Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
8. apr 2010

kiwi preboha, ja by som sa inak prelakla 😝 😝

frucht a to som ho precesavala kazdy den, aj nechty strihala...ale ked plzol to bola radost veru 😀

michalag
8. apr 2010

kiwi, tak pri tebe stalo teda stastie ked si si to nasla sama

marika1902
8. apr 2010

frucht vsak dufam ze koli kojeniu pochopi ze nemozem jest niektore jedla. Inak ona by asi tak nevarila ale chlapi si to ziadaju tak asi ona sama nema na vyber. Ja len dufam ze v lete sa prestahujeme do svojho a budem varit to co mam rada. 😀 😀

vejula
8. apr 2010

kiwi no teda 😖 Dobre že ti to nedalo a si si to nakoniec skontrolovala

fleury ja mojmu chlpačovi teraz kefujem srsť každý den... To je katastrofa toto jarné plnutie, a najhoršie ked si čisti srsť on sam, tak požere kopec chlpov a potom z toho grca, tak radšej mu to vyčesávam ja

seuska
8. apr 2010

Ahojte baby. Tak sa hlasim z nemocky. Dnes ma prijali a zajtra poobede nam daju tabletku na vyvolavanie. Dr. Dosedla je super, ak som to dobre pochopila, tak zajtra ma nocnu, lebo povedal ze vecer to rozbehneme infuzkou a v noci sa nevyspime ani on ani ja... teda az buducu noc... Na izbe sme na nadstandardnej 2ke, ale moja spolubyvajuca sa na mna zatial ani nepozrela, nieto este pozdravila ☹ vyzera to ze je tesne po porode tak zatial to beriem tym ze je vystavena po porode... uvidime... tak tu sedim na stolicke, tisko tukam a čučím jak vos pod chrastou 😀 este ze mam notebook a internet..... idem Vas docitat....
Aha a zabudla som Vam este povedat, ze ma vysetroval aj Doktor aj primar a zdalo sa mi, ze primar mi urobil ten Hamiltonov tah, lebo ma to tam strasne zabolelo a krvacam trosku z toho, ale nie je to ten ruzovo-hnedy vytok po vysetreni, ale ozajska krv cervena..... Viete niekto o tom nieco?

denisa1111
8. apr 2010

ahojte babulky,konecne mam trochu casu,malicky spinka,od pondelku sme uz domka,len nas teraz trapi ocko,tak dufam ze sa to zaobide bez hospitalizacie,uz nemam ani prehlad o miminkach,musim vas precitat,fleury,ty si este tehulka?setriaci rezim funguje...

vejula
8. apr 2010

seuska takže zajtra 🙂 super... No mne po tom Hamiltonovom hmate nevytekala čerstvá krv len som trolinku špinila... Ale tak si v nemocke, tam určo nič nezanedbaju neboj.
No a ta spolubyvajuca je asi ešte mimo z pôrodu, alebo ju chytila poprodna depka... Ja dufam že mna takéto veci zdaleka obídu 😖

marika1902
8. apr 2010

seuska tak dufam ze to bude rychle drzim palce 😀 😀 😀 Inak ja by som bola strasne posrana keby som vedela presne kedy budem rodit 😀 😀

vejula
8. apr 2010

ahooooj deni 🙂

marika1902
8. apr 2010

Ja sa bojim ze tu poporodnu depku mat budem ale len v nemocnici neznasam nemocnice. Ked uz budem doma budem stastna ako blcha 😀

marika1902
8. apr 2010

Ahoj deni myslim ze aj Zuzkin Max ma problem s ockom a baby radili nakvapkat trochu materskeho mliecka do ocka.

vejula
8. apr 2010

no marika, ja moc o tom neviem ale musí to byť hrozné.. Nechcem ani zistiť čo to je, tak nad tým ani nejdem rozmýšlať... Všetko bude OK a my budeme po pôrode šťastné a pripravené sa venovať našim drobčekom

fruchtbar
8. apr 2010

mne po tom hmate nic nevyteka,len ma boli podbruso inac ako vzdy !

fruchtbar
8. apr 2010

Vejulka, a ty pijes este ten mal.caj?

fleury
8. apr 2010

vejul no ja by som sa potesila, keby si nas pes po sebe tie chlpy aj pozral, ale on zozerie vsetko len chlpy nie, cize u nas omrvinky ziadne clovek nenajde len tie chlpy 😀 😀

seus tak nech sa ti to rozbehne co najskor!!! 😉 Aspon mas uz istotu, ze mala nebude oslavovat so svagrinou 😀 😀

denisa jj, ja furt tehulkujem, u mna ten setriaci rezim zabral na 100 % 🙂

vejula
8. apr 2010

jj frucht striedam to aj s Alchemilkou, vraj aj ta posilnuje maternicu a aj odvar z lanového semienka, len to mi došlo tak dnes kupim.
A ty??? Piješ poctivo?

vejula
8. apr 2010

fleury, no len potom sa mi nechce tie grcky po nom umývať 😅 On ked požere chlpy tak potom z nich grcka, chuda malé

vejula
8. apr 2010

Doobre kočky idem ja s chlpačikom na prechádzku, je krááásne tak trošku užiť slniečko 🙂

fruchtbar
8. apr 2010

ja tiez pijem poctivo,najnovsie liter denne,neviem,ale vzdy sa po tom caji citim tak divne a tvrdne mi brucho,dnes som to povedala mojej Hebamme a ta ze SUPER,tak to asi zabera!!!

fleury
8. apr 2010

brucho tvrdne aj mne a ziadne caje nepijem, uz vysadzam aj magne, tak dufam, ze do pondelka vydrzim

fruchtbar
8. apr 2010

inac baby sranda,este pred mesiacom som sa isla zabit za mäsom,jedla som ho skoro aj na ranajky a teraz uz par tt zase vegetariancim,vobec mi nechod na chut! Len pomarance,ananasy a zeleninnove salatiky.....myslite,ze uz babo nepotrebuje tolko zeleza a preto si uz telo ani mäso nepyta??? Lebo zelezne tabletky som tiez uz pred tt vysadila.... 😕

fleury
8. apr 2010

vejul keby si byvala vedla dala by som ti vyvencit aj nasho zdochliaka 🙂

fleury
8. apr 2010

frucht mne maso prestalo chutit od kedy som tehotna a furt ma to drzi .. ale zase viac vyhladavam sladke, co som prve 4 mesiace nemohla ani citit doslovne

fruchtbar
8. apr 2010

Fleury,no ja by som sa smiala,keby porodime naraz.... 😀

ale mne brucho inac netvrdne,len po tom caji a po sexe!

fleury
8. apr 2010

no vidis to, ja sa napchavam magne jak besna a brucho veselo tvrdne..je tu realna moznost spolocneho porodu 😀

aktakk
8. apr 2010

Ahojte...tak my sme po prechadzke s malinkou, teraz buvka este stale, asi jej ten cerstvy vzduch prospieva...aj ja by som si mala ist lahnut ale obavam sa, ze sa mi to uz neoplati. Tak pockame na tatina ked pride z prace a bude malu potom pestovat 🙂 a ja budem oddychovat.

Fleury- poviem ti, ze Ti nezavidim to sedenie doma. Ja som chodila kade tade, resp. ako tak som sa premiestnovala pocas tehotenstva a teraz ked pridem po prechadze s malou, tak som hotova...kolena aj klby v prdeli. Ale to chce asi len cas.

Kiwi- malinka je krasnucka a to s tym tamponom ma zabilo!

Seus- tak teda uz si ta tam nechali konecne.

monva
8. apr 2010

seus - tak uz sa to pohlo k lepsiemu - super, ze uz si tam a mas to poistene, tak zajtra v noci na teba budem mysliet, ak dovtedy nepuknem, tak sa vidime v sobotu rano, ty uz budes mat PO a ja PRED 😀 😀 😀 .

Ozaj, nevies ako je to teraz s obsadenostou izieb? Je volna nejaka nadstandard 2-ka alebo 3-ka??? A moze sa potom aj stahovat pripadne? Napr., ze si dva dni na dvojke a potom prejdes na trojku, alebo naopak? Myslim, ak by nemali volnu taku, ako by som chcela, pripadne ak by sme chceli byt spolu my 3 ??? 😀

fleury
8. apr 2010

aktakk tak dik si ma potesila 😀 ale ja sa dostanem do formy, len nech uz mozem chodit a sa hyyyybat 🙂

fleury
8. apr 2010

moni tu zase neni 😕

veve23
8. apr 2010

Fleury...no to je podozdrive ze tu neni, uz je jej cas....vsak nemala ziadne problemy a termin az po nas, no to som zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre