Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

grekyna23
20. apr 2010

cicimon,no to je teda ochota u tej doktorky 😠 😠 😠

zuzadula
20. apr 2010

ahoj denisa 🙂.. tak to, ze ste sa mali este len dnes narodit len potvrdzuje, ze babatka presne vedia, kedy je ich cas.. a ze nie vzyd ovulujeme presne v strede cyklu 😅 .. mozem potvrdit.. ja som v takom termine pocala moju bambulu 🙂..
deniska.. k tym peniazkom.. ak mas matersku zo socialnej poistovne, tak tam je uzavierka 15. v mesiaci.. na peniaze postou.. ak je to na ucet, tak uzavierka je 18. v mesiaci..
ak mas rodicovsky z UP.. tak ten sa posiela od 18.-25. v mesiaci... podla postoveho okruhu.. teda aspon tu v Ziline.. 🙂..

jankako
20. apr 2010

ahojte baby.my sa stále trápime s tymi očkami.včera som bola u očnej,tak jej čistila tie kanáliky,že to má plne hnisu.upchate preto nezaberaju ani kvapky..dnes idem znovu,ak sa to neupravi,tak donemocky,aby sme nemuseli stále chodiť hore-dole..fňuk.. 😢 😢 😢 😢 chudiatko plačikala..to je inak hnusny zákrok,ihlou do očka... 😢
pridávam aj foto z prvej sobotnej prechádzky...sme boli ocka pozrieť na dome..

kiwinka
20. apr 2010

dievcataaa, balite na siroko miminka?

gajana1
20. apr 2010

Ahojte
Kiwinka ano ja balim na široko
Baby včera ma detska Dr. tak na.... povedala že vonku až po 3 tyždňoch 😠

denisa1111
20. apr 2010

jaj jankako,citim s vami,my mame taky isty problem vo stvrtok opat do nemocky a cistenie kanalikov dookola,teraz nam brali ster,len dufam ze si nas tam nenechaju,vela mimi ma s tym problem...,nevies kedy sem chodi civavava,bo tie fotky sa sem len daju poslat do ip to neslo...

denisa1111
20. apr 2010

matersku mam zo socialky,dnes 20 a nic na ucte,uz ma serkaju..ja som maleho balila na siroko,ale mame uz za sebou sono noziciek a ze netreba...

denisa1111
20. apr 2010

civavava,az si to precitas,pridaj tieto fotky nasho drobceka k tabulke prosim,dakujem

zuzadula
20. apr 2010

jankako.. drzim prsty, aby sa vam ocka poliecili... uplne s vami citim a viem, ze to muselo byt pre teba pri tom zakroku tazke!!.. my sme sito tiez s malou preskakali.. ale verim, ze sa to postupne dolieci 🙂.. mne este lekarka kazala stale tie kanaliky jemne malickom masirovat.. ale neviem v akom stave to mate vy... tak asi sa treba naozaj spolahnut na lekarov... a v nemocke vela trpezlivosti.. 🙂
ja som obe deti balila na siroko.. ale to je uz peknych par rokov.. 😅 .. viem, ze po sono klbikov lekarpvie, ci ano, alebo nie..
a k tej materskej... denisa.. a mas uz rozhodnutie? .. lebo viem, ze na soc. poistovni maju frmol a na rozhodnutie o priznani materskej maju 60 dni.. ale priznavaju ju od vypisania.. a potom doplacaju.. 😠 .. ale je jasne, ze peniaze kazdy potrebuje v aktualnom mesiaci !!!!

monva
20. apr 2010

ahojte, baby ak vam babo spinka 3-4 hodinky budite ich na papanie?
lebo neviem, ci si mam odsavat, alebo ju zobudit, "okolie" tvrdi nebudit, no mna zalieva mlieko a pediatricka nam vcera povedala, ze novorodencov treba budit na papanie kazde 2-3 hodky, tak neviem ...
Inak v piatok ked nas pustali z nemocky, Tanicka vazila 3200g (porodnu vahu sme mali 3220g) a vcera na poradni mala uz 3400 g 😀 takze prirastok za dva dni 200g ! . 😲 😝

Danko nam za prvy mesiac pribral 2100g no u Tanicky ked to takto pojde dalej, tak ho asi prekona 😀 a to nam doky vravela, ze sa jej zdaju chuducke nozicky a mame viac krmit ?!?!
S nozickami mame trosku problemy, mame ich do "O" tak masirujeme a aj na srdiecku mame selest a neuzavretu nejaku cievku, no a takisto zvacsenu jednu mozgovu komoru ... aspon ze zltacku sme mali slabu a nebola nutna liecba.

Tehulky drzte sa a uzivajte si chvilky ktore mate pre seba 😀 potom uz aj sprcha bude planovanou akciou (hlavne pri dvoch detoch).

Veve - velmi silno na teba a Malalady myslim a obom vam posielam obrovske virtualne objatia a naruc pozitivnej energie, aby ste toto tazke obdobie zvladli .

denisa1111
20. apr 2010

civi,este som zabudla popis,tak nas Simonko sa narodil 28.3. o 21.43,s mierami 3010g a 47cm

stanusa
20. apr 2010

ahojte,

denisa máš zlatučkého chlapčeka 🙂
my sme mali dobrú noc, tentoraz spinkal do 4, potom sa napapal a potiahol do 7...u nas sa tie noci nejako striedaju - predtým noc spal menej, častejšie sa budil... ale minimalne 3 hodky potiahne stále 😵

kiwi aj nám kázali baliť naširoko do sona v 3 t

zuvinka102
20. apr 2010

ahojte maminky ako vidim este ziadne kinderko medzi vami od rana nie je.. som zvedava ako dopadne marika dnes v poradni no mna caka az po obede skor povedane navecer o 17hod..takze uvazujem ci brat aj veci alebo nie, lebo mi dr. nic nepovedal 😅

diamond_23
20. apr 2010

Baby neviete poradit ?v lekarskej sprave mam napisane ze skratene na po falanga co to znamena?akoze skraten krcok ci co ? 🙄 a este ze prestupne pre prst..to ako ze som na jeden cm ? 🙄

marika1902
20. apr 2010

zuvinka tak ja uz som z poradne som otvorena na 2,5cm zajtra ma moj dr sluzbu v nemocnici tak mam prist a on mi urobi hamiltona a podla nalezu ma tam bud necha alebo pojdem domov 😀 😀 Tak dufam ze si ma tam uz necha

Inak dobre ranko vsetkym 😀 😀

Denisa Simonko je nadherny 😀 😀

ivka1603
20. apr 2010

Ahojte kinderka aj mamicky.....Vsetkym cerstvym mamickam gratulujem ku krasnym drobcekom.....a trosku vam aj zavidim (v dobrom), ze uz to mate za sebou......Ja som dnes posledny den 2v1, zajtra ma caka vyvolavany porod a ja sa strasne bojim, co ma caka...len dufam, ze to nejako prezijem.....Prosim, drzte mi palce.....Maly ma uz teraz 3,7kg, je dost tazky....
Michalag, co mas noveho? Ako mala Lucka, pekne pribera? Rozhodla si sa pockat az do TP? Drzim ti palce......

zuvinka102
20. apr 2010

marika no tak drzim palce aby to vsetko bolo v pohodke a uz aby si mala Jakubka vedla seba.. ja dam vecer vediet ako som dopadla ja snad budem mat tiez dobre spravy 😅 😅

marika1902
20. apr 2010

zuvinka aj ja drzim palce na poradni nech mas co naj naj prognozy a lukasko je s vami 😀 😀

zuvinka102
20. apr 2010

marika ja si myslim, ze my len povie kedy mam prist a da mi vyvolavacku.. nakolko minuly tyzden som bola na 3cm tak som zvedava ako to bude teraz.. a ani ten hmat mi nepomohol asi bol nejaky slabsi nakolko ma to ani moc nebolelo

grekyna23
20. apr 2010

ivka neboj, vsetko dobre dopadne, mysli na Rastika, ako ho uz budes mat pri sebe a pekne tlac 😉

ivka1603
20. apr 2010

Ahoj grekyna23.....dakujem za dobru radu, budem sa snazit najviac, ako to len pojde....uz sa tesim na to, aka budem po porode cela napuchnuta a flakata, ako som bola aj predtym 🙂 ...a gratulujem k Emke 😵

marika1902
20. apr 2010

zuvinka neboj uz to hadam pojde inak mne kazal prist teda ak sa hmat nezadari o 3 dni tak uvidime. Ale uz by som to mala rada zasebou. Inak trochu aj nechapem preco mi ho nesprail uz dnes ale mam prist az zajtra 😝

grekyna23
20. apr 2010

ivka dakujem 🙂
a opuchliny a flaky neries, urcite budes ziarit stastim ked budes drzat rastika v naruci 😵 a pekne ti to vyslo po dvoch dievkach, to su uz slecny, ti budu pomahat o dusu 😉

grekyna23
20. apr 2010

marika, to nechapem ani ja, asi ten doktor nechce aby si schmatla odmenu za porod na TP 😀

ivka1603
20. apr 2010

grekyna23.....dakujem za povzbudenie.....idem sa najest, lebo zajtra ma caka celodenna hladovka 😀

zuvinka102
20. apr 2010

marika ja uz sa ani nebojim len mi vadi, ze nikam nemozem chodit lezie mi to hore krkom..
idem sa ja najest niecoho.. ale co mi hlavne vadi tak to, ze ma zas strasne zacala palit zaha.. mate stym este niektora problemik??

denisa1111
20. apr 2010

dnes ma simonko nejaku akcnu naladu iba kuka a vykrikuje a furt by bol na ciciku,asi mu kupim gumeny🙂inac poviem vam srandu,asi pred dvoma mesicmi sa ma mm pytal ze kedy porodim,bo si musel naplanovat dov. A ja ze 5 by sme mali byt uz po vsetkom a oni nas 5 pustili z porodky,a to este v piatok vravim ze podme kupit pleny,bo keby v nedelu,tak u nas nic nezozenie a sup v nedelu sme boli na svete,haha nechcete vyvestit...

marika1902
20. apr 2010

grekyna to mas asi pravdu 😒 ziadna odmena asi nebude. Inak je tu vobec aspon jedna z nas co porodila presne na termin? 😀

zuvinka ja mam este problem so zahou teda posledne dva dni ale iba vecer cez den je to v pohode 😒

marika1902
20. apr 2010

deniska tak skus 😀 😀

denisa1111
20. apr 2010

to som myslela zo srandy,ono to funguje len na mna,taky vnutorny pocit,vsak termin mam dnes ale od zaciatku som tvrdila ze to bude chlapec a narodi sa koncom marca a ono to tak nejak vyslo...ale u teba to bude urcite kazdu chvilku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre