Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
7. apr 2010

cici tak opis porod, aspon jeden pozitivny zazitok z porodu nech tu je 🙂

zuzadula
7. apr 2010

Monva.. brusko nemusi boliet a mozes sa krasne otvarat.. tak ako Kika.. aj jej len tvrdne brusko.. ale to znamena, ze maternica pracuje.. 🙂 .. poznam niekolko maminiek, ktore uz sli takmer rodit a nemali bolesti.. len tvrdnutie, alebo mravencenie v podbrusku.. ved o to lepsie 🙂 .. na co sa trapit.. aby to prebehlo dobre,nezmanena, ze to musi hrooozne boliet 🙂

grekyna23
7. apr 2010

baby dakujem 😉
cici, vitaj domka, si sa pekne predbehla, ale nevadi, ked sa mala pytala, mate to odpustene 🙂 urobte si spolu pekny denny rezim a nech vam vsetko dobre vychadza 😉

gajana1
7. apr 2010

cici gratulujem

Baby čo ste spominali že pomaha na vyvolanie pôrodu okrem sexika lebo ten neplanujem skušať

michalag
7. apr 2010

kika, to som bola ja (majovky), upravovala som tabulku a zabudla sa odhlasit 😅

cici, vitajte doma 🙂 😵 🙂 😵

michalag
7. apr 2010

baby ako sa to pocita ked povie napriklad na 4prsty = 4 cm ci ako to vlastne je???

fleury
7. apr 2010

miska a ty si aj majovka? 🙂

michalag
7. apr 2010

no TP mam podla mrchy 30.4., podla utz. v 12tt je 4.5. a podla posledneho utz. v 30tt to vyzera na 27.4. tak si mozem vybrat 😝 🙂 ..... ale Sami sa narodil o 5 dni skor tak pocitam ze aj slecna bude skor

aktakk
7. apr 2010

Jeej baby, ja chcem ist s malinkou von a ona sa prave teraz po dvoch hodinach buntosenia rozhodla ze bude spinkat. Motovidielko malinke.

grekyna23
7. apr 2010

joj, ja som zjedla maskrtnik a male zaze cka, no neviem co to bude za maskrtnica 😅 asi po mamine 🤐

fleury
7. apr 2010

miska ved uvidime v ktorej tabulke nakoniec skoncis 🙂

zuzadula
7. apr 2010

ahoj michalaq :-ň jeeej.. tak ty mas presne tie iste terminy ako som mala pred 9. rokmi ja 🙂 presne sedi aj prvy , aj posledny ultrazvuk.. ale viem, ze prvy je najpresnejsi.. aj lekar mi to povedal.. aj sa to naozaj tak stalo.. maly sa marodil 4.5. 🙂

fleury
7. apr 2010

grekyna moja vcera pred spanim vyse pol hodiny ckala, ma slo porazit, lebo som uz chcela spat 😀

michalag
7. apr 2010

zuzadula, no som zvedava ktory to nakoniec bude 😝

idem pre maleho tak zatial 🙂

zuzadula
7. apr 2010

grekyna.. no ak to bol pekne sladucky maskrtnik, tak mala urcite neodolala a poriadne sa nahltala.. 🙂

zuzadula
7. apr 2010

tak to som aj ja zvedava michalaq 🙂 bolo by to mile, keby ste sa aj vy narodili 4.5.. 🙂 .. ale mile to bude, aj ked to bude v inom termine.. hlavne nech je to OK 🙂

tarinka333
7. apr 2010

zuvinka, to si si teda vytrpela, ja niektorych ludi fakt nechapem 😠
Cici, vitaj domka 🙂 No ake to bolo? Potes nas 😅

fleury
7. apr 2010

moni kde si?? vylez!! 😀

marika1902
7. apr 2010

Ahojte babulky tak ja som bola akurat na dobrej prachdzke super mi padla vhod 😀 😀 Ale strasne ma picha v brusku ako ked slepak boli len trochu vyssie 😝 😝

Cici vitaj doma 😀 😀

marika1902
7. apr 2010

Frucht inak krasne brusko 😀 😀

fruchtbar
7. apr 2010

Prave mi mama povedala,ze pricestuju po porode 😒 ....tak ju musim ukecat,nech ma aspon tyzden nechaju na pokoji,potm mi je to jedno !

fruchtbar
7. apr 2010

Gajana,ja ti radit nemozem,lebo mne nepomaha nic..... 😀 ....a to som uz vyskusala vsetko!

fleury
7. apr 2010

frucht tak ja to mam opacne, ja by som mamu uvitala po porode, ale nebude moct 😒

fruchtbar
7. apr 2010

vedja neviem,ona sa tak stara a ja si nenecham do veci kecat....tak sa bojim hadky.....a potm,ja ich vydrzim tak dve hodky a mam dost,neviem ako zvladnem 5 dni !!! 😝
Ved budem sa snazit,tesim sa samozrejme na nu,ale rychlo ma to aj potom prejde,v podstate vobec neviem preco je to tak,mame vyborny priatelsky vztah!

fleury
7. apr 2010

mozno sa nestihnete ani pohadat, ked obe budete sustredene na maleho a pomoc ti prve dni urcite pride vhod 😉

zuzana1971
7. apr 2010

frucht pekne brusko

ako naschval nemozem dnes vytlacit ani kvapku mliecka aby som mohla dat Maxikovi do ociek

zuvinka ti ludia v bratislavskej mhd su niekedy fakt total debili....som si tiez uzila v tehu v autobusoch 😝 ale musim povedat, ze teraz je to s kocikom o kusok lepsie, ked som bola parkrat v mhd ked som isla k pediatricke alebo na vyber stehov...sice este sa najdu debili co kukaju ze co nesedim s kocikom doma, alebo neuvolnia miesto vyhradene pre kociky a cakaju ze kocik ostane polkou na schodoch a polkou na ulici 😝 ale zatial ziadny zazitoknad ktorym by som sa musela pozastavit...dokonca raz vystupil sofer a pomohol s kocikom, som kukala ako mucha puk ci sa mi nesniva 😀 , inak su ochotni ludia pomahat zdvihat kocik do autobusu, super

zuzana1971
7. apr 2010

aha a este som vam zabudla napisat, ze ked som bola v porodnici pisala som byvalemu, ze sa maly narodil a odpisal az po 2 dnoch neutralne, ze gratuluje a ze mi zela vsetko dobre v zivote, tj to znamena, ze mam si zit svoj zivot a on v nom nebude, asi tak, a inak ani sa nespytal aky maly je, ani fotku si nevypytal, takze tak

fleury
7. apr 2010

zuzi to je smutne a ubohe zaroven, ze sa nezaujima o vlastneho syna. Takze prispievat ti nanho nebude?

fruchtbar
7. apr 2010

Zuzi,nehnevaj sa na mna,ale mysllim,ze je to chrapun, a vobec si maleho ani teba nezasluzi......

zuzana1971
7. apr 2010

fleury, fruchtbar ja to uz neriesim, okrem toho je stale v zahranici /od augusta/ kde ho ja budem nahanat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre