Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kamilakd
20. apr 2010

moni veru skus nech vies co ta caka 😀 ale cipky pomahaju tiez no ja som si to supúla do vody a neslo dolu krkom

stacynka
20. apr 2010

ahojte baby, tak ja stale kinderko
dnes som bola na poradni, som sa vytesovala ze budem vediet ci ti poslovia aj nejaky vplyv na to tam dole maju a nic neviem lebo dr. tam nebol tak len sestricka urobila vsetko co mohla a ze ked chcem nech dojdem vo stvrtok alebo az o tyzden alebo nech porodim. akoze puca sak ja by som rada porodila, jakokeby sa to dalo naplanovat. a jej hovorim ze sak ja by som aj teraz isla rodit a ona sak to tak urobte. no puca co vam poviem.
moni ty chces rodit zajtra? aj ja by som isla 😉

moni
20. apr 2010

stacy, mne sa ten zajtrajsi datum snival este hadam v oktobri, tak uvidime ci to vyjde. na 95% nie, ale no ved preco sa netesit 😀
sestricka je pekna cuza, ozaj ako keby sa dalo rodit na povel 😠

kami, tu som cipky nevidela..teda, ani moc nepozerala. len kadejake tabletky a to zas nechcem rvat do seba 😝

zuzuj
20. apr 2010

jaj baby: ja som normalne na chvilu zaspala....a nic upratane 😠 zajtra babatko doma a tu bordel jak v tanku...asi si zajtra privstanem...idem ten malinovnik luhovat....
moni: a nemas ty nejaky slaby odvar ked mas len sackovu verziu... 🙂
stacynka: a kedy si bola a u koho?....lebo aj ja som bola a nebol tam...ale kym som tam travila pol dna po internom a pod tak uz aj dosiel...inak my sa tam asi fakt stretneme ... 😀
Baby inak kukam, ze ste rozbehli WC temu, ale ja som to tak nemyslela 😀 ja totiz taketo problemy nemam cele tehu, co sa divim...
ja som skor myslela, akoze je ti sucast posličkov, to, že vam akože treba a nejde nič...že či to nie je ako falošny poplach a tlaky na konečnik...leo tak som sa niekde dočitala, že pred porodom tlaky byvaju...

moni
20. apr 2010

zuzuj, no ja ti neviem ci je to slabsie, davam si 2 sacky do salky, rano aj vecer. a teda citim ze bruch viac tvrdne 😕

zuzuj
20. apr 2010

Inak baby našla som poznamky z pripravy: a teda okrem luhovania malinovnika tu mam napisane
1. púpalkové kapsule- 1-2x denne
2. od 34tt -ľanové semeno..1 lyžicu večer namočiť a piť...
potom po porode
Tamtum sačky zarobiť do flašky.... polievať pri močení...ževraj potom neštípe aj hojí sa lepšie
a ešte na epitalizaciu na hradzu, zelené Dermo-Chlorophyl gel...

moni
20. apr 2010

zuzuj, pupalku jem asi tyzden (3x denne), dnes som dokonca skusila vlozit zo spodu 😝
a lanove semiacka hryzem, neluhujem. ja na tie zazrkay neverim, len pre lepsi pocit ze cosi robim 🙂

zuzuj
20. apr 2010

moni: ja neviem ci verim...mne sa hlavne nechce ... 😀 si to takto sledovat...ja som dnes urobila 1x ten malinovnik....a zabudla som ho 2 hodiny v hrnčeku 😝
no a na ostatne asi nemam...to by som len kupila a zabudla...ja aj to zelezo co mam brat zabudam....aj vcera a este ze som si teraz spomenula...idem si dat...a aj ten caj teda... 🙂

stacynka
20. apr 2010

zuzuj ja som bola resp. nebola u janaca

zuzuj
20. apr 2010

stacynka: jaj ja som myslela, ze tiez u Havaldu...inak ked som bola na monitore...tak sa asi..no nie asi...ale urcite babeno nejake narodilo...lebo revalooo...som sa tesila jak svina pri predstave, ze aj my tam takto budeme... 😵

moni
20. apr 2010

no na mna ide nejaky utlm, v noci som toho moc nenaspala. ale ideme sa niekam s kamaratom najest tak by som sa mala rozhybat 😝

stacynka
20. apr 2010

zuzuj ani nehovor, ja uz sa velmi tesim na toho drobca neviem sa ho dockat
maly dnes bol taky zlaty, sa varoval u babky kym som bola v Ba a svokra mu hovori ze o chvilku pride maminka a on sa pytal ze uz jej to babetko vybrali? 🙂 a potom sa pytal bruska ze kedy uz prides? 🙂

kamilakd
20. apr 2010

bambulky no ja som sa troska zacitala ze cely porod mame v hlave 😅 a vsetko ma svoj cas....tak nechapem kde nas stale posielaju a sestricky by to mali vediet ako to je ved to nezalezi na nas kedy pojdeme rodit 😕 trumpety

zuzuj
20. apr 2010

stacynka: no zlatucky je ten tvoj syncek... 😀 takze ziadne bociany...ale vybranie z bruska... 😀
kami: dobry napad, ja by som to mala tiez kuknut, lebo ja som mala ist na cisak hned tak som na priprave ked preberali porod ani poriadne nebola....este ze mam doma 8 knih pozicanych 😀

moni
20. apr 2010

stacy, no to je roztomile 😵 timi bude velky brasko o chvilu!
kami, no veru tak, okolie by sa malo viac snazit 🙄

kamilakd
20. apr 2010

baby a viete co je najlepsie aj ja mam knih a knih no dako som ich necitala ja trcim na nete a tu na konikovi

moni
20. apr 2010

kami, presne ako ja 😅
teraz som konecne zacala jednu ale ci si budem cosi pamatat, neviem neviem 😅

kamilakd
20. apr 2010

chi a o com je ta kniha? 😉

zuzuj
20. apr 2010

jaj baby mne asi ta ostruzina malinova na prvykrat zabera...krpata mi ide hlavou podbrusko vyvalit...a to sa luhuje druha davka teraz...
idem ja sprchu hodit...alebo co...ale nebojte...dnes som bola na poradni a nehrozi aby som sa predbehla... 😀

moni
20. apr 2010

kami, vola sa to baby whisperer...o tom ako sa naucit rozpoznavat co ti chce babo "povedat" a podla toho zaviest nejaku rutinu. je tam kapitola o kojeni, spani, od babatka az po vacsie deturence. tak uvidime 🙂
no zuzuj, opovaz sa predbehnut 😀

stacynka
20. apr 2010

zuzuj aby si nebola prekvapena a neisla 🙂
malemu uz dlhsie vysvetlujem ze musim ist do nemocnice aby mi babetko vybrali, aby sa necudoval ze mu na par dni zmiznem
minule sa ma opytal ze ci ma to bude boliet... taky je starostlivy......
no na braceka sa tesi, len som zvedava ako ho prijme, doteraz bol sam tak mam trosku obavy

stacynka
20. apr 2010

dobru noc babulky, som kukla na hodiny a ma prekotilo skoro, maly vstava okolo siestej tak idem spat radsej uz
zajtra sa vidime 🙂

kamilakd
20. apr 2010

moni zaujimava kniha 😉

zuzuj no ja som mala horucu vanu a krpcovi sa pacilo skakal v bruchu o 106 😀

moni
20. apr 2010

kami, ja som vcera skusala vanu, ale ta nasa nie je taka hlboka aby mi zakryla cele brusko 😅
ozaj, michalag sa dnes neozvala, a vcera ju tiez cosi pobolievalo...ze by sa aj ona predbehla?
stacy, dobru!

kamilakd
20. apr 2010

stacy dobru nocku
moni no veru ja som uz kukala kde sa to dievca flaka 😀 sak hadam sa nepredbehla 😀

zuvinka102
20. apr 2010

no mne sa neda nakoniec vobec spat tak som to vzdala, a prisla k vam.. no ale asi uz spinkate tak ja idem hladat na nete ako vyvolat maleho z bruska von 😀

moni
20. apr 2010

zuvi, ja tu trcim, ale len chvilu bo ideme sa niekam najest. asi skusim co je pravdy na tom ze pikantne jedla pomahaju k porodu 😀

kamilakd
20. apr 2010

zuvi ale sme tu ani mne sa neda spat

kamilakd
20. apr 2010

moni no neviem mneviem to ja by som uz asi kocikovala ja chodim na indicku cinsku a nist a vsade davam stiplavinku

zuvinka102
20. apr 2010

moni mne to pikantne nepomohlo, takze neviem co je na tom pravdy. lebo ja pikantne neznasa ale kvoli malemu som si dala a nic 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre