Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
8. apr 2010

aprilovkach

fruchtbar
8. apr 2010

no ja sa zasa pustim do domacnosti,robota nepusti,kopa riadov,pradlo vyvesat,kvety zaliat.....lahnut na gauc a nohy vylozit 😎 😉

fruchtbar
8. apr 2010

to je asi zakon schvalnosti.....

marika1902
8. apr 2010

kiwinka malinka je nadherna 😀 😀 😀

Baby ja nepijem ziadne odvary ani nesexujem iba sa vela hybem ale vobec nerodim. 😀 😀 Jam mam tiez ten pocit ze je to cisto priroda ked to ma prist tak to pride a ako pise vejula mozes sa aj na mihalnice postavit tak to nicim neurychlime 😝

A babule co ste po termine alebo v termine moc Vam prajem aby ste to uz mali za sebou, lebo ja som este neni ani v termine a uz som so vsetkeho nervozna a chcem rodit. Tak asi viem ze vam musi byt sto krat horsie

fleury
8. apr 2010

frucht skus jeden den len lenosit, mozno maly vylezie, ze co sa deje 😀

fleury
8. apr 2010

marika ved o 10 dni budeme aj my vediet ako sa citia terminovky 😀 😀

marika1902
8. apr 2010

Inak baby vyskusala som si dvoje nohavic take co mam najvacsie tak ani jedny neobleciem na stehnach. Mam ich ako zapasnik sumo 😝 Ja vlastne nemam co nosit po porode. Hehe pojde sa na nakupy 😀 😀

marika1902
8. apr 2010

feury je velky predpoklad ze to tak bude 😝 😝 Zacinam sa s tym zmierovat 😀 😀

kikarv
8. apr 2010

fleury tak už od dnes nepohnem ani prstom 🙂

marika1902
8. apr 2010

baby z velkosti 38 som sa svyhla na 42 som dobra nie ☹ 😝 😀

fleury
8. apr 2010

kika len ci to vydrzis nic nerobit 🙂

monva
8. apr 2010

marika - ja som pred prvym tehu nosila 36-38 (ked som sa pred 6,5 rokmi vydavala, vazila som 52 kg pri vyske 172 cm) a teraz mam na sebe teplaky 44/46 😀 😀 😀

fleury
8. apr 2010

marika ja som mala pred tehu velkost 34-36 .. uvidime po porode 😀

marika1902
8. apr 2010

Je monva to je riadny skok ale hadam schudneme po porode cosi 😀 😀 😀

fruchtbar
8. apr 2010

ja chcem lenosit az po porde.....teda to zacnem s cvicenim....ale ked ono sa najlepsie chudne pri domacich pracach,tie dlazky a tak......ja neviem,ja som asi chora.....to ma robia tie dlazky chorou,oni sa az chorobne lesknu,taky blby kamen,vidiet kazdy skrabanec,kazdy flak a to ja nemozem vidiet..... 😲 drhla by som ich aj 7 krat v tyzdni 😀

fleury
8. apr 2010

monva tak ty si mala rovnake miery ako ja pred tehu 😀 😀

michalag
8. apr 2010

baby malicke vas prekvapi akurat vtedy ked to budete najmenej cakat 😉

marika1902
8. apr 2010

Fleury a teba bola aj vidno pred tehu? 😀 😀 😀

fruchtbar
8. apr 2010

baby,pochudneme,nebojte,kojenie a nocna nevyspanost je ten najlepsi odtucnovaci prostriedok!
a pevna vola nezrat 😀 😀 😀

fleury
8. apr 2010

frucht ja som bola presne taka ista ako ty, kym som neskoncila v nemocnici zasita..som chodila za psom a zmetala po nom chlpy, hned ako sa dvihol 😀 😀

fruchtbar
8. apr 2010

ja som mala 36 a tam som aj ostala....ale nohy mi narastli,vsetky topanky su mi male....tak dufam,ze to sa dostane do normalu,lebo v topankach mam cele bohatstvo!!! 😅 ....to by ma mrzelo,uz len moje Martensky...placem uz par dni za nimi 😢

marika1902
8. apr 2010

frucht bodaj by si mala pravdu lebo kuchyna mojej svokry je tucna a ked nechces tak sa urazi 😒 😒

kiwinka
8. apr 2010

kajka je dobrucka,, pekne papa aj spinka, dnes tu bola lekarka sa nanu kuk,,,vsetko vporiadku,, a mozme ist trsoku von cez weekend ak bude slnieecko 😀

len tie bradavky auauau,,to je hruuuza no 😖

a ako pikoška! vcera pri sprchovani sa mi nezdalo daco v pipine,,hovorim si,,kurnik asi nejaka chrasticka vacsia,,baby, dnes znova mi to nedalo tak si tam hmatam a co tam najdem???? TAMPON zabudnuty pri zo šitia!!! volam primarke co ma rodila,, ona cela prelaknuta, ze okamzite vybrat!
tak mam stastie, ze sa mi to nejak nezapalilo.... no 😠

fruchtbar
8. apr 2010

no boha,si sa narobila,ked plzol....az ti nezavidim.... 😖 ....ale nasa macka nie je o nic lepsia,vysavat som musela denne 🙄

fleury
8. apr 2010

marika mne narastlo len brucho v tehu, takze dufam, ze ta velkost sa moc nezmeni ani po porode 😀

michalag
8. apr 2010

frucht tak zase musis papat aby sa malo z coho tvorit mliecko pre malickeho .... a cvicit sa neodporuca pokial sa koji

fruchtbar
8. apr 2010

Kiwinka,tak to si mala sakra stastie ,ze si ho nasla....apropo, to by bolo aj na zalobu !!!
Ani nemysli,co by z toho vsetko bolo,keby ho nenajdes......dnes mas stastny den,podaj v sportke!

marika1902
8. apr 2010

kiwinka ty brdo. tak to mas pekne stastie ze si si to sama nasla. Pred prepustenim ta nekontrolavali? Som zvedava co caka nas. Dufam ze mne tam Kubka nezabudnu

vejula
8. apr 2010

frucht, snad maš pravdu 😉

fleury tak to si super napísala 😀 😀 😀 som sa zasmiala.

Inač ja to už nejdem riešiť... PRoste normálne budem žiť jak každý iný den, a ak pôjde pôjde, ak nie tak vyvolaju...

Ja som nohavice pred tehu nosila 36 teraz 38-samozrejme tehotenské 😉 Ale trička nosím len také vyťahané po starej mame 😀 😀 čo by som sa pred tým hambila oblicť, tak teraz v nich behám jedna radosť, lebo moje trička čo som nosila pred tehu su mi tesne pod kozy 😅

fruchtbar
8. apr 2010

ja millujjem fenikel,len tak poduseny,vraj nie je nic lepsie na mliecko 😉

Marika,to s tou tvojou svokrou chapem,treba vymysliet,ako to odmietnut bez toho,aby sa urazila,alebo aby varila zdravsie,ved ide aj o tvoje zdravie a koniec koncov aj o zdravie tvojej svokry a kto by sa mal viac sanovat ako stari ludia ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre