• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
tari- no verim ti ze si na nervy...ja som na tom podobne....ale s tym rozdielom, ze ja este ani bolesti, ani nic nemam.. :frowning2: i ked vcera vecer trochu pravidelne tvrdlo brucho, aj v noci...ale to take nic....teraz som vyupratovala a stale sa nic nedeje.....ale najviac ma asi stve ze mi vsetci len vyvolavaju a vypytuju sa....to je fakt na prasky.... :frowning2:
10. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fleury moc gratulujem. :grinning: :grinning: :grinning: To bude mastna pokuta za predbiehanie :grinning:
10. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej fleury....ty si sa jak elegantne predbehla..... :grinning: :grinning: obrovska gratulacia..... :wink: vela zdravicka a mliecka...... :slight_smile:
a vsak sa chcela zacat hybat az v nedelu, ci ni?...
asi uz nevydrzala.... :grinning: :grinning:
10. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasika pockaj este sa my dve stretneme v nemocnici :grinning: :grinning:
10. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika- no to je dost mozne...ked to u nas pojde takouto '"zavratnou" rychlostou a ty si trochu pohnes..... :grinning: :grinning:
10. apr 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa pokusim si svyhnut ale neviem ci sa mi to podari :grinning: :grinning:
10. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasika a tebe nepovedali ze co dalej? Ako dlho ta nechaju prenasat nevies?
10. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fleury, to som teda necakala :wink: veeeeeelmi gratulujem k malej princeznicke :slight_smile:
uz nebudu strany na koniku pribudat takou ukrutnou rychlostou a budeme stacit aj citat :grinning: , ked odpadla takato stala prispievatelka :dizzy_face:
10. apr 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleu, blahozelam... no teda baby... nerobte mi take, ja po termine 3 dni a niekto si rodi pred terminom aj takmer 2 tyzdne :slight_smile: No ale Fleu nedostane odmenu sa terminovy porod :grinning:
10. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. no tak clovek tu pol dna nie je a uz dalsie babo,

fluery gratulujem, ale nechcela by som platit tu pokutu ktora ti bude vyratana za take predbehnutie.. :grinning: :grinning:

inac ja sa fakt zacinam bat, ze tu kukoncu ostanem sama nakolko mne aj podla mrchy a aj podla utzv vysiel termin 19.4 takze iny datum nemam ale mozno budem prva ktora porodi presne na termin :sweat_smile: .. aj za to je odmena???

fruchtbar no uz zacinam skusat tvoju metodu vydrhla som celu kuchynu zachvilku chcem dlazku a na vecer chcem zehlit.. ale precitala som tvoj prispevok mm co sa tyka kexiku a povedal ci ideme aj my skusit ci sa tam straty.. som zvedava ci to len tak alebo naozaj nieco bude..

zuzi a ty sa drz aj s maxikom ak budes potrebovat nieco s cim ti mozeme s mm pomoct tak na napis ved cislo mas radi pomozeme..
10. apr 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvinka, ja mam tiez iba jeden termin 19.4., uvidime, ktora pojde skor
inac zuzka, som myslela, ze s vasimi sa to trocha polepsilo, ze ich Maxik obmakcil, ked mas fotku takeho krasneho kutika, co ma Maxik u vasich
10. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grekyna no to som zvedava teda, ktora pojde prva.. ale aj tak mne sa moc uz nechce cakat do toho 19... :sweat_smile:
10. apr 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja som len nakukla a som onemela ze fleury porodila no gratulujem, sa jej urcite ani nesnivalo vcera ze dnes bude mamina.
babetka nadherne na foteckach, v dobrom zavidim ze to mate za sebou
zuvinka grekyna nezufajte ja moni zuzuj a miska mame termin az po vas takze mozme pisat
ja som trochu pozehlila este to mam rozlozene, natlacila obed a rozmyslam ze si slofika hodim aj chlapi zalahli...
10. apr 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika- neviem ako dalej...moj dr bol zrovna tento tyzden odcestovany, ma prist az dnes....tak som tento tyzden chodila na poradne zakazdym k inemu....teraz idem v pondelok, tak to uz sa hadam dozviem ze co dalej....ale vraj nechavaju prenasat asi tak 6 dni a potom vyvolavaju....tak uvidime... :wink: ale uz by som mala najradsej po....aj ked sa clovek snazi ukludnovat ze vsak uz len par dni hore dole....no ale hormonom nevysvetlis.... :grinning: :grinning:
10. apr 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacynka tak to je fajn, ze nas tu aspon par ostane ale dufam, ze ani jedna z nas nebude prenasat lebo vazne potom uz budeme majovky..

sasikas ja som pocula ze niekde nechavaju aj 10dni po TP..ale snad budu nieco s tebou uz v pondelok robit.. budem drzat palce a mozno malinka sa rozhodne dovtedy prist na svet..
10. apr 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravicko este raz - hlasi sa manzel fleury (krycim menom "spravodaj")

Tlacova agentura doplnuje povodne medializovanu spravu o dalsie zakladne udaje novonarodenej Emky:
- vaha: 3270g
- vyska: 49cm
- cas narodenia: 10-4-10 6:52h
- sila hlasu: nemeratelna
- specialne znamenie: zaťatá päsť počas fotenia
10. apr 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvi ja by som sa aj rada predbehla :wink: ale clovek si asi velmi nenavybera.... ja by som aj dnes isla kludne :grinning:
sak pripadne pisat mozme aj s babetkami, ozaj a ty ides do ktorej porodky?
10. apr 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvi- hej niekde nechaju aj 10 dni ak je vsetko ok....no ale to by som teda nechcelaaa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no tiez dufam ze sa krpata rozhybe sama od seba...inak zajtra by som brala....to mam narodky.... :grinning: :grinning: inak mne by nevadilo aj keby to je neskor, len sa bojim ze bude velka.....musim sa v pondelok opytat ze kolko ma...bo vcera tam bol taky frisky dr ze som aj zabudla... :sweat_smile:
fleurin manzel nema chyby :D, zeby uz zacala oslava? :grinning: :grinning: :grinning:
baby chvilku sa odmlcim idem zalahnut kusok
neze zas rodit budete....
10. apr 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seuska a fleury super...strasne sa tesím s Vami...a gratulujem...este dalsie babatka?....
zatial som Vas nestihla poprecítat, som len na skok...vsetko vypratávame z obyvacky....ide sa u nás búrať....tak ale som si na chvílu sadla, lebo mam poslov jak fras....ale ja nemozem porodit, takze baby na mna nemate..odmenu celu zhrabnem ako posledny mohykán JA. :grinning:
10. apr 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stacynka ja budem rodit na kramaroch.... no tak poriadne sa natiahni a odychni si..

sasikas tak to by bol nadherny darcek zajtra asi ten najkrajsi aky by mohol byt..
10. apr 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzuj no inac kazda co sa hlasi k odmene tak rodi skor tak neviem, neviem..

inac som zvedava kedy mi napise smsku cheerlady, ze uz to ma za sebou.. normalne som z toho nervozna nakolko dnes rano na 9hod. mala naplanovany nastup do nemocky..
10. apr 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury blahoželám :slight_smile: už aj namna by to mohlo prísť,nehnevala by som sa......
10. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
FLEURY GRATULUJEME..... inak, myslim ze fleury a jej MM sa hladali... :grinning: Ftipalkovia!!!
Inak, tusim ze tu vacsina z nas tak "nenapadne" a "necakane" porodila, ze by som si na Vasom mieste "kinderka" davala bacha...nikdy neviete!!!!
10. apr 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Fleury a seuska gratulujem

Ja som ešte pokope ale stale sa len kontrolujem už si sama leziem na nervy
10. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

monva, jeej tak nech je vyvolavany porod co najrychlejsi :wink: :slight_smile:

fleury, gratulujeeeeeemeeeee!!!! a malicka mala krasne miery :slight_smile: ... vcera by si ani nepovedala ze dnes uz budes mat malicku pri sebe :slight_smile:

zuzi, musi to byt tazke :frowning2: , ale hlavne je ze mate jeden druheho :slight_smile:
10. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkabar Patrik je krasnuckyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

inak neviem ale mam pocit ze posledna tu budem ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu sa to fakt predbehuje :grinning: FLEU to urobila elegantne :wink:

FRUCHT ty teda zajtra????no drzkam palceky...
MISKA no ta zaha je brutal...to moje male dako moc v bruchu vystraja ale neskutocne mi skace brusko
SASKA no a ty co stale po kope????ani naznak???
GAJI a teba nechaju normalne rodit :sweat_smile: no pondelok drzim palceky
ZUZKA neboj MAXIK ti vsetko vynahradi
ZUZKA no PTKO uzastny
SEUSKA klobuk dolu si to krasne zvladla

a co VEJUL a VEVE tam este nemame ziadne fotocky ani konkretnejsie info dufam ze su OK
10. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZUVI nic neboj budeme tu JA MONI A TY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a urco sa zdrzi aj MARIKA s MISKOU
10. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok