Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

jankako
21. apr 2010

ahojte kočeny...My sme mali dnes poradňu...Vaneska váži po troch týž.3600g a meria 52cm..velmi sa teším že tak prospieva..Len keby sa tie očká upravili 😢

fruchtbar
21. apr 2010

ahojte babulky,
moc toho nestiham,ale sak to poznate... 😉 ....ale myslim na vas !
Prave si idem uvarit polievku k obedu....malinky spinka ako babika!
Tak sa zase majte krasne a uzivajte si vase uzlicky!

CMUK

fleury
21. apr 2010

zuzi no tak susedia maju smolu, ja sa drzim hesla kto nereve s nami reve proti nam 😀

aktakk
21. apr 2010

Cici- iba cast B som odovzdala, zvysok sa odovzdava az tesne pred skoncenim MD, cize cca pol roku.
Urad prace a prispevky budem riesit po 600nedeli, lebo tam treba v jednom tlacive aj potvrdenie gyn. + pediatricky...

fleury
21. apr 2010

Frucht ja idem pre zmenu zehlit, posli mi tu polievkuuuuu

evil15
21. apr 2010

ahojte tak som späť z mesta a chcela by som pozdraviť všetkých milých a ohladuplných ludí v meste a hlavne v drogérii DM 😠 😠 😠 ešteže 😠 teta úredavačka je super a zastala si ma 😉 bol tam taký ujo s tetou a boli véééééééééééééélmi nepríjemný a mali poznámky tipu že dalšia tehu čo si myslia tý mladý v dnešnej dobe či je to lahké mať decko a že kto to potom bude živiť že by nás maly sterilizovať ked dosiahneme 18 rokov tak som si aj trošku poplakala ☹ nechápem takých to ludí ale teta predavačka im povedala svoje a ani ich neobslúžila a povedala nech idú kupovať inam 😉 a dala mi aj tester 😀

no ale už kašlať nato ludia sú všelijaký ale toto ...

baby tušim ste tu spomínali že aj pikantné jedlo pomáha vyvolať pôrod lebo teraz som si dala pikantný šalát mňáááám 😝

zuzik to by bolo super sa stretnúť treba to nejako z organizovať 😀

aktakk
21. apr 2010

Evil...co dodat, debilita nema hranic.

lenka7984
21. apr 2010

Ahojte
chcem sa spýtať komu mám poslať foto malej aby bol v tom fotoblogu aprilových detičiek? 🙂

moni
21. apr 2010

ahojte, idem docitat ci pribudli babatka a maminky 😵

aktakk
21. apr 2010

Evil- kupila si noznicky? Ja mam take akoby manikurove, ale s tou ochranou na konci - gulickou aby napichli. Tie co mali v niektorych drogerkach, mi pripomenuli noznicky do skoly na vytvarnu vychovu. To boli take hrube s umelou ruckou. Ja som kupila v lekarni ale musela som pobehat viacej.

evil15
21. apr 2010

aktak asi tak nejako ale aj tak to nechápem ako môžu byť takýto ludia 😠

aktakk
21. apr 2010

Lenka- posli Civave

evil15
21. apr 2010

nekúpila lebo nemali také čo by mi vyhovovali ale v jednej lekárni mi povedali že im zajtra príde tovar tak nech sa zastavím tak pojdem tam zajtra 🙂

moni
21. apr 2010

gratulujem marike k synacikovi a odmene 😀 😀 😀 dobre som jej pobosorovala 😵 a ako krasne to zvladli, zvysne kinderka, takto sa rodi...jasne?

evil, no tak keby toto nejaky plesnivy dedo povedal tak asi dostane jednu medzi rohy. by sa ti mal podakovat ze jeho dochodok ide z tvojich odvodov, kon jeden konsky 😠

vcera som sa nazrala ako zakon kaze, ale malej pikantne vobec neprekaza, hopka veselo dalej. takze ja si tu zalozim vyskovy tabor, a pekne do augusta pockam 😀 sice ak budem takto spat/nespat este par dni tak si asi uviazem maslu tuto na tom strome pred domom 😀

evil15
21. apr 2010

moni neboj to spanie sa zlepší asi tak za rok 😉 😉 😉 v auguste sa ti aký dátum páči aby sme ti vedeli pobosorovať aj my ostatné 😀 😀 😀

moni
21. apr 2010

evil, ja si nefandim ze za rok 😅
no august je dost popularny v nasej rodine, otec 2., mm 14., brat 31. zopar kamaratov pomedzi to.....to uz mi radsej ten maj pobosorujte, toho 5. ju vyzenu aj ked tam bude nozickami zapreta ze nejde 😀 😀 😀

evil15
21. apr 2010

moni do 5.mája to budeš mať dááááááááááááááávno zasebou ver mi, to sa jej tam už nebude páčiť lebo to bude mať z tiesnené 😀 😀 😀

vejula
21. apr 2010

Ahojte kočky...

Všetko najlepšie marike a jej bábatku, vela zdravíčka 😉 A to čo bol za pôrod že trvalo to len hodinku... fuuuu tak Marika, to ti môžeme len závidieť 😅 Aspon väčšina z nás 😉

A pribudlo eše nejaké bábatko, bo som len tak velmi zbežne kukla tak neviem...

My sme mali celkom dobru noc, aj ked začiatok bol taký všelijaký, maličký bol od 11 do 2 v noci hore, to ho chudatko brušenko bolelo tak som s nim cvičila a masirovala a takétrysky spustil, ako dobre, to by človek nepovedal kolko radosti vie spraviť hovienko či riadny prdík 😀 😀 😀 Ale potom spinkal od druhej do pol siedmej, uplne super, a potom len napapal a zas spinkal do 10, chrobáčik mlj zlatý. Inač strašne sa mu páči zaspávať na mne si ho tak bruškom položím na seba, hlavku nad prsia a on si tak zadriemka, no užasný je 😵

moni
21. apr 2010

evil, no zatila sa tak netvari ze by mala malo miesta. brucho mi skace z jednej strany na druhu 😕
ale hadam sa nado mnou zlutuje 😵

ahoj veji, tak uz je z teba spravna mamicka co sa tesi hovienkam 🙂 🙂 🙂
krasne si uzivaj maly poklad 😵 tvoje srdiecko ho upokojuje lebo si ho pamata z bruska 😵

fleury
21. apr 2010

takze ja som miesto zehlenia hadajte co??!! tisila malu, taha uz 7 hodin bez spanku, myslim, ze ta tromfneme dneska aktakk 😀

vzorna dcerka, mamku znici a ked pride tatko z prace bude ako anjelik 😠 😝 😀

moni ty sa kedy zberas do nemocnice? 🙂

vejula
21. apr 2010

moni tie detičky su vnimavejše ako by si človek myslel 😵

fleury tak dnes máte fofry... No malá je ale riadne vytrvalá že 7 hodín nespať fuuuu. Mne minule malý buntošil 5 hodín, ale v noci a som myslela že spadnem z nôh z tej unavy...

moni
21. apr 2010

fleury, no cakam kedy sa velicenstvu uraci 😅 som otvorena na 2.5cm (co nic neznamena), krcok zrely (co nic neznamena), zatka odisla (co nic neznamena), poslickujem (co nic neznamena)....a na 5.5. som objednana na vyvolavacku. lekarka ma uistuje ze to nebude treba lebo mala pride skor a sama, takze cakame.
ked to bude ten august, prisaham ze si zistim kde byvas a pridem 😀 😀 😀

fleury
21. apr 2010

vejul no ona si zdriemne asi na 5 minut stale a potom sa rozplace a do najblizsieho papania sa zabavame jedna radost..zas tiez je pravda, ze raz ju zobudila postarka a potom suseda nad nami, ma asi nejaku uchylku, lebo ona je schopna vysavat 8x za den..je mi jasne, ze mala prespi celu noc, lebo je totalne unavena, skoda, by som dozicila susedom, aby im preplakala celu noc, kedze cez den jej nedaju pokoj oni 😝 😀

evil15
21. apr 2010

pozor pozor pozor tu sa schiluje k násiliu MONI vs FLEURY 😀 😀 😀
moni neboj do týždňa máš malú pri sebe uvidíš 😉

fleury
21. apr 2010

moni 😀 😀 Never lekarom, mne ten moj povedal, ze dava svoju hlavu na to, ze vydrzim a nevydrzala som 😀 Inak ja som bola otvorena pri prichode do nemocnice uz 5 cm a bolesti som teda necitila skoro ziadne, len ta voda zo mna isla jak vodopad 😀

fleury
21. apr 2010

a dobre bolo jak som vyskocila z postele o 4tej rano, ze voda ... mm klidek, pohodka, este isiel utierat vodu co zo mna isla od postele po vecko, som myslela, ze ma trafi, kolko casu on ma 😀 ..az neskor mu doslo, ze s mojim nalezom som mohla porodit aj doma 😀

evil15
21. apr 2010

fleury vidíš to akého máš poriadkumilovného mm 🙂 dbal o to aby sa ti náhodou niečo nestalo ked pojdeš späť do spálne 😉

fleury
21. apr 2010

evil to hej, poriadkumilovny je az moc, to mam ako dan za to, ze upratoval furt, ked som ja musela lezat 😀 Ja som sa mu len snazila vysvetlit, ze kazdu chvilu porodim a on to nejako nevedel spracovat 😀

fleury
21. apr 2010

no nic, idem skusit druhy pokus zehlenia, aj ked mala furt nespi 😝

moni
21. apr 2010

fleury 😀
ja uz neverim nikomu, pre istotu sa pripravujem az na ten maj, ale posledne noci su hrozne takze mi to nepridava na nalade. no ale maminkam o prebdenych nociach netreba hovorit, to mam asi pripravu na to co ma caka 😅
ale ked vidim ako mm vedla odfukuje, boooze 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre