Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
16. apr 2010

zuvinka som ti vravela že ty porodíš v pondelok uvidíš 🙂))

evil15
16. apr 2010

kamilka nepomáha a to mm otravujem chudáka 2 krát denne a nič 😅 😅 😅 malá stále v pohode v brušku ale zuvinka povedala že cez víkend porodím tak som zvedavá lebo zajtra má mm meniny tak nech mu dám super darček 😉

michalag
16. apr 2010

Ahojte maminky a kinderka 🙂

gajanka, malicky su krasnucky 😵 🙂
...... a samozrejme ze aj ostatne deticky 🙂

baby kolko nas tu ostalo kinderiek???

evil15
16. apr 2010

včera to moni rátala okolo 10-12 tuším

kamilakd
16. apr 2010

zuvi no tak uz to asi na teba pride ked ti je tak tazko uvidis 😉 ja zas naopak beham jak srnka az mi je to cudne ked som uz na 4otvorena a uz tyzden to stoji....

evil ja by som si aj dala keksik ale mna ti to uz nebavi ani chut nie je 😅 no tak vikend to isti.....moja dula tiez povedala ze sexik je fajin.tak malinkej sa tam lubi skus jej povypravat co vsetku ju doma caka aku postielku oblecko ako ju lubite a ona pride 😀 dnes rano mm sa prihovoril ze no co do kedy tam budes?nechces ist von?a polozil ucho na brucho a dostal jaku kopacku to bolo asi znamenie neotravuj nikam nejdem 😀

michalag
16. apr 2010

no tak to mame co robit ked uz je polovica aprila za nami 😝 🙂

evil15
16. apr 2010

😀 😀 😀 kami som sa pobavila aj my dohovárame a ništ sa nedeje už som jej aj dnes povedala že vonku je krásne slniečko a u susedov podnami ju čaká kamoš čo má 2 týždne možno budúcy manžel 😉 a ona nič kašle na mňa ...

kamilakd
16. apr 2010

miska moja zlata no malinko 😅 a ty si ako na tom???inak bola si v BB vedla OD europa za kruhacom je vraj 3poschodovy detsky obchod maju tam vraj totalka vsetko nevies o tom nic?

kamilakd
16. apr 2010

evil no tak tvrdohlavec to je chi ale neboj ona to premysli ved vies moze sa to zvrtnut...inak potom daj vediet ci nahodou uz,mas na niektoru kontakt dufam...nenechaj nas na trnoch

a co nasa moni???este nie je v praci??ze tu este nie je dufam ze ta uz niekde nerodi sa nech nepredbehuje 😀 😀 😀

evil15
16. apr 2010

kami mám kontakt na baby neboj hned dám vedieť keby niečo ale neviem neviem idem poupratovať a možno sa to spustí 😀 😀 😀 bodaj by 😉

michalag
16. apr 2010

kami, bola som raz pozriet ale neviem ci myslime ten isty obchod, ale v tom co som bola ja bolo toho fakt dost len sa mi to zdalo trosku drahsie

inak uz je na svete 7 majovciatok a jedno tusim islo dnes SC

evil15
16. apr 2010

miši a to kde si poziem tie májovčatá žeby to bola moja suseda ked je to v SC 😀

kamilakd
16. apr 2010

evil drzim palceky idem ja do sprsky a potom do mesta ak nezadriemem tak sa drzkaj 😉

miska no je to dakde na zaciatku pesej zony...ja by som tam aj vybehla ale radsej uz nie pockam po porode a maju tam vela veciciek v jednom obchodaku kupis vsetko....inak ty mas tak krasne vecicky nakupene 😵

michalag
16. apr 2010

kami dakujem 🙂

evil, myslela som cisarsky 😅 https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majovky2010/...

evil15
16. apr 2010

aha 😅

jankako
16. apr 2010

no kami ja dúfam že sa to dá malej doporiadku...chudiatko moje ☹ už má tretie kvapky a masť...dúfam že tieto zaberu..pliaga hnusna...
Tak Petulka už frči dom...musim jej cinknuť cez vikend..ak budem mať kedy..
no baby a ja som si zase myslela že len moje dieťa nema režim.prečo si myslim že mám ,,najhoršie,, dieťa????že len moje boli brucho,že lne moje nema režim... 😖
kami bruško sa už lepši..začala prdkať,len musime tak hodinu hodinu aj pol cvičiť na bruško,aby všetko vykakala a vyprdkala..lebo inak je kriku na cely dom..a najlepšie je,ked si prdne,tak mrnči,akoby jej bolo luto toho prdu čo odišiel 😀
normálne mi momentálne spi už vyše 2 hodky!!!!!!!!!!!!ale počítam že zachvilu vstane..

juliap
16. apr 2010

michala, no ale 3 majovky by sa mali pocitat k nam aprilovkam, mali TP v aprili, ale aj tak sa predbehli ... 🙂

aktakk
16. apr 2010

Jankako- pocity mame rovnake...nasa bola v noci 3hodiny hore a ine sireny pustala. Sanitka je suviks proti nej!

michalag
16. apr 2010

juli, ono zalezi aky tam maju TP ci podla ms alebo podla utz v 12tt

fleury
16. apr 2010

Ahojte,

takze padla otazka preco som sla sekciou..slo o urgentnu sekciu, malej sa stracali ozvy. Ja sa teraz davam dokopy straaasne pomaly, ale to bude aj tym mojim lezanim v tehu, ziadna kondicka, svalstvo v prdeli. Som si spomenula, ako seus chcela z vlastnej vole cisarsky. No moja, bud rada, ze si ho nemala 😀
Este ze mam takeho obetaveho mm, stara sa o obe dievcatka, lebo ja sa regenerujem pomalicky velmi. Ale pohlad na moju princeznu ma stale uisti v tom, ze ta bolest ma(la) zmysel 🙂

Pridavam sa do klubu odsavaciek, nakolko moje bradavky musia dostat cas na regeneraciu. Malinka sa pomaly dostava do domaceho rezimu, dneska nam pospinkala v noci aj 4 hodky, aspon si tatko trosku zdriemol 😅

Tak a mamka sa ide tiez ulozit aspon na chvilku ..

janka malinka je zlatunka, nech sa vam problem s ockami vyriesi co najskor!!

ostatnym tehulkam zelam nekomplikovane porody a zdrave babatka, este vas tu zopar ostalo ako pozeram

jankako
16. apr 2010

no ,,super,,aktakk...moja zaspáva večer tak okolo 23.00.okupem ju o 19.00:,nakrmim,položim,akože strašne spi,možno 15 min. a bum...do 22.00.-23.00.-00.00.je hore a mrnči...potom zaspi a budi sa každe tri hodky,niekedy 2.

aktakk
16. apr 2010

No presne...nasa zaspi na prniku, spi jak zarezana, bez sance zobudit aby papala dalej a o 15min je hore a krici jak tur, lebo je hladna samozrejme...A toto 2hodiny dokolocka dokola. A samozrejme poplacem si uz aj ja spolu s nou.

kats
16. apr 2010

ahojte prisla som nakuknut kolko kinderiek este ostava 😉 uz nas nie je vela 😀
ako citam zaspavanie na prsicku... poznate knizku kazde dieta sa vie naucit spat? jasne ze este s takymito drobcami sa nic neriesi ale do buducnosti.... tak kuk http://www.materskacentra.cz/boskovice/Download... nam to pomohlo ked sme boli uplne zufali v 7 mesiacoch 😅

cicimon
16. apr 2010

no baby ja opisem dnesnu noc - o 2.00 prve jedenie -za 20min som ju odstavila a zaspala domrtva...o 6.45 sa zobudila, to sa nejedla, trochu bola hore len potom mrncala - mam dojem, ze sa jej nie vzdy paci lezat na boku, ked sme ju dali narovno do postele v momente zaspala...zobudila sa o 12.00 a po jedeni cca o 12.30 zaspala....za nejaku hodku ju vylozim na balkon

inac - mne fakt pomohol system ze kojit 15-25min z jedneho prsnika a potom ju prstom odstavit, hned zaspi

moni
16. apr 2010

ahojte, len pozdravim, a bezim docitat 🙂

minius
16. apr 2010

mne porodna baba povedala ze ked babo zaspi na prsniku tak je to znamenie ze je dobre napakany a spokojnucky, len mozno niektore babuliatka vydrzia spokojne na dlhsie a niektore na kratsie.
Asi to zalezi ci je aj mliecko syte preto je dolezite vela pit ale aj dobre papat. 😉

my sme sa boli vcera vazit a uz mame 4.030 kg a uz z neho zacina byt taky malinky tucino

zuzana1971
16. apr 2010

ahojte, maly konecne zaspal...no vsak zachvilu ideme zase krmit o 14 hod, ale asi ho necham spat 😝 ved on sa pihlasi ked bude hladny

mame nove babatka? vcera som tu nebola. Boli sme zase u pediatricky, brala mu krv z 2 ruciciek, ale nakoniec sa jej to nepodarilo, musime ist v utorok zas 😝 , beru mu to preto, lebo ja mam 0+ a on B+ po tatkovi, ale neviem presne ake to moze mat dopady

potom som sa v silnom dazdi elektrickami trepala do zdravotnej poistovni a akurat mali zavrete 1 den z technickych pricin, no smoliarom sa clovek musi narodit 😝

tak som este v tescu dokupila rukavicky, dvojo je nam malo, a uz dosla vcera konecne materska 😝

idem prebehnut prispevky

zuzana1971
16. apr 2010

a este som chcela maxik je tiez taky tucino, mal vcera 4250 gramov, uz ma chrbat z neho boli 😀

zajtra ma uz mesiac zlaticko moje, ja este stale krvacam, stale mam brucho, stale lineu negru tu ciaru cez brucho, stale obcas bolesti a furt ziadne mlieko 😝

mackopuf
16. apr 2010

ahojte baby..tak ja som sa vcera k vam pridala 😉 A hlasim sa tiez ako kinderko. Dnes som bola na pasoch a ziadne kontrakcie 🙂 . Asi jedina z vas to nechcem mat este za sebou (myslim pred TP), kvoli poisteniu. Takze by som bola rada kinderko az do 25.-ho 😎 . Zatial sa mi to dari..ziadni poslickovia,obcas mi stvrdne brusko,ale inac v pohode..Tak to hadam vydrzim(e) 😅

kiwinka
16. apr 2010

zuzanka,, tak maxik je nadherny bucko ake ma líčka jeziiiiiiiis , nadherny je!!!
a ako ho krasne obliekas! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre