Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

gajana1
18. sep 2009

prirodzene pipimiska 😀

pipimiska
18. sep 2009

gajana,vauu 😵
takze dvojita davka nevolnosti? 🙂

gajana1
18. sep 2009

no tak to hej 2 dni som v sebe nič neobdržala ani vodu a Dr. ma chcel poslať ležať ale nejak som ho ukecala že mam doma syna že ja budem doma ležať 😅

pipimiska
18. sep 2009

gajana,jajaj,nezavidim,ale co povedal doki,nemas pokazeny zaludok?je to urcite len tehotenska nevolnost?asi ti kceli dat infuzie 😉

stacynka
18. sep 2009

gajanka a maly ti nebodaj dovoli lezat 🙂?

gajana1
18. sep 2009

je to určite tehotenska nevolnosť a povedal že ked sa to zopakuje mam isť na pohotovosť a rovno na prijem

kika29
18. sep 2009

aj mne hrozila nemocnica ale postupom času ma to prešlo našťastie.ale žalúdok ešte nemám v 100% stave je mi ťažko a aj ma trocha pobolieva. nezvraciam už len ma veľmi napína ale nič zo mňa nejde. Dakedy sa to nedá vydržať. ☹ 😝

pipimiska
18. sep 2009

stacynka,dobra otazka 😀
gajana,a uz je ti lepsie?

gajana1
18. sep 2009

Stacynka ano dovoli väčšinou som s nim sama len pol dňa a ked mi je veľmi zle zavolam svokre a ona si pride pre neho a donesie mi ho až večer ked ma spať

kika29
18. sep 2009

gajana tak to ti celkom skoro povedali že čakáš dvojičky. kamoške to potvrdili v 6 mesiaci a dievčatká budú mať o niekolko mesiacov 2 roky.

tarinka333
18. sep 2009

Ahojte, tak som doma z prace...
Avuka, ty pijes stavu z citrusovych plodov? Hm, mne povedala sestricka, ze ziadne citrusy, lebo nas organizmus nie je na take zvyknuty, aby som neprivodila babatku alergiu...
Kociariky ete neriesim, vlastne do januara necem ete nic riesit...az potom budem... novorocne vypredaje, hehe 🙂
Akurat som zjedla kusok udenej makrely... mala som nenormalnu chut - zas... a zajedla som to francuzskym kremesom - kupila som si v cukrarni, lebo nenormalne dobre vyzeral... Teraz cakam, kedy mi bude zle... 🙂

gajana1
18. sep 2009

Kika mne to potvrdil asi 6-7tt

kika29
18. sep 2009

tarinka333 ja som pri prvom tehotenstve jedla veľmi veľa pomaranče. na posedenie pred telkou aj 4 a skoro každý deň a malá nemá našťastie nič. Horšie to bolo ked som po pôrode ešte v pôrodnici zjedla čerstvý ananás a kojila som malú. Ani si nievete predstaviť čo to spravilo s malou. Zvýjala sa v krčoch neboriadko a nevedela som čo robiť. Nikto mi nepovedal že citrusové ovocie nemôžem. Malá mi vrešťala a zvýjala sa v krčoch bolo to hrozné utekala som s ňou za sestričkou. U6 som sa potom ani len nepozrela na citrusy.

kiwinka
18. sep 2009

ano pipi, presne tá tema to bola, tu som navstevovala aj ja a obcas dala prispevok, hlavne som vela citala z tej temy,,sranda a zaujimava a spajala a spaja do teraz mnohe kočky! je to vynikajuca tema, taka povzbudiva.. 🙂

tarinka333
18. sep 2009

ja mam tak rada pomaranciky, ale som ich vylucila na teraz... akurat som neodolala a kupila som si ananasovy kompotik, snad jeden neuskodi...

kiwinka
18. sep 2009

tarinka taku chut si mi urobila na francuzsky kremes mnam! ale ta kombinacia, ze makrela a kremes fuuha a niesi ty tehula nahodou??? xi 😉

kika29
18. sep 2009

podľa mňa kým si tehotná nie ale po pôrode sa už nemá také ovocie jesť vôbec.

tarinka333
18. sep 2009

supis kika, takze si dam ananasovy kompot...
makrela bola super... a ten kremes.. heh, no bolo mi zle 🙂 asi som predsa len tehula 🙂
a teraz mi moja svokricka doniesla cesrtve "kysenaciky" makovy, orechovy a jablckovy, makucke, vonavucke... posielam Vam

kika29
18. sep 2009

tarinka ja som si minule dala schuti makový koláč či buchtu a objímala som misu. 😝

kiwinka
18. sep 2009

mnaaaaaaaaaam tarinka, aj si prosim a hned! mnam mnam 😀 ale nepapaj vela maku, neni dobre pre mimi!

pipimiska
18. sep 2009

kiwinka,asi si fakt viac citala ako prispievala,muselo to byt uz davnejsie 😅

..ja nemam na nic chut,ach jaj ☹ ani na ovocie ani na sladkosti 😝

minka21
18. sep 2009

ja som vypila bananovy koktail a ja ze z coho mi je tak blbo trosku🙂teraz isiel von🙂 a som totalne bez energie,a kavu som zrusila takze je to pre mna este horsie🙂

kiwinka
18. sep 2009

hej pipi citala velaaa, nepisala moc 🙂 zbierala som skusenosti a ucila sa nove pojmy tehulkovske a tak.. a teraz so muz skusena tehula! :P xi,,

no idem papat, mam hlad ako vzdy :D pa zatial

tarinka333
18. sep 2009

taka som unavena, makovy som dala iba jeden...mam dost, bo budem objimat misu, ako dnes, objimala, objimala, ale von nic neslo... 🙂

minka21
18. sep 2009

tarinka ja sa uz s misou tiez dobre kamosim🙂 a najhorsia je ta kyyselina!mate to tiez?

pipimiska
18. sep 2009

ja som tiez kamaratka s misou,ale neobjimam ju len na nej sedim 😀 😀 😀

pipimiska
18. sep 2009

minka,skoro kazdy vecer mam kyselinu..myslim,ze je to to,sa mi ako keby odgrgne az do hrdla a stipe to a napina ma z toho ,je to toto???je to hrozny pocit 😖

kiwinka,tak tak 😀

minka21
18. sep 2009

pipi no asi to,je to hnusne a ja ju aj vraciam,a niekedy mi ide aj nosom🙂a potom ma stipe nos🙂))) neviete co na to?

ikushik
18. sep 2009

ahojte, tak ja som akurat vstala 🙂 popoludnajsi spanok musi byt.. no baby pisali ste ze aj vas obcas picha v podbrusku, aj mna niekedy, no dnes ma boli dost casto a akurat ma to aj zobudilo 😕 bojim sa ☹

pipimiska
18. sep 2009

minka,ja som pocula ze niekolko zrniek surovej ryze treba prehltnut,zevraj tu kyselinu vpiju do seba,ale ja bojim 😅 😅
aaa vcera som nasla na nete,ze gastrotuss sirup je na palenie zahy,a ze mozu aj tehotne..podava sa aj malym detom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre