Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

zuvinka102
12. apr 2010

zuzadula no moj mm hovori, ze mi bude chybat ten stolik na pohar, lebo ja mam vo zvyku ked sedim pri tv si polozit pohar na brusko 😅 aby som sa nemusela stale natahovat na stol 😀 snad mi to drobcek odpusti, ze si davam na jeho domcek pohar..

idem vencit krpca lebo uz nevie co ma robit skace tu po mne a nemozem ani pisat ale za pol hodku som spet..

zuzadula
12. apr 2010

mamulky 🙂 ... videla som, ze mate vela problemov s dojcenim.. nechcem sa robit nejaka proficka.. ale zopar info mam.. a aj vlastnych skusenosti.. tak ak by ste potrebovali niektora pomoct, tak mi kludne poslite IP... rada pomozem, ak budem
vediet...

moni
12. apr 2010

ninni, ja mam nohy ako slon :-P a je jedno ci sedim, stojim, pijem, nepijem....tlak mam tiez v pohode, takze asi ozaj tie chudata oblicky nestihaju. no ale uz to nejako doklepeme!

moni
12. apr 2010

zuvi, moju malu to strasne rozzuri ked si cosi na brusko polozim. ona je schopna skopnut tanier alebo pohar, ked si ju dovolim obtazoat 😀

tarinka333
12. apr 2010

Tak ked tu vystavujete svoje bruska, tak aj ja jedno ukazem 🙂

marika1902
12. apr 2010

zuvinka mas krasne brusko 😀 😀 Gulatucke ako lopta 😀 😀

tarinka333
12. apr 2010

Haha, naopak...

moni
12. apr 2010

tari, hehe a cudujes sa nevie vyliezt....ved je opacne 😀

juliap
12. apr 2010

tarinka, tak uz vieme, preco mimi nechce ist von, ked ty stojky robis ... 😀

marika1902
12. apr 2010

Tarinka uz viem preco nech drobec von 😀 😀 Lebo s nim robis taketo opicky

marika1902
12. apr 2010

julia citame si myslenky 😀

tarinka333
12. apr 2010

takze este raz 🙂

sasikas
12. apr 2010

tari- dobreee... 😀

tarinka333
12. apr 2010

Hehe, no neviem,ci to bude tymi stojkami 😀 😀 😀

juliap
12. apr 2010

ja som si schrupla 2 hodky, povysavala cely byt a musim zase oddychnut ...

a tiez mi uz vyvolava furt niekto, ci som este kinderko, no ale sak mam este cas 2 tyzdne, ale segre sa dnes v noci snivalo, ze otehotnela ale tak, ze pozerala na brucho a naraz jej narastlo a normalne ze uz ide rodit, ze videla hlavicku ... tak neviem ci to neprivolava mne ten porod ... 😀

juliap
12. apr 2010

a s tym slnieckom som to aj ja hovorila vcera mm, lebo slecny sa narodili, ked bolo cely den krasne, teplucko, slniecko, tak preco by mal princ vyliezt, ked je otras pocko 😎

moni
12. apr 2010

julia, mna sa tiez vela ludi pyta, ci som v jednom kuse...zatial mi to teda nejako nevadi, ale ozaj mam papierovo este cas 🙂

marika1902
12. apr 2010

inac Juli mne segra vravela, on aje porodna asistentka, ze praveze najviac porodov je ked prsi alebo skor pri zmenach pocasia 😀 😀 Asi na tu zmenu vplyvaju nase tehu tela 😀 😀 Ale asi na tom nieco bude vsak cez vikend bola zmena pocasia a celkom sa to tu na mk s porodmi rozbehlo 😀 😀

stanusa
12. apr 2010

ahojte,
blahoželám novým bábätkám...vyzerá to, že už zostáva len zopár tehuliek-držte sa, čoskoro sa aj vy dočkáte 😉

dnes sme boli opäť pri detskej kvôli kontrole žltačky, už je to ok, aj ho odvážila a malý pribral za 5 dní 165 gr 🙂
na boľavé bradavky mi kámoška odporučila dve veci - masť bepanthen a potom náplaste Multi mum, podarilo sa mi zohnať masť a musím povedať, že je dobrá. náplaste mi objednali a mali by byť v stredu
mliečko dnes lepšie, pridala som k babským receptom aj vineu - hroznový cukor a vitamíny B, podarilo sa mi odsať jednu dávku 100 ml, baby normálne ľutujem že nemám elektr. odsávačku
s cucaním máme opačný problém - Gabko sa rád prisaje, ale väčšinou zopár krát potiahne a je hotový, aj mi veľakrát zaspáva, lenže on je zvyknutý na fľašu v podstate od narodenia, to bolo prvé čím mi ho nakŕmili - nutrilonom, ale zase keby mal chudák len z mojho mliečka žiť tak neviem ako by vyzeral ☹

tak sa držte babule

moni
12. apr 2010

marika, no som zvedava 😀
tu je tento tyzden: dnes 21C slnecno, zajtra 16C dazd, streda 17, stvrtok 23, piatok 24 - polooblacno, sobota 15C dazd.

marika1902
12. apr 2010

moni tak vy tam mate pekne skoky 😀 😀 Tak hadam porodis 😀 😀 Vsak aj v praci ti predpovedali tento tyzden ak si dobre pamatam tak hadam je ti aj pocasie naklonene

kamilakd
12. apr 2010

ahojte babulky...no aj ja som schrupla trochu....sa tiez pridavam k podrazdenym ked mi niekto vola a pise ze ci uz a uz ma jeduje aj ked idem do mesta sa furt pytaju ze kedy sa vzdy len vytocim na FB som tiez off line lebo to je hruuuza...a sms a telefonaty uz ignorujem a taktiez vybavujem len vyvolenych 😀

a tie opuchnute nozky na to bacha to netreba na nic cakat aspon brnknut lekarovi by si mala

FRUCH tebe chuti ten caj???mna dost nadrapuje po nom 😅 a to mam rada cajiky...ale tento mi mimoriadne smrdka

juliap
12. apr 2010

marika, mne zas primar na porodke pri emke povedal, ze ked je teplo, tak maju najviac deticiek, lebo sa zohreje organizmus a rozprudi tym obeh ... a uz to ide

moni
12. apr 2010

marika, veru vyzera to nadejne 😀 ale az ten piatok-sobota...dovtedy mam plany 😀

ahoj kami, ten malinikovy caj ti vadi? akurat si idem zaliat...to ja sa skor desim tych fenyklovych, to mi smrdi :-P

marika1902
12. apr 2010

baby inak ja vobec nepijem caje ziadne. ja iba vodu a kavu a este mlieko ja som tiez taky kojenec 😀 😀

kamilakd
12. apr 2010

MONI to su riadne skoky ale sak pocasie nepocasie este mame cas.....a novu fotku bruska nepridas?

zuvinka102
12. apr 2010

kamilakd ktory caj ti nevoni??

kamilakd
12. apr 2010

MONI ja neviem mne smrdi tak cudne...fuj ja neznasam tie instantne omacky do cestovin a tak mi to smrdi....aj ja ho idem zaliat a skusim dat citron don ale neviem ci sa moze

marika1902
12. apr 2010

juli no asi ma kazda nemocnica ine skusenosti alebo skor clovek si to vsima ze je vela porodov inokedy 😀 😀 Ja ale by som bola radsej keby bolo skaredo aspon by mi nebolo luto ze lezim v nemocnici a nemozem von

juliap
12. apr 2010

ja musim vydrzat este aspon do 19.4., kocky maju v skole rodicko, budu sa prejednavat skolske vilety, tak aby som vedela, lebo mm by to poplietol urcko ... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre