• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
marika no vlastne mas pravdu nase pekne cakaju v rade na svoj termin a nikam sa nepredbiehaju takze to budu poslusne zlaticka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. apr 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasikas :grinning:
este aj tvoje prenasanie by tu isto bolo perfectly normal :grinning:

marika, nase poslusne deticky by mohli posluchat mamicku, a prist vtedy ked to jej vyhovuje :grinning:
12. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni to uz by sme boli moc rozmaznane mamicky, keby az tak moc posluchali :slight_smile:
12. apr 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvi, skor naivne ako rozmaznane :grinning:
12. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil 15 tak čo jak si dopadla dnes na poradni?stále nič?mne dnes povedali že zatial sa malej nechce na svet....škoda...
12. apr 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janicka11 no tej vety co ti dnes povedali v poradni tak tej sa ja bojim, ze budem pocut v stredu
12. apr 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ci to pomoze dievcata, moja kamoska bola rano na poradni (akurat na TP) a tiez pocula tuto vetu. prisla domov, najedla sa, isla na prechadzku, vratila sa a zase sa najedla, zaspala pri telke, ked sa zobudila mala kontrakcie kazdych 5 minut, a o par hodin mala dcerku v naruci :slight_smile:
12. apr 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni tak toto ma velmi potesilo.. ale ja chcem vazne vydrzat do toho 19.4
12. apr 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...tak nasa malinka dnes bola nadmierku dobrucka, spala skoro cely dnik, som zvedava aka bude noc :slight_smile:

Silvi- vidim ze si pridala foto, maly je naozaj nadhernucky!!!!

Grekyna- tak isto je malinka krasnucka!!!
12. apr 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk, no barborka je dalsie vzorne aprilovciatko :slight_smile:

zuvi, mne je po 16. jedno kedy, len nech to stihne do TP, aby som sa nepremenovala na majovku :grinning:
12. apr 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni urcite nie my to vsetky zvladneme v aprili :slight_smile: a ak nahodou tak zabudneme pretocit kalendar ok.. a budeme si mysliet, ze je este april :grinning:
12. apr 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, neboj vsetky porodime v aprili :wink:
12. apr 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvi, miska...beriem vas za slovo! hlavne ziadny august :grinning:
12. apr 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, tak neviem ako ty ale kebyze mam nosit az do augusta tak ma asi porazi :sweat_smile:
12. apr 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, no mna uz z vidiny maja poraza :grinning:
no keby ze ju nosim do augusta, tak to rovno ideme na zapis do skoly :grinning:
12. apr 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni :grinning:
12. apr 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy a tehulky,
neviem,co sa deje,od stvrtej nespim,akosi ma chytali depky,asi sa to uz rozbieha,vytieklo zo mna trochu vody a natravenej (nie cerstvej) krvi.....ale bolesti nemam,teda v ramci normy.....tak sme sa s mm rozhodli,ze este pockame,co sa bude diat a potom to poriesime!
Neviem,co mam robit,ked neboli,len trosku vyteka a je to nahnedle,docervena.... :zipper_mouth: :confused: :rolling_eyes:
13. apr 2010 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy mi asi ani neporadite,vsetky sladko spinkate..... :slight_smile:
13. apr 2010 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja si dam sprsku,nech babätku voniam.....myslite,ze sa mozem naranajkovat? Uz som aj celkom hladna.... :wink:
13. apr 2010 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko frucht, co su to bolesti v ramci normy, vies, lebo mna tiez pri martinke len tak popichavalo ako obycajne, no a to uz boli silne kontrakcie podla ctg, takze mozes mat tiez vysoky prah bolesti, ale ked ti teraz vyteka nieco, tak by som neranajkovala, len sa napila a isla do nemocky, uz to moze byt plodovka s placentarnou krvou, tak radsej chod a o chvilu nam napises, ze mimi je uz na ceste ... :wink:
13. apr 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frucht že by si už išla aj ty do klubu maminiek :slight_smile: no čo sa týka toho raňajkovania si myslím že niečo lahké by si mohla trošku :slight_smile: držím ti palčeky aby všetko dobre dopadlo :dizzy_face:
13. apr 2010 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nič neraňajkuj som sa mýlila :sweat_smile:
13. apr 2010 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
take srandovne bolesti,boli ma kriz a sem tam ma pichne....no vyznaj sa!
uz netecie nic....pockam este chvilocku a dam si jogurt alebo hrusku..... :grinning: ved som hladna ako vlcica!
13. apr 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
frucht, tak si stopuj interval medzi tym pichnutim, krize mozu pobolievat aj v kuse, ale ti pich je dolezite, ak by bolo pravidelne, tak hajde po mimco ... :wink:
13. apr 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik julia,ja sa uz tak tesim,normalne si vychutnavam kazdu boliestku ako nejaky masochista a vravim si:silnejsie silnejsie!!! :grinning: :grinning: :grinning: nech viem,ze sa nieco deje !

A to som chcela dneska gruntovat :confounded:
13. apr 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vygruntuje manzelik, aby ste potom prisli s mimi do cistuckeho ... :grinning:

a nieze nam doma porodis, lebo si asi taky typ jak ja, ze ked nie su bolesti na umretie, tak naco do nemocky ... tak pekne stopuj
13. apr 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem
ako sa vam spinkalo? ja nic moc bolia ma kríze,popicháva v podbrušku a k tomu vsetkemu mam ešte nádchu ako hrom :confounded:
dúfam,ze vy ste na tom lepšie :grinning:
frucht tak asi si na rade :wink:
13. apr 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky....prajem dobre ranko :slight_smile:
Michalag: Miska, uz viem datum porodu...zajednala som sa u Dr. na 21.4., da mi vyvolavacku a budem to mat za sebou 9 dni pred TP....zda sa mi to takto jednoduchsie :sweat_smile:
13. apr 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.....
u nas je tak hnusne vonku ze ani psa nevyhnat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale musim sa neako donutit do meste vysismat, este na postu a tak...sa mi nesteee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
frucht- tak snad sa ti to uz zacalo rozbiehat.....drzim palce nech to je ono a rychlo to mas za sebou.... :sweat_smile:
13. apr 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok