Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

tantama
22. sep 2009

Klongová na to nie je nič zvrhlé je to super buď rada že máš nežného a pozorného manžela..... môj síce do vane so mnou nelezie(nezmestí sa) ale zato keď vidí že padám únavou tak sa o všetko postará pripraví mi kúpeľ a sviečky... totálny relax... no nemilujme ich 😀

kika29
22. sep 2009

klongová aj moja malá sa hned trieska ku mne do vane ako náhle vydí že sa idem kúpať. ked jej nedovoím tak mi hned chce umývať chrbát aj jej malé ručičky sú príjemné šteklivé takže je to ok. Zo začiatku ked chcela ísť somnou do vane mi to trocha vadilo. bolo mi nepríjemné sedieť pred ňou nahá ale už som to vyriešila tak že si dám plavky gate je to.

seuska
22. sep 2009

Ahojte damy 🙂 Som mala zasa trosku prace, ale precitala som vsetko spätne...
Co sa tyka vyberu toho porodnika, urcite si to predplatim, aj ja platim zdravotne aj vsetko, ale ak si mozem priplatit nejaku vyssiu starostlivost, tak preco nie? Moj dokyno je u nas aj primar tak by som chcela jeho, myslim ze s tym aj rata, akurat nam to vychadza na Velku noc, tak dufam ze sa neodtrepe dakde lyzovat do Alp a pod...! 😕
Manzel nebude pri porode na tom sme sa zhodli obaja, nemusi vsetko vidiet.... 🤐
No a s tymi prsiami je to fakt narodna tragedia, uz sa mi v robote smeju ze som jak Lolo Ferari 😀 a to je este len zaciatok!

Dnes idem na poradnu, tak mi drzte palce, konecne uz vypytam aj fotku, dufam ze bude vsetko v poriadku, lebo mi fakt nic neni, ani zle, ani ma nepicha, neboli, iba jest mi chuti, ja budem fakt strasne megero o chvilku, uz si musim ist kupit aj ja tehu nohavky, ja chcem take na gumu, mne sa take na traky uz nepacia....

klongova
22. sep 2009

kika - to máš super že máš dcéru ona sa ťa nepýta prečo nemáš pipíka ja musím vysvetlovať že pipíka má len ocino ja som dievča a oni nemajú. Hotová groteska. Ja sa kúpem normálne nahá nemám s tým žiadny problém od začiatku som to takto robila. Minule malý zahlásil : mami a kedy budem mať takého veľkého pipíka ako má ocino ? (muž pred ním tiež normálne chodí nahý)
Mám pocit že to nie je nič zlé, že to takto riešime. U nás doma sa mama s otcom kryli keď sa išli kúpať a mne sa to dáko nepáčilo. Zhodli sme sa na tom že sa nemáme za čo hambiť. Neviem si predstaviť že by som sa mala obliekať do plávok keď sa idem umyť no je to na každom ako to vyrieši

civavava
autor
22. sep 2009

klongi, ty uz kupujes kocik?

podla mna to je krasne, ako sa syncek stara. 😉

civavava
autor
22. sep 2009

seuska drzim palce na poradni, daj nam vediet ako si dopadla 🙂

klongova, mne sa tiez paci ked sa chodi pred dietatom nahi, aj u nas to tak bolo ked som bola mala a aspon som vedela co je co a nemala som v puberte traumu ako spoluziaci rodicov - puritanov 😲

klongova
22. sep 2009

nie ja mám normálny hlboký po malom no uvažujem nad tým že si kúpim športový. Ešte ho nemám schválený no ja by som ho už mala rada doma. Asi je to ešte moc skoro.
inak keď píšeš že je pekné keď sa malý stará on je úžasný každý deň mi hladká bruško a už čaká kedy malé začne kopať. Dakedy som mu trošku pohla bruškom a on : mali bábo koplo a začal ma hladkať aby sa to stalo znovu. Určite sa strašne teší. Keď poviem že ma bolí bruško on mi ho začne fúkať a štekliť noštekom no je na spapanie. No niekedy je neznesiteľný no asi také sú deti. Som rada že ho mám.
čo sa týka ocina ten je taký istý dokonca sa už s malým rozpráva.

tantama
22. sep 2009

aj u nás to funguje v pohode.... nejaké extra zahaľovanie alebo ukrývanie to nie... môj malý mudrlant minule zadrel..."Mami ale ty máš menší zadok ako teta Zuzana... no fakt..." riadne sme sa narehotali....

klongova
22. sep 2009

ja s tým problém nemám dokonca malý keď pozeráme televízor a náhodou sa tam bozkávajú alebo niečo iné tak povie oni sa pusujú a ide sa ďalej neriešime to. Neviem prečo by som mala niečo pred dieťaťom tajiť už od malička

tantama
22. sep 2009

baby máte nejaké jedlo čo vám momentálne strašne chutí alebo naopak nechutí... ja od kedy som tehotná nemôžem pizzu ani vidieť ale zasa čerstvú zelenú papriku môžem na kilá... 🙂

kiwinka
22. sep 2009

ano! milujem syry a jogurty aj mlieko,,predtym nikdy bléééé
a zas anopak jak som lubila rajčinku, papriku,tak teraz ani citit bléééé 😀

oliinka
22. sep 2009

ahojte baby,ja už som sem písala tak neoficialne,ale dnes som bola u doktora po druhýkrát na kontrolné sono a bolo vidieť malinké a aj ako mu bije srdiečko,tak som velmi rada.som presne 10+2 ale malinké že je o týžden menšie,kolko by malo merať takéto malinké?ja som sa zabudla aj spýtať

oliinka
22. sep 2009

inak moje udaje meno Olinka,manžel Janko a som 10+2 treba ešte niečo do tabulky

oliinka
22. sep 2009

aha ešte vek 23 a termin porodu mi ešte nepovedal

kiwinka
22. sep 2009

oliinka treba este miesto bydliska 🙂
no teda t ysi sa rozšupla hned tri spravy za sebou 🙂 tak vitaaaj medzi nami tehulka 🙂 !

oliinka
22. sep 2009

takže bydlisko Myjava a dakuejm a nevieš ako velké ma byť teraz mimi?

kiwinka
22. sep 2009

olii, ja Ti asi neporadim, su tu aj chytrejsie maminy buduce, aj take co uz maju dieta,,skus tam 😅 ja som este neskusena 😅

oliinka
22. sep 2009

no snad bude niektorá vedieť ja už mám synčeka,paťka má tri ročky ale to bolo uplne ine tehotenstvo,ja zatial nepoznám nevolnosť,zvracanie a také ale zato ma boli v podbrušku,nikedy akokeby aj vaječníky a okolo pupku mate to niektorá?baby ak by ste vedeli niektorá kolko by malo merať mimi takv 10-11 týždni?

pipimiska
22. sep 2009

ahojte tehulee 🙂

ja milujem kapustnicu a teraz je to jedine jedlo ktore jem z chuti aj viac krat za den,a tiez mlieko musim kazdy den,pred tym raz za mesiac 😉 a dokopy kapusta a mlieko mnam 😀 srandujem 😀

ja som tiez riesila dilemu,ci je dobre chodit od zaciatku nahy pred detmi a doteraz som to nedoriesila 😅

pipimiska
22. sep 2009

olinka,ja som sa na to tiez pytala dokiho a on ze nech sa nezaoberam velkostou,hlavne nech sa vivija 😉

pipimiska
22. sep 2009

aaa na kazdej stranke su ine udaje o velkosti 😉

oliinka
22. sep 2009

dakujem pipimiska asi máš pravdu hlavne aby rástli,vyvíjali sa.no tak také chuťe ja nemám ja nemám rada mlieko,viem to nieje vobec dobre ale ho proste nemožem.vidím že tu preberáte či chodiť pred deťmi nahý........mama 3 ročného chlapčeka a kupe sa rad s tatinom aj pri mne je a sprchuje ma takže vlastne žiadne skrývanie

pipimiska
22. sep 2009

oli,asi tak 😉
ja este dieta nemam,ale asi by som tiez nemala problem z nahotou,ale moj mm asi ano..on je v tychto veciach..neviem ako to nazvat 😅

zuzana232
22. sep 2009

Ahojte tak oznamujem,že tehu nohavice kupene🙂 😀 už može bruško hockedy vyhomplút a neprekvapí ma 😀 😀 😀 inakšie niektora ste písala,že sa dá aj s krvi zistit už či to bude chlapček alebo dievča? 😉 😀

pipimiska
22. sep 2009

zuzana,urcite sa da,len neviem kde 🙂

zuzana232
22. sep 2009

pipimiska sakriš.. škoda🙂 by to bolo mile keby sme už teraz vedeli však? 😀

pipimiska
22. sep 2009

zuzka,cely zivot som si hovorila,ze keby ze som tehotna,urcite sa necham prekvapit 😀 robila som zo seba frajerku,neviem sa dockat,kedy to budem vediet 😀

zuzana232
22. sep 2009

miska 😀 😀 😀 😀 😀 😀 xixiiiiiiiiiiiii...... ja sa teším ak mi povedia,že dievčatko.. utekám hned šiatky kupovat.. 😉 😀 hned ked mi to ohlásia... 😀 😀 😀 😀 ked už mám chlapa tak chcem aj dievčatko 😉 😀

oliinka
22. sep 2009

aj ja by som chcela velmi dievčetko ked už chlapca mame,ale ved je to jedno,len nech je zdravé a pojdeme spolu naraz s porodnice,nie ako pri prvom synčekovi 🙂

zuzana232
22. sep 2009

oli však jasné.. 🙂 ale aj tak viac chcem dievčatko,bo tretie sa už neplánuje vobec ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre