Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

michalag
24. apr 2010

kika a pijes aj caj na tvorbu/ podporu mlieka ci si ani nemusela

stacynka
24. apr 2010

baby ked chcete brat do uvahy pohyby dietata tak ja neporodim ani v tom auguste, moje sidlo tam robi take rodeo....
misi, ja bez slipovej vlozky ani na krok lebo by som mala pocit ze mi cvrklo

kikarv
24. apr 2010

michalag to pichanie do krčka vraj znamená že sa otváraš. nie nepijem čaj na mlieko pijem len ovocné čaje a minerálku a snažím sa jesť jogurty. mlieka mám veľa až striekam ked malá dlhšie spí ako mám didky nastavené 😅

michalag
24. apr 2010

no tak po tej prechadzke by to nebolo zle kebyze sa otvaram 🙂

monva
24. apr 2010

kika - zase tu tahame nocnu ako pred porodom tak aj po nom ??? 😀
miska - mas IP 😉
Ja pijem caj na tvorbu mlieka, aj ten Hipp granulovany, aj Leros sackovy (striedam).

K tomu pupceku - nam ten kyptik odstranili skalpelom v nemocke na 4. den (tak to robia babatkam v Saci) a domov sme sli piatok uz s peknym pupikom, no v utorok tohto tyzdna zacal slabunko krvacat, ako som pisala take 2-3 kvapky, cistim to liehom, no neviem, ci nevyskusam 1 den necistit, ci sa neurobi chrasticka mala a mozno to prestane krvacat.

kikarv
24. apr 2010

no tu sú moje pokladíky.

monva
24. apr 2010

Kikus - kocky su naaadherneee 😵 😵 😵

kikarv
24. apr 2010

michalag ja som mala pichanie v deň D dosť silné až tak že som nevedela spraviť ani krok. pred tým som mávala pichanie ale nie až také silné.

monva no vydíš ked cez deň velmi nestíham tu sedieť tak aspoň teraz. lebo som na vás zvedavá tak som tu 😉

michalag
24. apr 2010

kika, baby su krasnucke 😵 😵 😵

moni 🙂 ..... no s tym pupcekom ma to mrzi snad sa to da Tanicke rychlo do poriadku ..... pri Samkovi nam kazali cistit este minimalne mesiac liehom

michalag
24. apr 2010

mna minule pichalo ked som sedela aj lezala uz v posteli az ma dvihalo, tak uvidime ci dnes to bude rovnake ale myslim ze sa tu este zajtra ukazem 😝 😀 .... dnes ma drahy potesil ved co este mozes kludne prenasat to este len bude sranda, v tej chvili som myslela ze mu vylejem palacinkove cesto na hlavu 😀 😀 😀

kikarv
24. apr 2010

monva dakujem. len keby Vanda už nežiarlila. Musím mať trpezlivosť len sa bojím či to vydržím bo dakedy ma ide roztrhnúť od nervoch. Ale priznám sa že minule som si uvedomila že na ňu viac kričím ako pred tým ☹ . je síce pravda že aj únava robí svoje aj Vandine správanie sa zmenilo ale prišlo mi to lúto. Ozaj že dve deti dajú zabrať. Ale tak mi treba chcela som ich tak ich mám a som šťastnááá 😀 😀 😀

kamilakd
24. apr 2010

MISKA,STACY.MONI... ahojte ja este veru nerodim ale mam trampoty...velmi mi opuchli nohy ale az tak ze to vyzeralo ako nafuknuta rukavica na vaha som mala 3,5kg teda zadrziavala som vodu 3.5l...vo strvrtok ma zasikovali do nemocky a dnes som na otocku doma a zajtra max pondelok nastupujem naspat ale uz na vyvolavacku...tlak mam pre istotu velmi nizky...takze zajtra dam obed a sup do nemocky 😅 neviem ako to bude s mojim porodom zvazuje sa sekcia 😅 😅 😅 tak ja som stale 😅 v neistote robili mi interne pre istotu takze nervicky zacinaju pracovat...maly sa vrti a zatial vsetko ok....v utorok uz bude vonku...

jaj dievcata tak ako som bola kludna a vyrovnana so vsetkym zacinam bojovat so trachom

kikarv
24. apr 2010

michalag a kedy máš poradňu? čo ti povedal doktor ?

kikarv
24. apr 2010

kami neboj všetko bude dobre. hlavne že ste ok a držím palce 🙂 🙂

michalag
24. apr 2010

ak dovtedy nic nebude tak dalsiu poradnu mam az v stredu a som zvedava co bude dalej

kami jeeej tak ty si tu a ja som uz myslela ze ste dvaja, ale uz to budes mat aspon za chvilku za sebou a neboj strach vystrieda radost v momente ked uvidis drobceka 😵

ja zacinam mat tiez strach co pri malom som nemala, ale nie z porodu to nejako prezijem ale co bude potom ....

kamilakd
24. apr 2010

kikus dakujem len mam strach ako to vsetko nakoniec bude...keby hned povedali ze sekcia tak je klud....a nie taka ze rozozenieme a potom sa uvidi maly je vraj velky tak sa mam na co tesit 😅 nie ze ma celu dodriape...neviem o co im ide...pojde so mnou polovicka a skusi to dako prekonzultovat

kamilakd
24. apr 2010

miska no tak ano strach vystrieda radost ale aj tak vies ta neistota ma zacina zozierat

monva
24. apr 2010

kami - drzime vsetky paluchy, dobre to dopadne 😵

Miska - jeeej ty mas novu fotku , ste na nej obaja zlatucky 😵

kika - aj ja mam ten pocit, ze cim viac chcem chranit Tanicku, tym menej chranim Danka, najma ked mu vravim - daj pozor, neubliz Tanicke ... bud tichucko, Tanicka spinka ... neplac, lebo rozplaces aj ju ... a tak dookola

michalag
24. apr 2010

baby ako vas tak citam mam sa na co tesit 😅

monva
24. apr 2010

baby mna este stale boli to sitie po nastrihu, ked sedim, akoby som sedela na jezkovi ☹ som si to dnes pozerala, niektore stehy uz vypadli, no na mieste vpichov mi ostali take akoby cervene vyrazky a tie bolia auu auu 😖 mate to niektora aj vy po siti ???

kamilakd
24. apr 2010

dakujem dievcata aj ja dufam ze vsetko pojde hladko....

monva
24. apr 2010

idem zobudit malinku (uz spi 4,5 hodky, co bude v noci ?), prebalit a nakojit aby som mohla aj ja ist do postele

zuzana1971
24. apr 2010

boze kami, ty si bola v nemocke ani si nedala vediet 😝 ma neser 😀
drz sa a kludne sa hocikedy ozvi, nemam teraz ziadne behacky, az vo stvrtok 29.4.
a nech uz je prekvapko co najskor vonku 😅
ak budes v nemocke a nebude sa ti nieco zdat, zatlac na lekarov, nenechaj ich trapit ta hodiny, im tam vynadaj alebo daco 😀

mackopuf
24. apr 2010

kami-neboj,vsetko bude dobre.. vyzera to tak,ze ma nakoniec predbehnes 😉

michalag
24. apr 2010

moni tak to ti malinka krasne spinka 🙂
... a s tym sitim ti zial velmi nepomozem

zuzana1971
24. apr 2010

idem prebehnut prispevky, vcera som uz nevladala a dnes som sa sem dostala az teraz 😝 ale neviem ci stihnem, Maxik bude zachvilu papat

kamilakd
24. apr 2010

ZUZKA no akosi sa to rychlo zvrtlo ja som mala stavy na odpadnutie a stale som len spala...dnes som prehodila koselu uterak a zbalena na cestu naspat 😅 teraz neviem co je lepsie ci vysoky tlak alebo nizky....

MACKOPUF no ak do pondelka neporodis tak asi ano 😨)))))

mackopuf
24. apr 2010

kami-no uvidime..vyzera to tak,ze uz sme za vodou,ze do 15 minut neporodim a ze to bude najskor 25.-ho 😅 😵
No uz zo 3 dni ma vecer pobolieva v podbrusku,ale trva to len chvilku a potom to prestane 😕 . Tak asi to budu ti slavni poslickovia co ich moni vkuse spomina 😵 . No zatial to nevyzera ani na pondelok,ale moze sa stat... 😎

michalag
24. apr 2010

babenky idem ja do hajan 🙂

zajtra sa vidime 😀

bruuu nocku 😔

mackopuf
24. apr 2010

michalag-dobru noc a dobre sa vyspi podla moznosti 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre