Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
17. apr 2010

Kami- same veru idu dole, ale popravde ja toho vela za den nezjem...niekedy len dva rozky a nieco sladke zobnem. A to je vsetko. Nechuti mi velmi veru!

Moni- ale viem ze to vela nemocniciach je tak...a tusim ze sa stava aj, ze v jednej nemocnici kazdy lekar podla seba. Ja osobne som sitie vobec necitila, teda mozno nejake dva vpichy ale to len tak slabucko.

vejula
17. apr 2010

moni, ak si pamatáš ja som večer písala že mám v pravidelných intervaloch menštruačné bolesti... Išla som spať a o tretej som sa zobudila na bolesti v 3 minutových intervalochj... Takže môže byť.

Zuzka ďakujeme za pochvalu 😵

fleury
17. apr 2010

Ahojte

Tak my dnes mame tyzden!! 🙂
dik baby za odpovede ohladom toho dokrmovania a sekcie.
Pozeram, ze sestricky na novorodeneckom su skoro vsade rovnake. Ja som mala podobnu skusenost, ze sestricky na sestonedeli uplne zlatucke a novorodenecke ako vymetene. Tazko pochopitelne, ked robia s takymi malickymi anjelikmi, ze mozu byt take harpie.

Nahodila som nove fotecky malickej.

Kinderkam zelam nech to uz na nich pride a babatka uz maju pri sebe! 😎

moni
17. apr 2010

veji, no lenze ja to mam take divne, v stredu boli v 20 min intervaloch od obeda az kym som nesla spat, vo stvrtok skoro nic sem-tam cosi nepravidelne, vcera kazdych 15 minut snad cely den, no a dnes to vyzera tak na 10. tymto tempom to akurat do terminu dam 😅

michalag
17. apr 2010

ja si tiez myslim co baby

moni, no uvidis ako sa malicka rozhodne 🙂

kami, ja mam dnes pri stati alebo sedeni pochanie akoby do krcka a aj dost mokro co som predtym nemala tak malicka uz je asi pekne dole, ale aspon do buduceho piatku by mohla vydrzat a potom ..... 🙂
.... kami a ty???

kamilakd
17. apr 2010

aktak dufam ze aj mne to pojde dolu ja mam uz 16,5 hore strasne 😅 velerybo dovidenia

moni ze by teda bol den D????no drzim palceky ak ano...to co tu budem posledna???este nech ma miska predbehne a dovi dopo

fleu ahoj no krasne 1.tt je krasny a rychlo sa daj dokopy

aktakk
17. apr 2010

Fleury- malicka je krasnucka!!! Vy mate tyzden, my 4 😉 .

kamilakd
17. apr 2010

veji ved ty si nas pekne poplasila 😀

aktakk
17. apr 2010

Kami- ani nebudes vediet ako, uvidis. A ty si vysoka, takze tebe aj ked par kilov ostane, tak sa to strati na tebe. Ja mam len 168cm a potiahla som to na krasnych 87kil. Teraz mam 70 a citim sa stihla 😀 . Ale moj ciel je 57, takze este 13 a budem vybavena 😉 .

kamilakd
17. apr 2010

miska no ja nejak nic mimoriadne najskor sa to rozbiehalo a teraz nist...sa mu zapacilo alebo co...sice som az 25.4 ale tak ja neviem sak mne tam obor vyrastie

moni
17. apr 2010

kami, nemyslim si ze to dnes bude...to len poslickovia strasia 🙂

ja mam tiez asi 17 kil navyse, hrozne tlsta sa citim, ako parena buchta 😝
som zvedava ako (a ci) to pojde dole 😕

krasne babatka, vsetky do jedneho! aprilovky vedia robit deticky 😉

kamilakd
17. apr 2010

aktak no a brusko to je ako stiahne sa to 😅 ci treba dako dopomoct? ja som si kupila aj ten poporodny pas od chicka kedy sa moze davat?

cheerlady
17. apr 2010

ja som sa dnes vazila-pred tehu som mala 69,pred porodom +12kg,cize 81 a dnes 71,5 😲

kamilakd
17. apr 2010

moni spravne aprilovky maju krasne babatka....no tak nech nestrasia ze? sak potom clovek nevie co ma robit skoda ze to nie je tak ze ked to pride zasvietil by nam pupok na cerveno 😀 pobalis a ides 😀 a kde mas fotocku????mm zas nestihol?

kamilakd
17. apr 2010

cheer ved to je dobre nie???ide to pekne dolu 😉

vejula
17. apr 2010

fleury, no zlatunká je 🙂

Ja som tiež pridala fotky tak kuknite, rozmýšlam že tie čo je tam maličký s holatým pindurikom neskôr vymažem pre istotu, lebo v dnešne jdobe človek nikdy nevie kde sa aký uchylak pohybuje 😖

cheerlady
17. apr 2010

kami brusko sa ti postupne bude stahovat - zalezi ako rychlo sa maternica bude stahovat.mne robili na 3.den sono a kedze sa stahovala pomaly,tak som dostala injekciu do zadku na rychlejsie stahnutie-hned jak mi ju pichli som zacala mat bolesti ako pred porodom,takze maternica pracovala o 106 😝 teraz este trosku brusko mam,ale to je fakt minimum 😉

moni
17. apr 2010

kami, ten pas si planujem kupit aj ja, ale radsej pockam keby som skoncila so sekciou vtedy sa to vraj neodporuca.

cheer, super!
ozaj vam kocky tie kila idu same dolu!

cheerlady
17. apr 2010

kami sak ja sa nestazujem 😀

moni
17. apr 2010

kami, jaj tie fotky ho musim dokopat. ale vies, bo lchaos pri stahovani, a on ich musi upravit predtym nez ich pusti von, takze to vzdy trva. ak sa nerozpadnem, tak zajtra asi urobime nejake posledne 🙂
veru, cerveny svietiaci pupok by som brala, a nie toto saskovanie 😀

kamilakd
17. apr 2010

cheer no super 😉 a ten pas vraj doporucuju teda u nas aj po sekcii no vidis moni vsade inak 😠

kamilakd
17. apr 2010

moni no ved aj ja lebo ja som saskovala 2x 😀 😀 😀 a teraz ten krpan cusi

michalag
17. apr 2010

kami, kamaratka mala stahujuce nohavicky a zacala ich pouzivat po prichode domov z porodnice ....... ale je vela nazorov - niektorej to pomoze a ma krasne brusko a niektorej to nepomoze a moze robit co chce a to brusko bude mat ako sarpej 😅

stacynka
17. apr 2010

caute baby este sa stale hlasim 2v1, aj ked nejako podozrivo pravidelne ma pobolieva bruso,tak uvidime co z toho....
dnes som bola doobeda trosku este na nakupoch, a poobede na takej dlhsej prechadzke tak cakam ci to zaberie
uz by som fakt isla....

moni
17. apr 2010

kami, tu ten pas neodporucaju po CS kvoli tomu, ze tvrdia ze sa telo/svaly budu nan spoliehat a nebudes ich posilovat. neviem, nepoznam nikoho kto by to pouzil.

grekyna23
17. apr 2010

joj dievcence, tak to ste krasne zhodili 🙂
ja neviem ako sa to mne podari, lebo dnes som nejedla na obed druhe, mm nebol doma a ked dosiel, tak sa hneval, ze pekne nepapam
inac mna ked doktorka sila, tak vravi, ze vas to sitie hadam viac boli ako porod a ja ze ano a ze je to aj dlhsie ako ten porod. vsak ona bola pri mne pri porode asi 4 min a zasivala ma asi pol hodinu.bolo to take neprijemne ked to tam vo vnutri cistila tymi tamponami a jeden steh sa jej nejak trhal a dala ho az na 3x, a myslim, ze u nas to neumrtvuju

kamilakd
17. apr 2010

miska no ved to ale tak co uz skusim tak asi do porodnice netreba brat

stacy aj ty este strasis s poslickami 😀 a kde by si isla ?az po mne 😀 😀 😀 a monika sa tiez predbieha

moni asi mas pravdu asi je to opat indi....

michalag
17. apr 2010

veji, cheer, fleury mate krasne deticky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kamilakd
17. apr 2010

boooozeeeee uz nam nepiste o tom siti mna boli uz suska cela 😠 pomooooc

vejula
17. apr 2010

michalag, dakujem 🙂

cheer tvojho drobka musím ešte kuknuť, ale asi až zajtrA TERAZ IDEM VYUžIť KýM MALIKčý SPINKá lebo zrejme budem mať zas nočnu tak zatial papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre