Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
19. apr 2010

cicimon, no s tymi nohami to uz bolo aj horsie, ked sme mali take strasne horucavy, vtedy som si ani clenok nevedela nahmatat. teraz je to celkom fajn. mam pocit ze nohy mam cele spuchnute, lebo neviem zohnut haksnu, ked si napriklad idem cupnut. ruky (teda, od zapastia dole) mi takto navreli za posledny tyzden 😒

malalady
19. apr 2010

moni.. ste tu zlaté babenky dakujem vám všetkým.... 😔

zuzuj
19. apr 2010

jaj baby taka som nasrdena na adminov...ale serem ja na nich...nech si uzivaju mlade babenky pocit moci.... 😠
moni: to nemyslis vazne....sviiine majoovky 😀 😀 😀
cicimon´: a ty si nemala ruky??? ja uz nedam obrucku od novembra...ja mam napuchnuty aj ksicht nieto nohy...tie mam pocit ze sa mi aj predlzili nielen opuchly...normalne ked mam moje slapky kupovane min, rok tak mi z nich pata trci..a to som si o pol cisla vacsie kupovala 😀

malalady: tak nechcem ti to ja pripominat...ale ked chces tak nam povedz co sa vlastne stalo...ja tomu nemozem uverit...a co inak takto robis si asi doma este, ci ako teraz ides do roboty? dufam, ze si s niekym cez den ...

cicimon
19. apr 2010

zuzuj - ja som tiez pred nejakym casom prestala nosit prstene a odvtedy som ich neskusala . najviac som to citila ale na nohach, kedze som mohla chodit len v 1 botaskach a teraz uz obujem vselico.

malalady
19. apr 2010

zuzuj.. ja som malinkiné pohyby citila ešte v ten den 31vého ☹ večer som ešte cítila okolo 19tej,že čikutka v brušku a potom o 21tej som dostala kontrakcie.. tak som volala susede,že ideme rodit.. tak sme šli do nemocky.. a tam na ozvách už nezachytila tlkot srdiečka ☹ tak rýchlo volala primára nech mi ide robit sono a on mi oznámil,že moja malinká Nelinka mi umrela 😢 😢 😢 takže,ked som porodila malinku o 5:25 tak skonštatoval pupočná šnúra 2x omotana okolo krku.. takže malinka sa vlastne udusila 😢 😢 😢 😢 aj na pitve to potvrdili.. 😔 😔 ja tomu nechápem ako sa to mohlo stat do teraz.. ale proste ja som nemala sono robené od 32týžna.. 😔 neviem ako vy ste mali naposledy kedy sono robené???

michalag
19. apr 2010

zuzi, taketo veci by sa nemali vobec stavat 😢 😢 😢 😢

malalady
19. apr 2010

miška.. ty prosim Ta nesmut prosííííííím.. Ty sa mi usmievkaj... ja sa už teškám na Tvoju malinku nech si ju trochu popestujem juj 😵 😵 😵

cicimon
19. apr 2010

ja som mala sono tiez v 31 alebo 32tt - prietoky a potom uz nic. Nasa sa tiez narodila s pupocnou snurou omotanou okolo krku a ked vysla a ani krik nic, nebolo nam vsetko jedno. nastastie to dobre dopadlo

michalag
19. apr 2010

no to neviem kedy bude 😅 😝 , doki mi povedal ze to moze prist hocikedy dnes ale aj na TP takze ... takze mam cakat 😝

zuzana1971
19. apr 2010

kinderka neflakajte sa 😀 v majovkach uz maju 8 babatiek 😵

malalady
19. apr 2010

miška.. tak čakáme 😀

zuzuj
19. apr 2010

malalady: ja som tiez nemala dlho sono, ale na sone to aj tak nevidno... ☹ a mne doki povedal, ze skoro kazde druhe babo ma omotanu pupocnu snuru...ze prave to, ze sa monitoruje a pocuvaju ozvy je dolezite...joj tomu ja tiez nerozumiem... ☹ nijako si tomu nemohla zabranit.... ☹ ....mne je do placu...strasne skusky ti ten zivot nadelil....jedine co ja chapem, je ze je dolezita dlzka tej blbej snury...no ale zevraj to sa neda odmerat..lebo je vselijako potocena...
hadam postupne ta veda pokroci a bude sa dat tomuto predist...my sme sice uz aspon za cias ultrazvukov ale este sa neda vsetkemu zabranit...hrozna ta bezmocnost.... 🙂

zuzana1971
19. apr 2010

malalady neviem ci si este tu, chcem len povedat, ze mi je luto co sa ti stalo a casto na teba myslim a placem

malalady
19. apr 2010

zuzuj tak veru velké vymoženosti,ale ešte sa nedá všetkému predíst 😢 😔

zuzka1971 Maxík je krásnunky 🙂

zuzana1971
19. apr 2010

zuzuj ano s tou pupocnou snurou sa to zial neda zabranit, ani sono nepomoze, mne tiez moja dokina hovorila, ze kazde 3 ma omotanu snuru....ale zalezi ako omotanu a aka je ta snura dlha....
ja co nechapem, ze ako sa to veve stalo, co pisala, ze maly zacal skoro dychat...
je to smutne taketo veci, ale aj ked sa babo narodi, stale sa bat aby sa mu nieco nestalo, uz cely zivot sa strachovat

malalady
19. apr 2010

a čo sa stalo veve?? to ja není som informovana som mimo obraz 😕

zuzana1971
19. apr 2010

tak dobru nocku babule, nie ze by som isla spat, som sa pousmiala, ako moni vcera s dakym v noci debatovala, ze maminy spia 😀 tak to nehrozi 😝
ja len vypinam net a zachvilu idem maleho nakrmit, konecne spi, po x hodinach vyvreskovania, ale inak ho lubim velmi 😅

malalady cmuk, drz sa

zuzana1971
19. apr 2010

malalady veve zomrelo tiez babenko pri porode ☹

tak cafte

zuzuj
19. apr 2010

zuz: no s veve to uz uplne nechapem, jedine co som este kedysi citala, ze dieta v bruchu moze tu kakanicu prvu - smolku vylucit uz v maternici a ze potom ju moze vdychnut a mat respiracne-dychacie tazkosti...ale este som nepocula, ze moze sa stat najhorsie...ale neviem ci je to vevin pripad...
malady: a co takto porabas, si doma so syncekom, ci on uz je v skolke?...

malalady
19. apr 2010

zuzka to poznááááááám 😀 😀 😀 😀 mne je teraz malunky Tobík chorunky tak som mala po 2noci tiež rušno 😉 😀

moni
19. apr 2010

mne teda robili sono aj v 36tt, ale tieto situacie su tak nevyspytatelne, ze jeden nikdy nevie kedy sa to moze prihodit 😔

zuzi 😀
my sa neflakame, cakame pekne kedy na nas pride rad....ich chod sfuknut nech sa nepredbiehaju 😀

malalady
19. apr 2010

zuzuj naštastie je domka.. 🙂 takže mam celý den zabitý 🙂))))))))))

malalady
19. apr 2010

☹ ☹ ☹ tak to mi je lúto.. a jej to bolo ešte ktomu prve však ☹ ☹ ☹ ☹

moni
19. apr 2010

zuzi, no to som tomu teda dala 😝 ! jasne ze maminky nespia po nociach, aj ked vam/nam to vsetkym prajem 😵
vystiskaj maxika za nas!

zuzuj
19. apr 2010

malalady: myslim ze prve ☹ a to je super ze nie si sama domka.....vsak aj s nami mozes pokecat hoc kedy...teda ked sa naaahodou budes nudit 😀
moni: su to traaapkyy tie majovky... 😀
Babule ja sa musim ist dat do vodorovnej polohy...strasne ma moje 100kg prsia tazia a bolia ma nejako rebra...
este by som kecala inak, teraz budem len do steny kukat...alebo skriptá pozriem.. 😒

malalady
19. apr 2010

no ja idem tiež už k mojmu drobcovi zalahnut.. bo rano o 6tej ak ešte nie aj vnoci budem mat budiček že je hladnýýýýýýýý.. 😀 😀 a je bohovský ked sa rano zobudí,že chce kakao tak dopije kakao ja už teda spat nehrozí a on lahne a spí hockedy do 10tej 😀 chlap lenivý xixi 😀 😀

dejnas
19. apr 2010

malalady, ja som sa to až neskôr dozvedela.... 😔 preto ti chcem dodatočne vyjadriť úprimnú sústrasť, držkaj sa, máš krásneho synčeka, ktorý veľmi potrebuje svoju maminku, prajem ti veľa veľa síl

moni
19. apr 2010

dejni, ako sa mate? zvladas obidvoch zbojnikov? ako reaguje sofi na braceka?

michalag
19. apr 2010

baby mna nejako boli v podbrusku, len neviem ci je to zapcha alebo sa nieco tam dole deje

moni
19. apr 2010

miska, ze by? 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre