Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

oliinka
10. apr 2010

tak to si mala super za 5 hodin.ja som mala prvý vyvolávaný rano od pol osmej a malý sa narodil o tretej,ale bolesti som začala mať tak okolo deviatej také slabe.tak som zvedavá na tento druhý a ked ho budu vyvolávať či to bude horšie,bolestivejšie.

sasikas
10. apr 2010

monva- gratulujem.... 🙂malinka ma fakt modelkovske miery.... 😉
seuska- ty si mala tie homeo na porod, ze?....aj si ich stihala brat pocas porodu, ci ti to ani na rozum neprislo?.. 😅

fleury
10. apr 2010

Zdravicko, hlasi sa opat pravidelny spravodaj.

Do albumu som pridal prve fotky nasej Emky.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/fleury/album...

Enjoy! 😎

stacynka
10. apr 2010

no baby potiahla som do stvrtej ten spanok, nejaka som rozhodena ostala, sa mi drieme este
dali sme si stavicku pomarancovu odstavenu kym este mozem a terz delissu jednu....
gratulujem monve k bambulke, tiez pekne miery ma 🙂

oliinka
10. apr 2010

fleury tak čo aký bol porod?

stacynka
10. apr 2010

oli to len fleurin muz pisal tak na opis si pockame od fleury

aktakk
10. apr 2010

Zuzi- Bozie mlyny melu pomaly ale isto. Ja si to vzdy hovorim, ked mi niekto ublizi. A nikdy nevratim nic zle nikomu ani neprajem ale si poviem, ze kazdemu sa vsetko zle raz vrati samo aj bez mojho pricinenia. Ty si sikulka a myslim aj ze silna osobnost, kedze naozaj musis zvladnut vsetucko sama...nie to len bez muza ale aj bez "rodicov".

Monva gratulujeme!!!!!
Fleury- dalsia blondínka 😉 chutnucka.

juliap
10. apr 2010

fleury ty zradkina, no ale toto a ze vraj potiahnem s vami pekne do terminu ... 😉
gratulky aj tebe aj monve, no a kto bude dnes do tretice? 😅

grekyna23
10. apr 2010

monva gratulujem 😉
fleury, mala je krasnucka, a poznavacie znamenie "zatvorena pasticka" fakt sedi 😵 vam ukaze obom, ked podrastie 😀

cicimon
10. apr 2010

baby ktora chcete este rychlo porodit? poslem vam moju svokru - zaruceny recept na porod

grekyna23
10. apr 2010

cici 😀 😀 😀

cicimon
10. apr 2010

ja uz som z nej na prasky a akosi sa vyjadrila, ze pojde domov, ked ju vyhodim 😒

aktakk
10. apr 2010

Cici- tak mas prilezitost ju vyhodit!!! 😀

tarinka333
10. apr 2010

Cici 😀
Seuska, pozdravujem Monvu a blahozelam k Tanicke, aj ja sa uz chcem k Vam pridaaaat, ja som vedela, ze z nasej trojice budem posledna!

cicimon
10. apr 2010

dnes som vas zacala citat od soboty - stale mi ostava asi 50 stran, asi to vzdam 🙂

graulujem novym mamickam!

juliap
10. apr 2010

moni tu dnes este nebola, tak bud este nerozbehala net doma, alebo rozbehava nieco ine, tiez sa chystala, ze to tu vydrzi az medzi poslednymi ... a teraz fakt vyzera ze ostaneme s michalou po 15 uz len my kinderka ... 😎

sasikas
10. apr 2010

fleury- malinka je kraaasnunka....🙂a teda manzel stiha este aj pisat na MK popri oslavovani?....no to je dobry.... 😀 😀

sasikas
10. apr 2010

baby co uz ste po....chcela by som sa opytat ze ked sa dava klystir tak to sa ako aplikuje?....to sa ako predklonim a frcnu mi to?....ci na posteli ci jako?.... 😝

cicimon
10. apr 2010

pozeram, ze ste rozoberali kojenie - ja kojim 5ty den ale uz mam jednu bradavku taku rozhryzenu, ze z nej kojit nemozem. A to kojim poleziacky, bo si furt nemozem sadnut po siti...

aktakk
10. apr 2010

Sasikas- na izbe cakateliek si lahnes na postel na lavy bok a otrcis zadok 😉 .

aktakk
10. apr 2010

Cici- ja som na tom bola podobne, z casti este som ale uz som si asi zvykla aj na to hryzenenie. Malinkej davam z oboch pokial krv netecie 😖

cicimon
10. apr 2010

a asi 4dni po porode mi uplne odpuchli nohy a mam 9kg dole 🙂

cicimon
10. apr 2010

aktakk - ja jedno kojenie jeden, druhe druhy.....ale teraz ten jeden dohryzeny musim trochu zregenerovat

aktakk
10. apr 2010

Cici- ja som nemala vobec clenky po porode. Som vyzerala ako keby som mala obojstranny vyron clenkov.Total opuchnute.
S tym kojenim som to aj ja tak robila...a potom som tiez prestala davat lavy- bolavy a mam v nom teraz malo mliecka. ☹

cicimon
10. apr 2010

ked chodila vizita po porode a ze ake mate opuchnute nohy - tak ja ze toto je nic, predtym to bola ako jedna rura 🙂
no ja dufam, ze ten moj sa do zajtra polepsi

seuska
10. apr 2010

saskas stihala som aj tie homeo jasne.... na tom som si dala zalezat aspon pokial to islo... ku koncu uz asi velmi nie lebo som uz lezala na porodnom stole tak som ich tam nemala a doktor sa smial ze to mam cibulu a cesnak v granulkach 😀

Tari no posledna si, ale vies ako? To najlepsie na koniec 😀

fruchtbar
10. apr 2010

Tarinka nezufaj,ja mam rovnaky termin ako ty a tiez som este tu......nezabudaj,ze to najlepsie chodi nakoniec!!!! 😀

fleuy mala je podarena,vyzera ako fest nasrata s tymi pästickami 😀 😀 😀

marika1902
10. apr 2010

Monva Gratulujem 😝 😝

Fleury malinka je nadherna. Bude to poriadna bojovnicka 😀 😀

sasikas
10. apr 2010

aktakk- dakujem....som si t akosi nevedela predstavit.... 😅
frucht- a ja som uz myslela ze aj ty uz rodis... 🙂

tarinka333
10. apr 2010

Seuska, Frucht, ak najlepsie na koniec, budem rodit az 30.4???? No zeby som nakoniec nezhrabla cenu za poslednu rodiacu aprilovku 😕 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre