Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

vejula
23. apr 2010

janička gratulky...

sasikas ja prebalujem vždy pred kojením, po kojení mi to sestričky v nemocke vyslovene zakázali. vraj by sa mohol zadusiť grckou ked by som mu hýbala nožkami. Po kojení sa nesmie ani cvičiť nožkami ani nič také

sasikas
23. apr 2010

fleu dik....no ja sa tiez snazim prebalit pred papanim, lebo pri kojeni sa ukludni a ma nabeh na spinkanie....ale vacsinou to aj tak potom pusti do plienky tak mozme znova.... 😝 tato tusim len na plienky bude zarabat..... 😀

kiwinka
23. apr 2010

sasikas ja prebalujem vzdy pred kojenim,,,vyhovuje nam to tak...

teda roxi mas to pestre boze moj,,radsej byt doma, aby sme to nedostali...

sasikas
23. apr 2010

veji no ked ju chcem prebalit po kojeni tak nechame odgrgnut a potom prebalim....zas ju nechcem nechat va takej pototo plienke..... 😀

civavava
autor
23. apr 2010

ahoj babule,
dnes mame mesiacik 🙂)

bola u nas dula, tak dnes mame 3610g, cize za tyzden pribral presne 400g 😉

inak som na odsavacke, kojim len z laveho prsa, kym sa prave nezahoji.... 😠

my prebalujeme pred kojenim, a obcas, ked pocujem ze si pocas kojenia veeelmi ulavil, tak aj po 😉

zopar foto mesacneho Renka 🙂

evil15
23. apr 2010

zuvinka ja som si myslela že porodím v polke apríla a vidíš to stále som tu 😅 už mi začína z toho šibať aj ked som si uživála tehotenstvo ale už mám fakt toho dosť 😖 začínam mať depky 😢 😢 😢

zuvinka102
23. apr 2010

evil u mna cez den je to v pohodke, ako ani na to nemyslim ze uz som mala v pondelok termin, horsie je to vecer a ked idem spat, tak v tedy je to pruser, vtedy mam depku.. ☹ .. ale myslim si, ze uz nas dlho nebudu nasi drobcekovia trapit 😅

michalag
23. apr 2010

civi Renko pekne pribera :- )a je krasnucky 😵 .... a blahozelame k 1 mesiaciku 😵

evil15
23. apr 2010

dúfajme 🙂))

vejula
23. apr 2010

sasikas jasnačka 😉

civi gratulky ku renkovmu 1 mesiačiku

zuvinka102
23. apr 2010

evil urcite ano ved snad chcu byt aspon aprilovcatka, ved nie nadarmo sme v tejto teme.. majovcatka tie este maju tyzden cas.. aj ked sa ich par uz predbehlo.. no a termin mas v pondelok, tak mozno malinka ta prekvapi a narodi sa na TP inac to je dalsi datum co sa mi paci.. ja som len zvedava kedy ma vezmu do nemocky na vyvolavacku. lebo zatial nemam ziaden termin

cheerlady
23. apr 2010

ahojte babule,tak s tym kojenim-ja som mala tiez dokusane bradavky este v nemocke,dokonca tak,ze maly pri papani vycucal aj trosku krvi a potom ju vyvracal,tak som sa vtedy zlakla 😲 tak hned prvy den doma som zacala kojit s klobucikmi,aby sa bradavky trosku zregenerovali ale potom som ich zrusila,lebo maly mal vzdy po papani cervene fliaciky na tvari z tej umeliny 😒 my mame zase problem s odgrganim - maly sa napapa,zaspinkava a ked ho chcem dat odgrgnut,tak sa preberie a zacne zase hladat bradavku a plaka,tak mu dam zase papat a cely kolotoc pokracuje 😒 inak teraz ma 2dni taky rezim,ze cez den vydrzi spinkat aj cez 3hodiny a v noci je kazde 2 alebo kazdu hodinu a pol hore 😖

evil15
23. apr 2010

no moja ja som tiež zvedavá ako dopadnem v pondelok na poradni lebo moja dr tam neni tak som zvedava kto ju bude zastupovať 😅 lebo na Antolskej je ich dosť 🙂 ale snád už začnú niečo somnou robiť 🙂 jak si namýšlam čooooo 😉 ale aspoň tajne dúfam, že niečo bude 🙂 a čo sa týka dátumov tak mne sa páči aj sobotné aj nedelné ale v podstate mi je to jedno len nech ju už máme pri sebe 😀

civavava
autor
23. apr 2010

dikes michalka, vejulcek 🙂

cheerie, aj ja mam bradavku znicenu este z nemocky , cize uz mesiac ... 😒 a klobuciky sli do prdele po tom, co som pod nimi dostala kvasinkovu infekciu....
u nas noc vyzera detto - kazde 2 hodky sme hore 😒

inak, vcera co som pisala, ze maly cely den plakal - vecer predtym som zjedla jahody, takze jahody su dalsie jedlo po spargli, co mu nesadlo.... 🙄

zuvinka102
23. apr 2010

no mne sa tiez paci sobotny.. a ja tiez tu teraz nemam mojho lekara asi do utorka, takze aj vcera co som bola na kontrole bola som u ineho, takze ak ma to teraz chyti tak som zvedava kto ma odrodi??

evil15
23. apr 2010

a kam ideš rodiť ty???

cheerlady
23. apr 2010

civi jahody som citala,ze by sa nemali 😒 mne sa nastastie uz zahojili-ked bolo najhorsie,dala som si obycajnu kalciovu masticku. ale inak mali sme uz aj noci,ked sa zobudil len 2x,ale tie posledne su horsie 😖 nas maly nastastie poprdkava,len ho to vzdy zobudi a zacne mrncat a natahovat sa 😒
gratulujem k 1.mesiaciku 🙂

inak baby,balite drobcov na siroko??? mne ho tak zabalili pri odchode z nemocky a kontrolu na klbiky mame v 4tyzdnoch,tak ja som to tak pochopila,ze ho mam balit tak aj doma,kym nepojdeme na tu kontrolu 😕

zuvinka102
23. apr 2010

ja idem na kramare

evil15
23. apr 2010

baby a kde je moni 🙂 viem že sem chodí takto poobede

kiwinka
23. apr 2010

zuvinka ty rodis u Dr. Valenta? ci u hocikoho a nezazmluvnujes? kedy nastupujes do nemocky?

fleury
23. apr 2010

takze len co som napisala, ze nasa buva zacala vrieskat, takze ja uz ju nechvalim radsej 😀

My mame zajtra dva tyzdne, az sa mi nechce verit, ze uz je tolko malinka na svete, mi to pride, ze este len pred chvilou som sla do nemocnice rodit ..

Ja balim nasiroko, az do sona klbov

stanusa
23. apr 2010

ahojte všetky aplrílovky 🙂
civi pripájam sa ku gratulácii pre malého 😵 ako ten čas letí, tak už má mesiac a ešte nedávno si len šla do nemocky...
dnes som zjedla polovicu banána a ešte na obed trošku húb, tak som zvedavá ako budeme

my s kojením celkom dobre, aj bradavky už sú ok, prisatie síce zabolí, ale už to nie je zďaleka také ako kedysi, teraz už ani nenatieram krémom len mliečkom
ako písala fleury o fľaške - aj náš si pekne zvykol ale prisáva sa stále super, len toho mliečka keby viac stiahol...no uvidím ako dlho ho to bude baviť 😨

cheerlady my balíme, tak ako kázali v nemocke, len nedávam poštolky, lebo sa mi nepáčia že su igelitové zospodu
kúpila som látkové plienky také ako pampersky len sú z látky a tie dávam navrch a detská povedala, že to je ok -naširoko

aktakk
23. apr 2010

Cheer- presne takyto kojenecky kolotoc mame aj my!
No kocky, my mame zajtra uz 5 tyzdnov, barborkin mesiac som presvihla, co som myslela ze 20teho je streda a bolo v utorok 😀

stanusa
23. apr 2010

chcem ísť von ale Gabko stále spí, u nás je dnes krásne slnečno ale nejaká zima je 😒 a to som sa trešila na apríl ako teplo bude 😅

stanusa
23. apr 2010

aktakk máš stále mesiac v pase 😲

fleury
23. apr 2010

stanus cez vikend ma byt pekne a teplo, ja sa uz tesim na kociiikovanieee 🙂

fleury
23. apr 2010

len aby mi mala neprekricala celu prechadzku 😀

stanusa
23. apr 2010

ja som dnes tvrdila, že náš bude mať budúci štvrtok mesiac ale 1. bude až v sobotu 😀

stanusa
23. apr 2010

fleury náš je ticho a spí 🤐 a niekedy ho poriadne vytrasiem po jamách - sa mu to páči

cheerlady
23. apr 2010

a v akej polohe davate drobcov odgrcnut? 😕 mozno keby som skusila inu,tak sa hned neprebudi 😒
inak bacha,moj maly spi uz 3hodiny! 😲 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre