• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
cici tak opis porod, aspon jeden pozitivny zazitok z porodu nech tu je :slight_smile:
7. apr 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monva.. brusko nemusi boliet a mozes sa krasne otvarat.. tak ako Kika.. aj jej len tvrdne brusko.. ale to znamena, ze maternica pracuje.. :slight_smile: .. poznam niekolko maminiek, ktore uz sli takmer rodit a nemali bolesti.. len tvrdnutie, alebo mravencenie v podbrusku.. ved o to lepsie :slight_smile: .. na co sa trapit.. aby to prebehlo dobre,nezmanena, ze to musi hrooozne boliet :slight_smile:
7. apr 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem :wink:
cici, vitaj domka, si sa pekne predbehla, ale nevadi, ked sa mala pytala, mate to odpustene :slight_smile: urobte si spolu pekny denny rezim a nech vam vsetko dobre vychadza :wink:
7. apr 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici gratulujem

Baby čo ste spominali že pomaha na vyvolanie pôrodu okrem sexika lebo ten neplanujem skušať
7. apr 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika, to som bola ja (majovky), upravovala som tabulku a zabudla sa odhlasit :sweat_smile:

cici, vitajte doma :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
7. apr 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako sa to pocita ked povie napriklad na 4prsty = 4 cm ci ako to vlastne je???
7. apr 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska a ty si aj majovka? :slight_smile:
7. apr 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no TP mam podla mrchy 30.4., podla utz. v 12tt je 4.5. a podla posledneho utz. v 30tt to vyzera na 27.4. tak si mozem vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ..... ale Sami sa narodil o 5 dni skor tak pocitam ze aj slecna bude skor
7. apr 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeej baby, ja chcem ist s malinkou von a ona sa prave teraz po dvoch hodinach buntosenia rozhodla ze bude spinkat. Motovidielko malinke.
7. apr 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, ja som zjedla maskrtnik a male zaze cka, no neviem co to bude za maskrtnica :sweat_smile: asi po mamine :zipper_mouth:
7. apr 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ved uvidime v ktorej tabulke nakoniec skoncis :slight_smile:
7. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj michalaq :-ň jeeej.. tak ty mas presne tie iste terminy ako som mala pred 9. rokmi ja :slight_smile: presne sedi aj prvy , aj posledny ultrazvuk.. ale viem, ze prvy je najpresnejsi.. aj lekar mi to povedal.. aj sa to naozaj tak stalo.. maly sa marodil 4.5. :slight_smile:
7. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grekyna moja vcera pred spanim vyse pol hodiny ckala, ma slo porazit, lebo som uz chcela spat :grinning:
7. apr 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzadula, no som zvedava ktory to nakoniec bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem pre maleho tak zatial :slight_smile:
7. apr 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grekyna.. no ak to bol pekne sladucky maskrtnik, tak mala urcite neodolala a poriadne sa nahltala.. :slight_smile:
7. apr 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som aj ja zvedava michalaq :slight_smile: bolo by to mile, keby ste sa aj vy narodili 4.5.. :slight_smile: .. ale mile to bude, aj ked to bude v inom termine.. hlavne nech je to OK :slight_smile:
7. apr 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvinka, to si si teda vytrpela, ja niektorych ludi fakt nechapem :angry:
Cici, vitaj domka :slight_smile: No ake to bolo? Potes nas :sweat_smile:
7. apr 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni kde si?? vylez!! :grinning:
7. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky tak ja som bola akurat na dobrej prachdzke super mi padla vhod :grinning: :grinning: Ale strasne ma picha v brusku ako ked slepak boli len trochu vyssie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cici vitaj doma :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Frucht inak krasne brusko :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave mi mama povedala,ze pricestuju po porode :unamused: ....tak ju musim ukecat,nech ma aspon tyzden nechaju na pokoji,potm mi je to jedno !
7. apr 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gajana,ja ti radit nemozem,lebo mne nepomaha nic..... :grinning: ....a to som uz vyskusala vsetko!
7. apr 2010 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frucht tak ja to mam opacne, ja by som mamu uvitala po porode, ale nebude moct :unamused:
7. apr 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedja neviem,ona sa tak stara a ja si nenecham do veci kecat....tak sa bojim hadky.....a potm,ja ich vydrzim tak dve hodky a mam dost,neviem ako zvladnem 5 dni !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ved budem sa snazit,tesim sa samozrejme na nu,ale rychlo ma to aj potom prejde,v podstate vobec neviem preco je to tak,mame vyborny priatelsky vztah!
7. apr 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno sa nestihnete ani pohadat, ked obe budete sustredene na maleho a pomoc ti prve dni urcite pride vhod :wink:
7. apr 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frucht pekne brusko

ako naschval nemozem dnes vytlacit ani kvapku mliecka aby som mohla dat Maxikovi do ociek

zuvinka ti ludia v bratislavskej mhd su niekedy fakt total debili....som si tiez uzila v tehu v autobusoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musim povedat, ze teraz je to s kocikom o kusok lepsie, ked som bola parkrat v mhd ked som isla k pediatricke alebo na vyber stehov...sice este sa najdu debili co kukaju ze co nesedim s kocikom doma, alebo neuvolnia miesto vyhradene pre kociky a cakaju ze kocik ostane polkou na schodoch a polkou na ulici :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zatial ziadny zazitoknad ktorym by som sa musela pozastavit...dokonca raz vystupil sofer a pomohol s kocikom, som kukala ako mucha puk ci sa mi nesniva :grinning: , inak su ochotni ludia pomahat zdvihat kocik do autobusu, super
7. apr 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha a este som vam zabudla napisat, ze ked som bola v porodnici pisala som byvalemu, ze sa maly narodil a odpisal az po 2 dnoch neutralne, ze gratuluje a ze mi zela vsetko dobre v zivote, tj to znamena, ze mam si zit svoj zivot a on v nom nebude, asi tak, a inak ani sa nespytal aky maly je, ani fotku si nevypytal, takze tak
7. apr 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to je smutne a ubohe zaroven, ze sa nezaujima o vlastneho syna. Takze prispievat ti nanho nebude?
7. apr 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,nehnevaj sa na mna,ale mysllim,ze je to chrapun, a vobec si maleho ani teba nezasluzi......
7. apr 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury, fruchtbar ja to uz neriesim, okrem toho je stale v zahranici /od augusta/ kde ho ja budem nahanat...
7. apr 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok