Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

civavava
autor
22. apr 2010

ahojte kocky,

idem vas len pozdravit, dnes mame vynimocne zly den, maly place v kuse.. ☹

navyse musela som aj odstavit prave prso, ragada sa nehoji uz mesiac, boli ma to tak, ze uz sa to neda vydrzat, takze kojim len z laveho prsa a z praveho odsavam do flase, kym sa to nevyhoji 😒 😔 😔
a silno uvazujem o odstaveni a UM.... ☹ ☹

kinderka drzte sa, nech vsetko dobre dopadne a cochvila privitate vasich malinkych 😵 😵 😵

kamilakd
22. apr 2010

moni no presne a tie kopance dako zacali boliet 😅 napr teraz ma dako pobolieva ale tak slbucko a do toho krize 😅 a bolia ma slabiny vnutorna strana stehien...take sme tu este nemali...tak ja neviem co je dnes za den

kamilakd
22. apr 2010

civka drz sa maly sa dozaduje spolocnosti a pozornosti 😕 jaj to kojenie a bradavky nech sa ti to da rychlo do poriadku

moni
22. apr 2010

civavka, uff ☹
opatrujte sa! ak ma byt kojenie trapenie, tak naozaj stoji za zvazenie ako dalej....

kami, bolest do stehien nepoznam...no mozno sa ozaj cosi deje 😕
akurat mi volali od lekara ze mi musia prelozit poradnu, lebo ta lekarka co ma mala zobrat ma umrtie v rodine. takze idem v pondelok, aj ked ma sestricka utesovala ze to mozno nebudem potrebovat 🙂
teraz su take pekne datumy, dnes-zajtra-pozajtra-aj v nedelu....mohla by sa krpata hecnut aby sa to tatikovi lepsie pamatalo 😀

evil15
22. apr 2010

ahojte bambulky dnes osm tu ani nebola ale mala som hrúza den vybavovačiek teraz som si sadla v klude a mm mi ide vymasírovať nohy a budem relaxovať 🙂 poslíčkovia sú ako vždy ale nič z toho 😠 ved oni raz pominú a pojdem na ostro 🙂))) len kedy to bude 😨 kinderka držíme spolu 😉

moni
22. apr 2010

evil, veru ved kinderkami hadam na veky nebudeme 😀

kamilakd
22. apr 2010

moni no ja ti neviem co to je 😅 jedno ma vsak utesuje ze v utorok uz bude po vsetkom a vyvolaju...konecne ma uz nebudu rozculovat nedockavci otazkami 😀 datumy su fakt pekne aj dnes je to pekne 22.4 alebo 24.4 no ale 27.4teda moj utorok sa mi moc nepaci to skor by som brala 28.4...ale mne to je jedno nech to hlavne dobre dopadne...

evil ahoj no ved to ze poslovia si robia srandu

zuvinka102
22. apr 2010

kami mna tie slabiny bolia uz skoro tyzden.. ale dnes ma zacala zas podlhej dobe boliet hrbtica a cikat chodim kazdych 5min. lepsie povedane kvapkam kazdych 5.min 😀 😀

michalag
22. apr 2010

kebyze mozem tak ja si vyberiem 24.4. pekne sa da zapamatat 🙂

moni
22. apr 2010

kami, no ja dufam ze nebudem musiet cakat do 5.5. 😝

takze kto zostava? zuvi, evil, kami, michalag, mackopuf, zuzuj, stacy, cifroska....
okrem mna este ktosi?

michalag
22. apr 2010

baby a co tak kebyze sa dohodneme na sobotu a porodime hmmmm 😝 😀

moni
22. apr 2010

miska, som za 😀
dnes ideme na vernisaz, zajtra ma chce mm zobrat niekam von najest sa, no a na vikend nemame ziadne plany 😅

kamilakd
22. apr 2010

zuvi a neprechladla si???ked chodis cvrkat 😕

miska 24.4.je fakt pekny datumcek 😉

ok aj ja som za sobotu

kamilakd
22. apr 2010

moni a na vernisazi sa aj napapas ze? sem tam tam su take fajin chutovky

moni
22. apr 2010

kami, no dufam..uvidime co pripravi slovenska ambasada 😉

zuvi, ja chodim tiez tak na wc, hlavne pred spanim 😝

kamilakd
22. apr 2010

baby ja nastastie prespim bez cikania

moni urco tam daco bude ja som bola pred mesiacom na jednej akcoske a stala som len pri jedle

oliinka
22. apr 2010

ahojte.pridala som foto malej Vanesky.akurát spinká je okupkaná a napapaná.civi pridáš ma do tabulky aj foto malej Vanesky?

michalag
22. apr 2010

tak zajtra vecer treba robit vsetko preto aby to prislo v sobotu 😝 🙂

moni
22. apr 2010

kami, tak to uplne bez hanby zavidim...predtym som nechodila v noci na wc vobec, na zaciatku tehu 1-2x, v druhom trimestri 2-3x, teraz minimalne 3-4x. to je o hubu take prerusovane spanie...ale mozno dobra priprava na krpca 😀

aktakk
22. apr 2010

Ahojte, tak ja vas idem len na rychlo pozdravit, ked sa zadari tak aj citam ale nepisem, lebo tazko sa mi tuka s jednou rukou a druhou pestovat malinku 😀 .
Kinderka drzim Vam pasticky, nech coskoro mate deturence pri sebe a zazivate ten denno denny kolotocik ako my mamicky 😅 .

Civi, s tym kojenim viem o com hovoris. Ja som mala uz sto chuti sa na to vyprdnut, hlavne ked som dostala minuly tyzden zapal a horucky a bolesti prsnika. To bola "radost". Ale teraz ma uz neboli vobec nic, ani jeden prsnik ked kojim, je to chvalabohu uz hadam vsetko na dobrej ceste. Aj ked to vidim tak, ze coskoro si prestanem citit chrbat, lebo malinka mi najlepsie papka ked som nad nou nahnuta. Ale pokusim sa kojit uz co najdlhsie, ked uz mam "ciciky vytahane" ako sa patri. Nech to ma aspon nejaky zmysel. Pocitam s tym, ze po kojeni budu ako vyzmykane citrony. ☹

michalag
22. apr 2010

aktak nechcem poucovat ale nemala by si pri kojeni citi bolest , toto som robila aj ja a potom cim bol malicky vacsi tym to bolo horsie ..... ale naozaj nechcem poucovat ak to tak vyznelo tak sa ospraveddlnujem 🙂

cicimon
22. apr 2010

no mna boli len ked sa prisaje, potom to je uz ok. Dnes sme vyskusali aj vankus na kojenie, celkom ok. A mm malu po kupani vycesal na pankaca - ja chcem moje dievcatkoooo. Ale dnes bola uplne zlata pri kupani

aktakk
22. apr 2010

Misi- myslis k tomu chrbatu??? Len nasa malinka je bud leniva alebo neviem co a ja som rada ked papa aspon takto. Lebo akonahle sa opriem a urobim si pohodlie, tak len tak cucka a zaspava. Akoby jej mliecko tak dobre netieklo. A ked sa nahnem, tak uz pocujem ako krasne preglga. A aj tak ju kojim pekne dlhooo. Sama som z toho smutna, ale co narobim?

michalag
22. apr 2010

aktakk ano myslela som ten chrbat a inu polohu ste neskusali? .... ja som pri Samkovi potom neskor doslova trpela teda lepsie povedane moj chrbat

cicimon
22. apr 2010

aktakk - ja kojim poleziacky - teda ja som naboku a mala saje ako diva

vejula
22. apr 2010

No baby tak mna tiež stále bolia bradavky, ale hlavne ked začne malý sať. Potom je to celkom v poho.
Aktak mne malý papá dosť krátko a spinká potom tri hodkz, dnes ked papal dlhšie tak spinkal aj 5 hodín, čo bol taký natlačený 😅 A mliečko mu ide dobre, len kým si chyti správne bradavku tak som celá spotená... Ja neviem... Hlavne ked pred tým cmula cumel, tak je taký pomýlený a čaká že mu to pôjde tak lahko, lenže ja také štupliky nemám, takže sa vždy natrapime kym poriadne chytí.. Ale ako kukám každá mame svoje trampoty 😅

aktakk
22. apr 2010

No ja som rada , ze sa malinka aspon ako tak pricucne...aj to ju musim niekedy ako "husku" krmit...ona pocas kojenia najskor 10 x vypluje cicik a potom sa konecne ako tak prisaje a papka. Tak ono zas pri kazdej polohe papka, ale vzdy po par minutach zacne buvkat. ☹

aktakk
22. apr 2010

Cici- no ja by som tiez rada po leziacky ale ako vravim, malinka ked sa prisaje na zaciatku, tak to pekne dlho trva. Kym by som jej po leziacky dala prsnik do pusinky, tak by to asi trvalo. My sme totiz presli z klobucikov, tak som rada ze som rada. Fakt som asi skusala vsetko.

mackopuf
22. apr 2010

cicimon-aj ja som malu kojila vacsinou tak ako ty,poleziacky a bolo to v pohode. Hlavne musi mat mamicka polohu,ktora je jej pohodlna 😉

aktakk
22. apr 2010

Veji- no ja kojim polhodku a dlhsie...a to ked malinka uz zaspina asi po piaty krat, tak ju odstavim a potom si pcha dalsiu polhodku prsteky do pusinky a je hladna. A ked skusam ci mi nahodou nedoslo mliecko, tak mi samozrejme tecie. Cize mliecka mam dost si myslim. Resp. malo by stacit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre