Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fleury
9. apr 2010

dnes je tu porodna atmosfera riadna, uz chybaju len infosky..zajtra sa prida monva, cheer, v nedelu planuje frucht .. mame cely vikend koho sledovat 😅

moni
9. apr 2010

hadam aj veve da vediet, a seuska tiez. tarinka by sa tiez mohla hecnut 🙂

no mne aj bok vyvali ked nerozbehame dnes vecer internet 😀

fleury
9. apr 2010

moni este furt nemate doma net? nestras, zase ta budeme hladat 😀

oliinka
9. apr 2010

ahojte.vidím,že tu sa rodí v plnom prude.všetkým novým mamičkám a detičkám blahoželám 🙂 🙂 🙂 no mna to čaká asi vo štvrtok -vyvolávačka,ak do vtedy neporodím.

moni
9. apr 2010

fleury, stale nemame, posledna vec co nam chyba! mali to rano zapojit ale uz sme nestihali skontrolovat to 🙂

moni
9. apr 2010

oli, ty mas TP ako ukazuje MK? 19.? preco ta chcu vyvolat skor?

marika1902
9. apr 2010

Baby tak ja sa hlasim spat 😀 😀 😀 Ma mm trochu bol vyvencit 😀 😀 A idem do sprsky a hned som opat tu 😀 😀 A ako to bude s tym prispevkom 50% alebo 70%

fleury
9. apr 2010

moni tak snad to pojde, kto si tu so mnou bude poobede pisat? 😀

marika 50%, co rozhodla si sa prenasat? 😀

juliap
9. apr 2010

marika, fleury, sak vy mate rovnaky termin, tak uzavrite aj sukromnu stavku, ze ktora pojde prva ... xixi

fleury
9. apr 2010

julia to mozeme..ale az od pondelka, ked mi skonci kludovy rezim, teraz ma marika vyhodu 😀

zuzana1971
9. apr 2010

ahoje 🙂

blahozelam novym mamonkam vejulke a kike 😵

Jankako Vaneska je nadherna, ja som citala teraz vselikde o brusku, lebo Maxik ma poblemy s kakanim a vsade pisali, ze sa nemaju mliecne veci jest

fleury
9. apr 2010

tak ja sa lucim pre dnesok, zajtra rano sa tesim na novinky 🙂

marika1902
9. apr 2010

julia inak dobry napad 😀 😀

fleury o co ideme 😀 😀

zuzana1971
9. apr 2010

dnes som bola zase s Maxikom u pediatricky, tak uz ma 4050gramov a 53,5 cm...lekarka ho nazvala drak lebo nechapala, ze uz sam zdviha hlavicku, rozprava si, strka cumel do pusy, atd, dohovarala mu, ze este je babatko, ze sa ma tak spravat a neprehanat 😀 😅 , ja sa tesim ze je taky sikovny 😵

ale stale ma problem s ockami, tak mi predpisala framykoinovu masticku, dufam, ze mu nevypichnem oko, ked mu to budem 2x debbe davat 😝 lebo on sa mece ako divy a ma silu vacsiu nez ja 😝 😅

marika1902
9. apr 2010

baby kupila som si malinovo smotanovu zmrzku a poviem vam je bozska asi zjem celych 400g 😀 😀 Byt tehotna ma aj svoje vyhody 😀 😀

tarinka333
9. apr 2010

Ahojte,
mam info o Seuske,
pisala spravu, ze uz sedi na stole, ze ma strasne bolesti, dostala epi a ze bez epi si to ani predstavit nevie. som jej pisala, ze je drzkame prsteky.

marika1902
9. apr 2010

este som skoro zabudla cicimon mala je s tymi blond vlaskami strasne nadherna 😀 😀

moni
9. apr 2010

fleury, no zajtra tu isto nebudem, rano mame nejake vybavovacky, a neskor sme pozvani ku kamaratom na veceru 🙂

marika, budes ticho! taketo chutky robit! 😀

zuzi, maxik sa nezdaaa 🙂 krasny silny chlapcek! to je super, este ked sa mu tie ocka polepsia, bude aj veselsi 🙂

vidite to som sa chcela opytat ked spominate ze tolko babatiek ma problemy s ockami. doma nedavaju babatkam po porode na ocka ATB masticku? lebo tu im to hned pre isototu napatlu...sice nevyzeraju velmi fotogenicky, ale velmi to pomaha.

moni
9. apr 2010

tari, veru, silno na nu myslime, aby to mala rychlo za sebou!

marika1902
9. apr 2010

Seus drz sa 😀 😀 😀

marika1902
9. apr 2010

moni fuuuuu celu som ju nezvladla zjest ale viac ako polka padla mnam uz davno som nejedla taku dobru zmrzku 😀 😀

moni
9. apr 2010

marika, no nech vam padne s kubkom na uzitok 🙂

gajana1
9. apr 2010

seuska držime palce 😉

Baby mne je nejako zle na vracanie dufam že to rychlo prejde ☹

marika1902
9. apr 2010

Dik moni 😀 😀

cheerlady
9. apr 2010

ahojte,som spat-boli sme sa s mm vyvencit-teda zobrali sme vyvencit nasu hafanku,som musela vypadnut,lebo ma zacala doma chytat panika 😨 ale brusko mi pekne tvrdlo celu cestu,som mala pocit,ze ma 100kilo 😝 stale rozmyslam,co mi este chyba,aby som na nic nezabudla,jaaaaj,neviem,ci vobec zaspim dnes 😅

moni
9. apr 2010

gajana, no veru rychlo sa daj do poriadku, snad to nie je nejaka crevna pliaga!

gajana1
9. apr 2010

moni to dufam že ma prejde
idem do postele skusiť zaspať tak vam prajem Bru nocku a zajtra sa ozvem

cheerlady
9. apr 2010

gaji aby si do rana neporodila-zajtra sa ozvem je nebezpecna veta! 😀

stacynka
9. apr 2010

ahojte baby akoze vy dnes neviete co zo sebou sak som tu nebola od druhej a zas sest stran idem docitat teda
inak neviem co sa hadate, sak aj ja mam este termin ku koncu aprila takze...
dnes sme boli u svagrinej pre postielku este taku co budeme mat na prizemi tak sa vytesujem.....
inak gratulujem vejulke, tak nakoniec sekcia?
uz by som rodila uz je pochystane len zehlit mi treba...

gajana1
9. apr 2010

ani som si to neuvedomila dufam že nie už nech do pondelka vydržim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre