Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
20. apr 2010

ahoj babule,

ja len kratko ako vzdy ☹

deniska, fotky simonka pridam, je krasny

my na siroko nebalime, 7.5. mame utz na klbiky

von chodime od zaciatku, co sme doma, a myslim,ze pohoda, Renkovi to prospieva 🙂

civavava
autor
20. apr 2010

jeeej a dnes mame 4 tyzdne 😵 😵

zuvinka102
20. apr 2010

tak ja idem pomali do poradne takze bud sa vecer ozvem ja alebo moj mm, no alebo posleme niekomu smsku ale ja si myslim. ze sa vam dnes este ozvem ja.. 😀

evil15
20. apr 2010

ahojte bambulky ako sa mi máte ako tak sledujem tu je téma o babatkách a my kinderka sme v úzadí ☹ ale už čoskoro sa aj my pridáme a potom sa to tu rozbehne vo velkom 😉 😉 😉 ja ešte stále kinderko ale už od včera sa malá nejako divno hýbe a bruško mi kleslo dosť dolu aj mm povedal že je už zrelé na pôrod 🙂 aký odborník 😝 no som ja teda zvedavá kedy sa naša princezná vypýta

zuvinka držím palčeky na poradni 🙂

ostatné kinderka držte sa už len 10 dní :D :D :D

civi gratulujem k 1 mesiacu 😵

civavava
autor
20. apr 2010

zuvinka, drzim palce!

nas 4tt pokladik 😵 😵 , vcera sa nam zdalo, ze sa uz usmial a zacina chytat do ruk hracky, aj hlavicku sa snazi dvihat 😵

evil15
20. apr 2010

jéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj civavka Renko je aký blonďáčik zlatunký je cukríček jeden 🙂 🙂 🙂

vejula
20. apr 2010

jeeej kukalasom tabulku aj fotečky aprilových babatiek 😵

Tak gajanka mala riadne velké bábatká na to že dvojičky 😕 A neviete ako vlastne rodila nakoniec???

moni
20. apr 2010

ahoj dievcata som naspat od lekara, idem rychlo docitat 🙂

civavava
autor
20. apr 2010

evil, dakujeme 😵

babule, tiez vam krpci straaasne revu pri prebalovani? Renko je od placu cely bez seba az sa zajakava, tak reve, nepomaha, dudel ani nic....cez den neva, ale v noci 🙄 😲 😝

cicimon
20. apr 2010

civ - hej, moja reve ze az 🙂

civavava
autor
20. apr 2010

cici, juuj tak sa "tesim", ze v tom nie som sama..lebo ten rev je az srdcervuci ☹ ☹

cicimon
20. apr 2010

ale zas reve len pri prebalovani a ked chce jesta to clovek robi co moze...

ty s malym ako casto chodis von? ja neviem, ci mala nie je oblecena prilis,,

civavava
autor
20. apr 2010

cici, aj nas..pri prebalovani a pri hlade... 😲

von chodime skoro kazdy den, oblecene ma len body, na tom pyzamko-dupacky, dam ho do zavinovacky a tenku ciapocku.

ked bolo chladnejsie, este som ho prikryla dekou.

grekyna23
20. apr 2010

nasa zatial pri prebalovani neplace 😉
a ked je napapana, spokojnucka, tak sa takto usmieva

marika1902
20. apr 2010

baby ahojte tak bola som sa zas prejst len neviem ci som urobila dobre mam strasne bolesti fuuuuuuuuuuuuuu ak su tie porodne horsie no neviem neviem 😝 😝 😝

marika1902
20. apr 2010

civi, greky krasnych drobcov mate 😀 😀

grekyna23
20. apr 2010

marika, dakujem a uz sa tesim na tvojho 😉

marika1902
20. apr 2010

greky keby si vedela ako sa uz aj ja tesim a hlavne sa neviem dockat 😀 😀

cicimon
20. apr 2010

ja mam malu pazravku - po kazdom jedle sa jej cka..

fleury
20. apr 2010

marika ty si furt tu, sak dnes mas termin 🙂 .. vidis, ty si robila vsetko aby si porodila a ja som sa setrila a jak sme dopadli 😀

pridavam sa k urevancom od hladu, teda mala nie ja 😀 pri prebalovani sa usmieva, lebo vie co ju caka, ale ked meskame s jedlom co len o sekundu, spusti taku sirenu, ze mam zalahnute v usiach hodnu chvilu 😀

mm prave otuzuje nasu dceru pri otvorenom okne, takze mozem nabrat silu a ist zehlit 250 plienok, ktore na mna cakaju 😝 😀

marika1902
20. apr 2010

fleury veru este som tu fnuk 😒 zajtra mi ide urobit hamiltona mam sa hlasit o troch v nemocnici tak uvidime ci zaberie alebo nie 😀 😀

zuzkabar1983
20. apr 2010

Ahojte babenky ...

Marika, ze by si sa uz dnes stala mamickou? Ak su tie bolesti tie porodne, tak drzim palce!

Tak mi dnes mame den ''na rukach'' .... aj teraz pisem len jednou, kedze v druhej si pokojne buva moj chrustik. dnes mame totalne bolesti bruska a jedina poloha pri ktorej neplace je na rukach, resp. na mojom brusku ... 😒 Len dufam, ze to nebude pravidlo ☹

Baby, ja som si zo zaciatku vravela, ze aky je ten moj drobcek fajn, ze pri prebalovani vobec neplace ... ale uz sa to zmenilo. teraz vyvadza cotoda, ale mam pocit, ze to preto, ze je hladny.. Ja totiz prebalujem pred kazdym kojenim .... maly place ako keby nedostal 4 dni najest 😅
A dnes v noci pri kazdom prebalovani sa maly komplet ocikal, tak musel cakat na mliecko, pokym ho prezleciem, tak myslim, ze aj susedia museli mat radost 😝 😝
Inak ja kojim kazde dve hodiny, je jedno, ci je den, ci noc. Kedy sa to zmeni? Kedy vydrzi babo v noci dlhsie spat bez kojenia?

tarinka333
20. apr 2010

Ahojte babule po dlhsom case, nestiham.
Civi, davam fotocku malickej, mozes ju pridat k aprilovkam prosim?
Inak ako vam ide kojenie? Zvladli ste aj popraskane bradavky? Mne sa moja Karolinka prve dni zle prisala a urobila mi zopar ragad, ktore fest bolia. Ono to sa pomalicky hoji, aj vy s tym mate problem? Kojim aj napriek tomu, len to "prve prisatie" musim zubky zatinam, potom uz je dobre 🙂

marika1902
20. apr 2010

babeny ja sa neviem dockat tej mojej sireny aj ked citam ze nie vzdy je to med lyzat 😠 aspon podla toho co pisete vieme my kinderka co nas caka 😀 😀

moni
20. apr 2010

tak som malej poukazovala ake krasne babatka sa rodia v aprili, a nech sa laskavo k nim prida. uvidime ci tato taktika zaberie 😅
otvorena som na 2.5 cm, krcok dozrety, takze mam byt trpezliva. som jej vravela, ze ja som, ale okolie mi dviha tlak 😅
rano mi odisla zatka, konecne riadny kus, a zas poslickujem, ale tvarim sa ze nic nedeje, aby som to nezakrikla 😀
ak sa nic neudeje 5.5. mam nastup na vyvolavacku. ale vraj je to velmi nepravdepodobne, len chce mat doktorka istotu ze ma budu mat kam ulozit keby cosi.

cicimon
20. apr 2010

zuzka - my tiez prebalujeme pred kojeni, uz som pisala co sa nam stalo dnes v noci "mala ma pri prebalovani doslova osrala...taka pecka z nej vyletela....rano sa zas pri prebalovani 2x pocikala, potom pogrcala a hned zacala ckat.. "

fleu - latkujes?

tarinka - ja som mala zo zaciatku tiez strasne dokusane bradavky ale mam dojem, ze uz sa to zahojilo, ale zas pri kazdom kojeni to prisatie fakt boli..

marika1902
20. apr 2010

jeeeeeeeee moni tak my sme v rovnakom stave 😀 😀 Aj ja som tvorena 2,5cm krcok spotrebovany, Mozno prodime v ten isty den 😀 😀

moni
20. apr 2010

marika, no ty dnes a ja zajtra..co ty na to?
kamilka sa neozvala...nerodi?
a evil, ako kombinacia pana hamiltona a manzela 😀

ivka, drzim palce na indukciu!

marika1902
20. apr 2010

moni neplas lebo mam bolesti jak slak 😝 😝 hopsam na lopte tak je to trochu lepsie ale normalne sa bojim lahnut 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre