Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

marika1902
20. apr 2010

mo ale kludne mozes zajtra 😀 😀 Ja s anenahnevam 😀 😀

moni
20. apr 2010

marika, ty si mavala poslickov? a toto je pravidelne? mozno je to ozaj to, a padnem na zadok ak to dnes das 😵
lebo ja mam take kramove bolesti zas, podbrusko, krize, ale dlho trvaju takze nic z toho.

marika1902
20. apr 2010

moni je to kazdych 10 min uz asi hodinu este hodku pockam dam sprchu a uvidime 😀 A mavala som poslov. Posledne dni vkuse 😝 😝 Toto je podobna bolest len je dost silna 😝

marika1902
20. apr 2010

moni inak moji poslovia su podobny ako opisujes kramove bolesti vystrelujuce do krizov. 😝

moni
20. apr 2010

marika, tak to mame podobne. mne zacali poslickovia minuly tyzden, lenze sviniari boli dost pravdielni, jeden den 20min, druhy 15, treti 10. vzdy par hodin poplasili a potom zmizli. ale ta bolest bola znesitelna.
toto tvoje vyzera podozrivo 😨 neviem ci mam drzat palce, alebo co s tebou 😅

marika1902
20. apr 2010

no uz aj segra mi tu vypisuje rodis rodis hehe hehe 😀 😀

moni
20. apr 2010

marika, no veru asi to tak bude 😅
urcite to zvladnes na jednotku s hviezdickou! kubko ti pomoze 😵

marika1902
20. apr 2010

inak ak toto budu poslovia tak ja uz fakt neviem ake silne bolesti su ked budem rodit 😝 😝

marika1902
20. apr 2010

mm ma streli on mi hovoril ze aby som dnes nic nerobila aby sme vydrzali do zajtra lebo zajtra idem do nemocnice na hamiltona 😀 😀 😀 Moj dr. ma sluzbu tak mm bol tak spokojny ze by ma mozno odrodil 😀 😀 Ak by zabral

moni
20. apr 2010

marika, a ako dlho trvaju tie bolesti?
no ale zas hamilton by nemusel zabrat, alebo by sa ti to spustilo neskor....kubko vie co robi 😵

marika1902
20. apr 2010

moni bolest trva minutu dve ale ked som lezala boli dost dlhe. Uvidim co bude aj ked som dost skepticka 😒

susanita555
20. apr 2010

ahojte kocky 🙂
tak dnes som bola v poradni a vyzera to tak,ze malinky sa vypyta na tento svet do konca tohto tyzdna a ak nie tak v pondelok nastupujem do nemocnice 😀 dufam,ze sa rozhodne prist sam a nebudu mu musiet pomoct 😲

moni
20. apr 2010

marika, no veru tak este vydrz, skus sprchu a mozno sa to rozbehne...

susanita, tak drzime palce! 😵

zuzana1971
20. apr 2010

mackopuf, moni, ved my sme sa neurazili, ze si myslite, ze v noci vyspinkavame 😀 /uz to zacina mamicky kontra kinderka 😀 😅 /, no vsak aj vas to caka 😀 😀 😀

cicimon ti lekari su niekedy fakt debili, ja som dnes isla objednat maleho na klbiky, vonku sedelo x babiek, kedze ta ortopedicka robi aj pre dospelych, tak som vosla dovnutra, ked niekto vysiel a povedala som, ze chcem objednat babatko na klbiky a sestricka, ze zavrite dvere...ja, ze su zavrete...a ona, ze ALE ZVONKU!!! no super vyhadzov, tak som musela cakat len kvoli objednaniu s malym vonku

ale minule ked som bola v orange yaplatit fakturu 30 ludi predo mnou, tak tam boli 3, z toho 2 robili a jedna nie, tak som isla za nou, ze ci si mozem zaplatit fakturu, ze som tam s novorodencom, ona, ze spytajte sa luci, ked vas oni pustia, tak ja ludom, ze ci im nebude vadit, ze si zaplatim len fakturu, tak vsetci kukali jak debili nic nepovedali /tak som to zobrala, ze kto mlci ten svedci 😀 / a jeden ze aj on si chce len fakturu zaplatit. A ja mu drzo ukazujuc na koci - aj Vy ste tu s novorodencom? 😀 a on ze nie a nieco zamrmlal, tak som si tu fakturu isla zaplatit a bolo 😀

cicimon
20. apr 2010

zuzana - to s tym orange je dobre 🙂 ja sa tesim, ako budem chodit po uzkych ulickach obchodov a pod...

moni
20. apr 2010

zuzi, to je dobre...a aby ste si maminky nemysleli, ani niektore kinderka sa nevyspia 😝

ludska blbost je nekonecnaaaaa 🙄

cicimon
20. apr 2010

baby - dajte nejaky tip, co varite...vrchol mojho jedenia su cestoviny a rozok s natierkou..

moni
20. apr 2010

cicimon, no mna sa radsej nepytaj, mam pred sebou plny tanier gulasu 😝 a vcera boli francuzske zemiaky.
cestoviny su fajn, kojace maminky potrebuju vela sacharidov...

cicimon
20. apr 2010

no nic, idem robit krupicu 🙂 horsie to bude s napadmi na obed

moni
20. apr 2010

cici, nejake rizoto? privarok?

marika1902
20. apr 2010

cici ja budem mat asi rovnaky problem 😒 😒 a neskusala si najst nieco na nete

civavava
autor
20. apr 2010

aj my balime pre kojenim, preto asi ten strasny rev...

tarinka, ja mam pravu bradavku tiez total K.,O, ragada ako hovado a nehoji sa to....takze uz mam stres ked je na rade prave prso...zatat zuby, obcas vykriknem a potom to uz ide....

cici, ja som take pecky dostala uz 3x, ale v tych zaciatkoch ked sme doniesli maleho domov, prvy tyzden....raz mi to dokonca vletelo skoro na tvar 😎

zuzi, vidim, ze v kocurkove ziadna zmena a ludsky pristup abstinuje..... ☹ 😒

evil15
20. apr 2010

moni no kombinácia super ale nič z toho jedine že ma bolí stále bruško už od včera ale ešte stále som tu ☹ takže asi tak no ale mm bude musieť aj dnes pomôcť 😉 s vyháňaním malej von 😝 😝 😝 chce - nechce musí 😀 😀 😀

cici ja som tiež zúfalá čo variť tak som dnes upiekla mäso v trúbe s cesnakom a slaninou a nech si dá mm k tomu čo chce chleba alebo ryžu a vo štvrtok bude granatír no a cez víkend sa chystám robiť plnenú papriku s knedlou 😉

zuzana1971
20. apr 2010

monva tak to je pravda, ze sprcha je momentalne planovanou akciou 😝

fleury no musim to zvladat sama s Maxikom po sekcii ci chcem ci nie, nic ine mi neostava....Pomoze mi aspon to, ked mama pride raz do tyzdna a pomoze mi s kocikom aspon elektrickami a autobusmi k detskej lekarke...az na to, ze dnes pri nastupovani do elektricky Maxika skoro z kocika vykotila 😝
dnes sme boli s Maxikom uz druhzykrat na odbere krvi, zase ho potrapili a zase sa im nepodrilo odobrat nic 😝 ma nahovno zily po mne 😝 , hlavne ze jeho tatko je darca krvi 😝

potom som ho bola prihlasit v zdravotnej poistovni, dostali sme kufrik 😅

a kamoska z kanady nam poslala 4ks frajerskeho oblecka, dnes to doslo, tak sme sa potesili, ked uz rodina nic nekupi, tak aspon cudzi 😝

zuzana1971
20. apr 2010

fiiha evil ty si aka kucharka 😵

moni
20. apr 2010

evil, no hlavne ze sa nebrani 😀

zuzka, veru klobuk dole ako to zvladas!

evil15
20. apr 2010

zuzik mňa to baví takže neni problém s varením ale vymýšlať že čo je zábava 😉

moni bráni ale nepomáha mu to 😀 😀 😀

moni
20. apr 2010

evil, tak to sme dve! velmi rada varim, ale keby bolo toho kto vymysla 🙂
a vidis, upeciem dnes babovku, nech je zo mna aspon nejaky uzitok 😵

evil, len aby ti ozaj nezacal ten riad umyvat 😀 😀 😀

cicimon
20. apr 2010

no ja by som si navarila aj kapustu aj sosovicu a takee, ale ked by sa to teraz nemalo....min kvoli tomu by som chcela byt tehu 🙂
asi spravim zajtra lasagne.....v piatok ma dojst mama a bude ryzovy nakyp, mnam

my sme tiez malu uz prihlasili do zdravotnej poistovne a tiez celkom dobry kufrik dostala.....cele tehu nic a v porodnici 2 a v zdravotke 1 🙂 a celkom dobre vecicky

moni
20. apr 2010

cici, je tu taka tema co dnes varite, skus tam nejake napady potiahnut 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre