. sep 2009

baby a kedy máte asi predpokladaný termín pôrodu? Ja 10.4.2010. 🙂

tantama
18. sep 2009

kika ja 11.4.2010 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre