Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

monva
7. apr 2010

sorry som sa pomylila - to tari ma dnes ten UZV 🙂

seuska
7. apr 2010

Monvi to Tarinka isla na UTZ a prietoky, ja som furt tuuuuuuu 😀 .... vidiiiis, aspon viem preco sa nehlasila od rana... nooo drzkam jej palce....

monva
7. apr 2010

seus - ty mas dalsiu poradnu zajtra?

fruchtbar
7. apr 2010

seuska,daj mu bonbonieru ako tvoju VDAKU,ze ta odrodi a ta obalocka bude na nej prilepena......ked neni magor,tak mu to dojde pri pohlade na tvoj tajomny usmev a nebude sa dalej vypytovat!

seuska
7. apr 2010

Monvi ja by som zajtra uz mala ostat v nemocke, ale pisala som dnes Dosedlovi ze nech ma odrodi, tak uvidim ci z neho daco bude a ci si ma tam uz nechaju, ale asi ano, uz budem po termine a ako si pisala, uz nejdem domov ani keby ma vyhodili!!!!!! 😀

monva
7. apr 2010

baby, co s nacatym dnom? maly kuka telku, navarene mame, upratane, poprate (akurat to zehlenie odkladam), este vypisem papiere (zmluvu) k pupocnikovej krvi, aby ich MM zaniesol na postu a potom asi sprcha, z nudy sa uz kazdy den malujem 😀 😀 😀 aspon mam zo seba dobry pocit, ked sa vidim v zrkadle 😀

marika1902
7. apr 2010

Ahojte aprilovky a aprilovcata 😀 😀

Dnes nerodime? 😀 😀

Baby ja dnes budem makat ako fredka som si toho zaviedla. Periem, idem zehlit, povysavam, prach poutieram, a este prehoz na postel operiem ale ten musim v rukach lebo je vlneny a tazky tak hadam to zvladnem 😀 😀 a neporodim

fleury
7. apr 2010

monva skusala som uz ozaj vsetko co sa stravy tyka, tak racionalne ako toto tehu som sa este nestravovala 😀

seus dopredu mu urcite nic nedavaj, po porode kolko uznas za vhodne 😉 Alebo si zisti kedy ma sluzbu a porod mas to zadara 😀 Urcite sa ti ozve, vela bab si ho chvali, ze je dobry

monva
7. apr 2010

Seus - vyhodia dverami - vratime sa oknom 😀 😀 😀

seuska
7. apr 2010

Frucht akoze mu podam pred porodom dezert a tam bude obalka hej? Noooo, len tam hned vedla sedi sestricka, toto maju na hovno v Saci ze ona kuka na nas co mi robime... a neviem ci je vhodne aby sestricka videla taketo čachre-machre.... No alebo ma napadlo, ze dat mi flasu v tej taske ozdobnej a tam ju smarit....? Hm?

monva
7. apr 2010

Seus - hmmm, no ved ked sa dohodnete, ze ta odrodi, tak je polka veci vybavena a zvysok mozes riesit PO 😉

seuska
7. apr 2010

Monvi na retie poschodie to mame oknom dost blbe 😀 😀

Fleu myslis ze mu nemam nic davat pred porodom? A nejak mu naznazit ze mu nieco dam po porode? Ja som uplatky nikdy nedavala... ehm, teda to je vsimne, nie uplatok 😀

monva
7. apr 2010

Seus - rebrik k stene a jede se na to 😀

cheerlady
7. apr 2010

monva no v sobotu by to aj slo!!! 😀 ked si krpec nevybral TP 4.4. ako mal,tak aspon toho 10.4.2010 by nebolo zle 🙂

fleury
7. apr 2010

seus to naznacenie je myslim zjavne uz v tom, ze ho chces pri porode 😀 Odrodil kopec bab aj bez uplatku, tak sa neboj, ze teba neodrodi 🙂

monva
7. apr 2010

Cheer - dohodnute 😉 tak uz len vydrzat do soboty 😀

fleury
7. apr 2010

mne sa najnovsie paci datum 14.4. 😀

monva
7. apr 2010

no idem si dat asi to granko este, k jogurtu a jablkovym buchtam je to kombinacia "akurat" 😀

fleury
7. apr 2010

co povies frucht, moze byt 14.4.? 😀

fleury
7. apr 2010

monva ja sa spolieham, ze pred porodom sa mi creva rozhybu, v najhorsom to klystir isti 😀

monva
7. apr 2010

frucht sa uz asi hra na krtka v zahrade 😀

ninuska8
7. apr 2010

Ahoj baby, no vidim, ze by ste uz vsetky najradsej rodili, aj ja...len ako na potvoru sa mi nechce nic robit, aby som sa rozhybala, som taka jak uderena s mechom🙂 sem tam sa prejdem po schodoch a povyhrievam sa v sprche ale inak nic. Dnes mam poradnu tak uvidim, ci ma tiez drosku nerozbabre ako cheer🙂

zajtra ma caka ctg, tak dufam, ze dopadne dobre, lebo malej sa nikdy nesce dajak hybat a minule si ma skoro nechali v nemocke, ta ja uz neviem jak ma vlastne ten zaznam vyzerat

Monvi, aj ja sa malujem od nudy...inak uz ste oholene tam dole? ako ste to zvladli?

monva
7. apr 2010

fleu - ja som sa pri prvom klystiru obavala a nakoniec to bola fakt ulava a istota, ze je to uz poriesene a nic nehrozi 😀

fruchtbar
7. apr 2010

mne prave volala svokra,ze ci sa este udrzime do jej narodenin...11.4.,tak som jej povedala,ze to hadam este zvladnem....
aaaaale 14.4.je pekny datum,koly tomu bobrikovy by som potiahla o tri dni dlhsie!!!! 😀

fleury
7. apr 2010

monva 😀 😀 😀

fruchtbar
7. apr 2010

moja segra truba,si cely cas robi srandu z mena,ktore sme vybrali:RENE
Uz mi na FB poslala pesnicku od K.Sipa Rene ,ja a Rudolf 😀 😀 😀

monva
7. apr 2010

Ninuska - holenie uz zvladam v pohode 1-2x do tyzdna v podrepe so zrkadlom takym okruhlym nastavitelnym a ide mi to vcelku rychlo tak za 10-15 min aj so sprchou 😀

pri CTG mi pomaha, ked si predtym vyfukam nos, to malu zvykne rozhybat, alebo si steklim, skrabkam chrbat, asi su tam nejake nervove zakoncenia, ktore ju stimuluju k pohybu, no a polhodinku pred zaznamom sa najem a dam si kapucino z automatu 😀

cheerlady
7. apr 2010

no 14.4. by uz bolo na mna moc-10 dni po TP 😝 inak my mame skoro vsetkych z rodiny v aprili narodenych,dokonca este aj psa 😀 ale zacina to mamina s krstnou (oni su dvojicky) 13.4. a potom vsetci ostatni 😀 no ale uz to bude zacinat nas cervik 😎

grekyna23
7. apr 2010

aj moj mm vybera datum narodenia 😀 , najskor je 7.4., tak mi vola kazdu hodinu, ci nieco nezacalo 😵

cheerlady
7. apr 2010

a k tomu holeniu-samoska pred kazdou poradnou a zistila som,ze bez zrkadla mi to ide lepsie-idem po pamati a nakoniec len skontrolujem so zrkadielkom 😀

fleury
7. apr 2010

ok, frucht, dohodnute, tak este tyzden sa venuj podlaham a potom uz rodime!!! 😀

pred ctg radia zjest nieco sladke..mojej malej to vsak netreba, ta je akcna este ani nezapnu pasy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre