Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kika29
18. sep 2009

a už ti robili testy na tie vrodené chyby?

kika29
18. sep 2009

aj vy máte nejaké velké bruško? ja mám akosi dosť je to normálne? ved by to ešte nemalo byť ani vidno že som tehu.
ozaj a dnes som videla kočík aký by som približne chcela anašla som aj obchod s tehu vecami.
Kúpi si niektorá nohavice aj na traky? jeto ešte v mode?

klongova
18. sep 2009

kiwi - aj mne padajú vlasy no asi tak ako predtým čo sa týka pleti to je hrôza mám pocit že som v druhej puberte, ale nie je pravda že keď má žena mrzkú pleť tak to bude dievča. Mne povedala jedna pani, že telo dáva preč všetko zlé pre to bábo tak preto tie vyrážky. ďakujem za tie kvapky

čo sa týka 3D ultrazvuku aby som vedela čo to bude toho sa kľudne vzdám potrebujem peniaze na iné veci a ani pri prvom som nevedela čo bude až do pôrodu a prežila som to. Ja si myslím že ýena to nejako cíti aj ja som cítila chlapa.

senska - ja nepozerám žiadne romantické filmy pretože som schopná plakať tak že by ma počuli aj na poslednom poschodí. Pozerám krimi to ma baví a hlavne neplačem

lubiku - a ako to bolo s predchádzjúcimi deťmi mala si podobné problémy ako máš teraz. Máš voči nám výhodu môžeš porovnávať. Ak sa nemýlim máš 3 dcéry takže chlap by padol dobre nie ?

avuka - ja som tiež nachcípaná a pokiaľ som nebola tehotná mala som rada bilinné čaje s medom teraz ich nemôžem ani cítiť staršne mi je po nich zle.

seuska
18. sep 2009

kiwi no Šimon je pekne meno a muzov dedko sa tak volal, tak bude happy cela fajta 😎 Na dievcenskom sa zatial nevieme zhodnut, moj muz ma divny vkus na dievcenske mena 😉

ja mam podla konika termin 3.4.2010 a dokyno mi hovoril 4.10.2010 tak sme sa ani nesekli....

klongova
18. sep 2009

seuska asi si sa pomýla to by si už išla rodiť hádam 4.4.2010

klongova
18. sep 2009

baby ste tu niektoré čo nebudete kupovať nový kočík a budete mať ten ktorý máte od prvého bába. Mám pocit že tie kočíky sú čoraz menšie a čoraz divnejšie mne sa napríklad nepáčia tie čo majú jedno koliesko v predu. Taký kočík je jeden u nás a používajú ho pre postihnutého chlapca. Už nevedia čo majú vymyslieť. ja budem mať kočík ešte od Samka a možno kúpime v bazáre nejkú peknú buginku na leto no možno ani nie. Uvidíme ako nám to bude vychádzať finančne.

minka21
18. sep 2009

kika ja mam termin 18.4 2010,a brusko som mala velke aj pred tehu,tak som zvedava ako rastie vam štíhlym tehulkam, a to pohlavie uz niekto vie??? vraj sa to da aj z krvi zistit po 12tom tyzdni

kika29
18. sep 2009

klongova ja mám kočík odložený po mojej malej je dobrý a zachovalý ale chcela by som niečo novšie. Ale ešte nevieme či kúpime. Záleží aj podľa toho či sa mi podarý npredať tento starší kočík. Ja niesom niejako extra náročná len sa mi jeden zapáčil a preto som začala uvažovať o inom kočíku.
Máš pravdu že sú divné hlavne tie vaničky sú nejaké malé a to ma dosť odrádza bojím sa že sa v zime doňho nezmestí bábo s fusakom.

subidubi
18. sep 2009

cauko babiny 🙂
janulik ja chodim k Dr. Ditte a ty? a odkial z BA si.

... o nohaviciach na traky rozmyslam, musia byt dost praktické, ked uvidim dake pekne a lacne tak si kupim 🙂

... aj mne robili UZV uz tri krat ale jeden krat z toho na uplnom zaciatku nebolo este nic vidno tak potom za par dni opakovanie a potom este raz ked mi davali T.knizku.
... ked som citala co sa nesmie, resp. co by sa nemalo jest v tehu, tak hriby nikde nefigurovali, ale zo syrov Niva, a tie co niesu pasterizovane, asi tie co este aj zreju,
... pecienka v malom mnozstve ok ale moc nie lebo su tam škodliviny a hlavne to ze obsahuje vela vitaminu A ktory je vo velkom mnozstve nebezpecny
... ja som tiez stresovačka, pozeram na vsetko z coho je to vyrobene 🙂

tantama
18. sep 2009

Ani mne sa nepáčia tie maličké kočíky.. ja síce po synovi nemám ale ten čo mám v albume stojí len 250€.. myslím že to stačí.. nie som lakomá a dala by som aj viac ale načo?? ved sa vyvozí aj v lacnejšom...

klongova
18. sep 2009

čaute baby odchádzam domov liečiť sa dúfam že sa v pondelok dostavím do práce ak áno tak sa ozvem držte sa 🙂

subidubi
18. sep 2009

baby ja vobec neviem kolko € moze stáť taký kočík ze sa nerozpadne a aby nebol moc drahy 🙂
... nemate dake tipy?

tantama
18. sep 2009

ja som si vybrala tuto www.anjelik.okshop.eu 😀

lubiku
18. sep 2009

Tak ja som sa zobudila s dcerkou, pospali sme si 2 hodky, boze to je super. Uz ma tak nenapina, no zaludok plava a nic nejem. Snad mi bude zajtra celkovo lepsie. Teraz pojdeme pozberat sestricky do skoly a skolky

Klongova, porovnavat sa da, ale:pri prvej mi nebolo ani raz zle, nic, super pocity, bolo to dievca. Pri druhej ma napinalo, no myslim ze k pracaniu nikdy nedoslo, tesili sme sa ze to bude asi chlapec, bolo to dievca.pri tretej som uz aj vracala, no takto velmi zle mi nebolo ani pri jednej, tak co to bude? 😀 😀 😀

Inak tym, ze ja som uz 4 krat tehu, tak brusko rastie velmi rychlo, neviem ako budem do marca vyzerat 😲 (ja sa chystam rodit koncom marca 😀 )

kika29
18. sep 2009

lubiku ako to zvládaš s 3 detmi? Ja mám jedno doma a je ako čert a dakedy strácam nervy. Obdivujem ťa klobúk dole. a chceli ste aj 4 dieťatko či náhoda zauradovala?

subidubi
18. sep 2009

tantama ale tam je tych kocikov milion, nejaky presny typ? baby a vy?

tantama
18. sep 2009

subidubi mne sa páči ten čo mám v albume...

lubiku
18. sep 2009

Kika, trocha ma dve ciarky zaskocili, manzel sa hned tesil a bol v pohode. My deti vpodstate neplanujeme(jedine, ktore sme cielene robili a planovali som potratila 😢 ), tak odvtedy nic neplanujeme, ale vsetky su chcene 😎
Ak ich bude 5 tak to stopneme. Da sa to zvladnut, niekedy lepsie ako s jednym 😀

kika29
18. sep 2009

Obdivujem ťa. Ja mám rada deti ale ked tá moja začne vystrájať mám dosť. Ale je to taký môj anielik s čertovským správaním 😀 😀 😀 . Dakedy mám pocit že by mala byť chlapček.
subidubi ja rozmíšlam o kočíku Atlantic. ale neviem ešte.

subidubi
18. sep 2009

lubiku mas krasne deticky

gajana1
18. sep 2009

Ahojte babulky dlhšie som sa neozvala ale byva mi tak strašnééé zlééé že ani na net nepomyslim.

Čo sa týka kočika tak mi sme mali podobny ako sa pači tantame ale zelenkavo bežovej farby aj s autosedačkou ktora sa dala nakliknuť na kočik a kočik ma stal vyše 300eur. Len ja musim tak či tak kupiť novy tak dufam že tento sa mi podari predať lebo je ako novy použivala som ho len 7mes.
Som sa nejak rozpisala tak asi radšej idem.

jana3
18. sep 2009

My budeme mat kocik po malej. Mame Cortinu cam x3, trojkolku, v zasade sme spokojni, ale teraz uz by som tiez radsej volila stvorkolesovy.
Zrejme este k nemu dokupime nejake lacne golfky pre Andrejku... Ked pojdeme vsetci na prechadzku
A inak... planujete svoje deticky nosit.... v babysatkach a ergo nosicoch?

stacynka
18. sep 2009

my mame kocik po malom, v super stave takze neni o com, bola som s nim spokojna, je to znacka steggi sport
gajanka a preco musis kupit novy kocik?

pipimiska
18. sep 2009

ahojte a este raz dakujem za privitanie 😵
lubiku,fakt su rozkosnee 😵
kiwinka,ked si ma nahodou citala tak asi v teme ako otehotniet a zaroven sa nezblaznit 😉 😉

kika,myslim,ze ty si sa pytala kolko ultrazvukov robia,asi tolko kolko treba,ja som v 9 tyzdni a za sebou mam uz tiez 4 ultrazvuky 😉

ja mam termin 24.4.2010 a len tak pre zaujimavost prvu mrsku som dostala 24.9,spoznala som sa s manzelom 24.maja,zasnuby sme mali 24.februara,doktor mi potvrdil tehotenstvo 24 augusta a rodit mam tiez 24 teho a este aj vianoce su 24 😀 😀 😀

minka21
18. sep 2009

pipimiska a cez vianoce budes v 24tyzdni nie?🙂 lebo ja ano,a mas ze si tiez 10tt🙂

gajana1
18. sep 2009

stacynka lebo čakam dvojičky tak preto

stacynka
18. sep 2009

jezis gajanka ja som ina brzda :D prepac ze sa tak blbo pytam, vobec mi to nedoslo 😒 😅

pipimiska
18. sep 2009

minka,jeeej,ja som si ani nevsimla,ze uz som v 10 tyzdni 😅 😅 dik za informaciu 😀 😀
tak potom asi budem,a este som zabudla,ze som sa o babo pokusala vela rokov a teraz ked mam 24 rokov sa to podarilo 😀

gajana1
18. sep 2009

to je v pohode stacynka

pipimiska
18. sep 2009

gajana,aa ako sa podarili prirodzene ci neprirodzene? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre