• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
moni tak dnes sme vsetky na tom rovnako.. a chuti ti jest?? lebo my s evil mame s tym dnes problemik :confounded:
23. apr 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa na pupcek nedava nic, vraj to rychlejsie odpadne lebo sa urobi mensia chrasticka. mam nejake alkohove stvorce, ale uvidim co v porodnici.

janka, to je nemile s tym stafylokokom :( snad sa ho rychlo zbavite!

no a vsetkym kojacim maminkam odolne bradavky :grinning:
a rychle zahojenie bolavych!
23. apr 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni vidíš to mali by sme dnes uzavrieť stávky ktorá to dá cez víkend :grinning:
23. apr 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvi, nechuti mi uz ani jest :-P rano som ledva natlacila kusok babovky, a mam pocit ze mi to stoji furt v krku a kazdu chvilu odsplechne....no pardon za opis :grinning:
vcera som sa vecer asi vela nazrala, krize a brucho ma boleli, ale klasika..nic z toho :slight_smile:
dnes som si prisla spravit poriadok na stole, ale uz aj tu ma ludia vytacaju, tak to dufam rychlo zabalim.
23. apr 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil, miska vcera vyhlasila ze zajtra je pekny datum a verbovala kto sa prida...hned som sa nasackovala! len co ta moja nadhera na to :grinning:
23. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja to už nedávam teraz mi volala svokra a zas tie isté otázky a potom hned volala mm že som divná a nechcem sa snou baviť bla bla bla ten mi hned volal že či som o.k pomoooooooooooooooooooooooooooooooooooooc :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienkad, to ti asi zatka odisla...a nepotesim ta, nic to neznamena :( bodaj by si teda bola jedna z tych stastnych u ktorej to znamena porod do 24hod :slight_smile:
mne odisla v utorok, a stale cakame kedy sa panstvu uraci :slight_smile:
23. apr 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni no mna vytacaju niekedy uz aj susedovci ked vencim krpca sa ma stale pytaju, ze ty si este stale doma?? no ja by som dokazala pohladom zabijat.. uz som skoro dnes jednemu odvrkla, ze jasne ze som doma ved ma vidi
23. apr 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru aj ja som čítala že to može byť aj týžden....bože tých chlacom sa nechce je im tam dobre.....
moni uz len skakat :sweat_smile: :grinning:

no co baby tak zajtra ideme nato? ..... ja na to nevyzeram takze z pekneho datumu asi nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je v pohode ja som sa už dozvedela že my otiekla plodova voda a že som porodila dievča take rečí sa šíria a každy my vyvolava či je to pravda lebo čakam chlapca ....
23. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zatka odisla minuly tyzden v stredu a stale nic.. takze ta zatka asi nema nic spolocne s porodom v mojom pripade..

evil to chce si dat zmrzlinovy pohar alebo cokoladu na nervy..
23. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška jasné len treba nejaký systém aby išli von drobci :grinning: :grinning: :grinning:

lienkad ja nemám zátku už vyše 2 týždňov a stále som kinderko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvinka ano ano ano ale aftom sa mi nechce ísť a doma nič nemám :frowning2: musím čakať na mm
23. apr 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super..... ja ho už chcem držať v náručí.. :frowning2:
23. apr 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kinderka ako tak pozeram tak ja teraz prenasam najdlhsie z nas.. a to mi stale hovorili, ze mam tabulkove dieta, ze vsetko je presne tak ako ma byt.. no len ten datum nejak nesedi.. zacinam mat pocit, ze ma este stihnete predbehnut :grinning:
23. apr 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vitaj v klube :grinning: moja aj my chceme ale tý drobci nás naťahujú ako sa im chce :dizzy_face:
23. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lienkad no u teba by to uz mohlo byt aj dobre znamenie ked si po termine :sweat_smile:

evil len skoda ze nevieme aky system :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. apr 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvinka to snád nie :wink:
23. apr 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil poslem ti mne mm narobil zasoby nakolko vie, ze ma plno ludi otravuje.. ale aj jemu uz vyvolavaju, ze flase su uz vychladene az na lad tak kedy sa ide pit :grinning:
23. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška u mňa sex nepomáha, Fit-lopta tiež a ani schody a prechádzky malá sa drží ako kliešť :angry: :angry: :angry: ved ja jej to zrátam ked ju budem mať v náručí tak ju budem bozkávať že až drobca jedného :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes cely den skacem na fit lopte :sweat_smile: :sweat_smile: aby zajtra nieco z toho datumu bolo :sweat_smile:
23. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvi môj mm včera pácoval mäsko lebo bude robiť BBQ a bol hotový že to musí ísť do mrazáku zatial že nech to nechám v ladničke lebo určite dnes alebo zajtra porodím a načo sa to bude rozmrazovať ved to dlho trvá :wink: tak som mu to vysvetlila že ja sa nato necítim ísť rodiť tak nech je kludný :slight_smile:
23. apr 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, skakat budem po porode od radosti :grinning:
ja tiez nevyzeram ze by som to dala...

lienka, no ja mam este oficialne cas, ale aj tak sa ma kazdy pyta preco este nerodim :slight_smile:
23. apr 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz nas predbehla dalsia majovka takze baby sup sup
23. apr 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som velmi zvedava ktora bude znas prava mat drobceka ale princeznu pri seba nakolko ani jedna sa na to necitime..

a kde dnes mame kamilku??
23. apr 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuvi, no ty by si si zasluzila ist prva!
ja si kludne na ten vikend pockam, alebo do TP :slight_smile: dnes vecer ma mm berie niekam sa najest, takze v poho vydrzim ;)

miska, ja som pozerala tie potvory majove! vrchol co sa deje :grinning:

evil, ten tvoj hamilton bol nejaky divny....
23. apr 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni ja som si uz spravila tiez program na vikend takze ak sa drobcovi paci v brusku tak nech si tam je.. ako ja uz neviem ako ho ukecat tak nech si ostane kde je, som si povedala, ze budem tak isto tvrdohlava ako on :sweat_smile:
23. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez papame Vigantol - vitamin D 1x denne 2kvapky nakvapkat do lyzicky s mlieckom (lebo je rozpustny v bielkovine) a potom Kanavit - raz tyzdenne 1kvapku tiez do lyzicky s mlieckom-to je na zrazanlivost.my ich papame od 10dni.
23. apr 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa to strieda rozhovor tehulky a mamičky yvlášť sa mi zdá :grinning: :grinning:
23. apr 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok