Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
12. apr 2010

sprava od Petulky777 preklep

juliap
12. apr 2010

stensuje sa nam to tu,
ja som si volala o vysledky zo steru, tak streptohajzlik negativ, ale je tam mykoza a este nejake cudko, co som v zivote o tom nepocula, tak mame atb na tyzden, musim svistovi dohovorit, aby to tam vydrzal, kym nebudeme prelieceni ...
petulke blahozelame, vcera som mrkla tabulky, co dala civavka, sak to uz 34 mamiciek aprilovych mame aj s petulkou, to je cislo a to nie je este ani polka mesiaca 😎

juliap
12. apr 2010

idem ja este povysavat cely byt, vcera sme mali oslavy, starka 71 a synovec 17, tak upratovanie v sobotu bolo zbytocne a dnes od rana ma chytil nejaky rapel na upratovanie, tak uz mam prach utrety a este vysavat idem ... dufam ze tym nesposobim svistovi sok, ze po 6 mesiacoch sa viac hybem 🙂

kamilakd
12. apr 2010

FLEU malinka je krasna a uz herecka vo filmiku???no toto jaka celebritka 🙂

FRUCHT ja som si myslela ze ty uz si aj porodila 🙂 a ty stale nist aj s TARINKOU....aj ja som rychlo docitala ked nas je tu tak malinko 😀 a k tej postave no neviem neviem ci sa dostanem na povodnu vahu vtedy som nevedela co je celulitka a teraz uz viem...no budem sa snazit to dat do poriadku lebo ten moj ma vymeni 😀 😀 😀

EVIL a co tie mrcha bolesti? presli?ci?

SEUSKA a ty sa uz citic dobre akurat to mliecko hapruje?a mozno vas pustia neboj...pozdrav MONVU...a ta chodza mamiciek moze byt fakt sranda pomalicky z nohy na nohu

SUSANITKA no len aby ta neprekvapil 😀 z minuty na minutu

VEJULCEK no krasne som zvedava ako dopadnem ja vraj tam mam tiez valibuka ale rodit idem normalne....

juliap
12. apr 2010

odkaz pre mm fleury: vidim ze si rovnaky maniak na foto a kamerovanie ako moj mm, tiez sa uz len vytesuje, ze kedy bude moct natacat svistika, teraz zatial len brusko nataca, ked sa maly mrvi, dokonca zahlasil, ze by si aj porod natocil ... 😉

kamilakd
12. apr 2010

JULI ja som ten upratovaci rapel mala pred tyzdnom 😀 to je fajin ze vysledky mas pohode a nie je tam streptokok...a mas daky vytok? ci preco ti dali ATB? ja mam tiez vytok nesvrbi nepali ale bez intimky sa nepohnem...brala som betadine chvilku bol pokoj a zas je to to iste...a lekar to neriesil 😕

kamilakd
12. apr 2010

juli ty mas takeho maniaok ka?ved to je pekne budete mat pamiatku...no ja by som asi nemala zalud potom si pozriet porod svoj...ja som ani normalny nevidela len taky kresleny ja som strachoprd

oliinka
12. apr 2010

ahojte.ja upratuje,chystam veci pre malého a muža,aby im nič nechýbalo,kedže v stredu nastupujem pravdepodobne do nemocnky.tak som zvedavá ako dlho mi bude ten vyvolávaný porod trvat.manžel by mal byt pri mna tak snad to vyjde.vy kolko platite zato,že bude pri vás?akosi sa ma zmocnuje strach či to zvládnem a ako.inak blahoželám zase novéj maminke a babetku. 🙂

juliap
12. apr 2010

kami, ja som mala v januari strepto hajzlika, vtedy som mala atb, ale problemy vobec ziadne, teraz mi vysla zase mierna mikoza a este nieco, ale ten nazov ani neviem vyslovit a ani som o tom nepocula, tak preto mi radsej navrhla dr atb, ale nemam vobec ziadne priznaky, nic ... tak uvidime, este jej mam zavolat zajtra rano, ze sa pozrie, co to je, co mi to vyslo a povie mi, ci mam tie atb brat, alebo staci len mast na mikozu

juliap
12. apr 2010

oli, moj chce byt tiez pri porode, no a som sa dozvedela, ze v marci sa platilo 16 eciek a od 1.4. sa u nas plati uz 20 eciek za pritomnost mm ... to je inac riadna kravina, o chvilu budeme platit aj za to, ze vobec otehotnieme ... 😝

juliap
12. apr 2010

kami on je maniak na fotografovanie a kamerovanie, teraz sa tvari ako hrdina, ale sranda bude, lebo ja si myslim, ze sa tam posklada a sestricky budu musiet kriesit jeho ... neznasa totiz nemocnice, dokonca ani k vlastnemu otcovi nesiel, ked lezal v nemocke, lebo mu prislo zle uz na chodbe ... 😉

kamilakd
12. apr 2010

OLINKA a ty si este stale 2v 1 ja ze si nas uz opustila a roztrhla partiu....no a mozno do stredy sa ti to rozbehne same....

JULI no to nam teda nadelila priroda taketo pliagy

oliinka
12. apr 2010

no aj čakám že by sa to mohlo spustiť samé ale stále nič aj ked mám posličkov a otváram sa,cervikálne bolo min.týžden 9 no šak uvidím čo mi povedia v stredu

juliap
12. apr 2010

oli, sak to je uz pekne cs, s takym sa uz ide na porod, tak v stredu nabehnes na poradnu a rovno rodis ... 😅

kamilakd
12. apr 2010

to su ti nasi hrdinovia 😀 😀 😀

juliap
12. apr 2010

no idem ja zacat vysavat, lebo to bude na etapy, tak nech to mam aspon do 16 hotove ... xixi

oliinka
12. apr 2010

no bárs by si mala pravdu ved mi kázal prist do poradne v stredu ale už aj s taškami tak som zvedavá či tomu dopomože vyšetrením a spustí sa to alebo mi vyvolaju vo štvrtok.juli myslíš,že ked mám také cervikálne mohlo by to isť aj rýchlejšie?

oliinka
12. apr 2010

no idem ja dať ešte prať a niečo porobiť.

marika1902
12. apr 2010

Dobre ranko kinderka aj mamule 😀

Ja som stale 2v1. Teraz ale neviem ci sa mam tesit ci smutit ale asi skor to druhe 😀 😀 . Zajtra mam poradnu tak uvidime. Inak dnes v noci som sa zobudila s totalne mokrymi nohavickami (spavam v nohavickach lebo sa bojim ze Kubko mi bez nich vypadne 😀 😀 ) tak neviem ci mi neodtieklo trochu plodovky. Ale teraz nic tak som zvedava co bude dalej.

Fleury nadherna je Emka. A to video ma rozplakalo od dojatia. Uz by som mala porodit lebo tieto hormony zo mna robia strasneho makkysa 😝

Kamila aka si chuducka bola a neboj zas aj budes. Inak dufam ze aj ja schudnem 😀 😀. Ja uz mam asi ja 20kg plus.

Petulka gratulujem k drobcovi 😀

Frucht dufam ze ta uz z poradne domov nepustia. Mas v brusku riadneho tvrdohlavca a tarinkin drobec bude asi z rovnakeho cesta 😀 😀

kamilakd
12. apr 2010

MARIKA no to si sa mohla spotit ale radsej si to kontroluj plodovka moze odtekat aj na etapy...aj ja mam zajtra poradnu tak uvidime....a sak mame este troska cas 😉 a viete kedy ste splodili?teda den...no a ta vaha mne to ide z tyzdna hore ale viete aku ja mam chut ja by som aj celu kravu zjedla 😀 😀 😀 a potom zas chut na sladke...a to som nemala cele tehu ziadne chute to az pred tyzdnom zacalo....

marika1902
12. apr 2010

Kamila to urcite nebol pot to som si bola ista 😀 😀 Vsak zajtra idem na poradnu uvidim co povie. Ci ma neposle do nemocnice rovnéo xixi aj ked pochybujem 😝

marika1902
12. apr 2010

Ja som inak taka truba ja sa bojim ist do nemocnice ze ma vysmeju. ja si vzdy poviem ze je to normalny pribeh tehu a netreba nic zvelicovat ☹

fruchtbar
12. apr 2010

ahojte,uz som naspät.....tarinka sa neozyva,mozno uz tlaci 😉 !

My mame 36oo g a obvod hlavy je 35 cm,femur je 7,71....povedali,ze mam velike dieta,si ma obzerali ako prizrak,ze po kom to ma 🙄 ....ved uvidime,co vytlacim.....dalsiu kontrolu mam o tri dni a v piatok vecer alebo v sobotu ma prijmu,ak sa dovtedy nic "neprihodi" !

Ja sa krmim ananasom.....baby uz sa to krati 😕 😵 😵

kamilakd
12. apr 2010

MARIKA ak je to plodovka tak to nie je sranda daj si vlozku a keby ti zas odtiekla tak nieco daju na vlozku a budu vediet ci to bola plodovka....

FRUCHT no krasne miery takto si mna pred 2tyzdnami obzerali ze krpec mal 3500 a ze je velky...a ked som bola u svojho ledva namereal 3100 a to meral hlavicku a kosticky....tak ja neviem co to budeme mat za deturence.....

kamilakd
12. apr 2010

MARIKA a viete kedy ste pocali?aj podla toho sa to da vyratat

marika1902
12. apr 2010

no kamila my sme 6 dni za sebou sexovali 😀 😀 tak neviem presne kedy. Mam tusaka kedy som mala ovu podla toho by to malo byt 16teho vtedy mam aj prvy termin tak uvidime 😀

alicc
12. apr 2010

ahojte,
tak idem trošku nazrieť čo ste popísali, ale fakt len letecky, lebo pri vašej intenzite písania a mojej absencii teraz na MK nemám šancu 😲 .

my sa máme dobre, dnes som bola s adriankou v poradni, pribrali sme za 6 dní 20 dkg, takže sa pomaly začíname obalovať tukom 😀 . doktorka brala aj krv na kontrolné vyšetrenia žltačky, ale už nás veru opúšťa, takže už nemáme doma čínanku 😉

kolko máme nových bábätiek? všetkým novým mamičkám a detičkám gratulujem a želám vela zdravíčka 🙂 🙂 🙂

kamilakd
12. apr 2010

chi🙂16.7?alebo 16.8???

kamilakd
12. apr 2010

alicc dnes len jedno babo zatial petulka777 ma chlapceka.....a mliecko je ako na tom?

marika1902
12. apr 2010

kamila no myslela som 16.4 by mal byt termin porodu podla ovu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre