Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
26. apr 2010

miska, ked odtecie voda, nemoze ta poslat dom. ja by som radsej sanitku volala ako taxik...

monva
26. apr 2010

miska - uz som dala info 😀

monva
26. apr 2010

no miska nechcem strasit, mne plodovku pustil doky a porodila som do 15 minut ...

moni
26. apr 2010

monva, ty si predtym ale mala kontrakcie, nie?

grekyna23
26. apr 2010

jeeej miska, tak je to tu, drzim prsty 😉

michalag
26. apr 2010

prisla mamina tak drzte palce 🙂

moni
26. apr 2010

miska, drziiime....daj vediet potom!

stacynka
26. apr 2010

fiha co to citam, miska ide rodit? len kukam poslednu stranu a idem vas pozdravit a tu toto, misi drzime palec
ja stale v celku, zajtra poradna tak uvidime co
inak uz ma tak strasne bolia tie krize resp. prava strana panvovej kosti az do klbu ze krivam a nemozem chodit len s bolestou ze som aj plakala kvoli tomu fakt to je hrozne, uz nech porodim lebo neviem, ten moj valibuk ma tam riadne tlaci ☹ 😢
idem precitat pat stran mi chyba

mackopuf
26. apr 2010

ahojte,tak ja som este stale kinderko. Obcas mam bolesti v podbrusku ale nic viac,teda okrem tvrdnutia bruska,ale to je normalne 🙂 Dneska som si poumyvala vsetky okna v byte,tak teraz cakam co sa bude diat 😎 .
moni-tak ako som slubila,tak uz som po termine a teda "za vodou",tak UZ NECH TO MAME ZA SEBOU 😀 . Pozeram,ze Miska nas predbehla 🙂

moni
26. apr 2010

mackopuf, tak to sme na tom podobne, bolesti v podbrusku, take tvrde brucho ako keby som ho mala plne kamenov, a figu z toho. miska sa mirnix dirnix predbieha 😀
stacy, no nic ine neostava len vydrzat kym panacik nevypadne 😅

zvedava som na kamilku, ta to ma tiez na spadnutie!

zuvinka102
26. apr 2010

babulky no ja mam pocit, ze ja to tu budem zatvarat co sa tyka porodu

moni
26. apr 2010

zuvi, stavme sa ze nie!

zuvinka102
26. apr 2010

moni no pome na to takze a co sa stavime?? 😅

moni
26. apr 2010

zuvi, no kludni navrhni....len ta musim upozornit, ze ja sa stavim len vtedy ked viem ze vyhram 😉

zuvinka102
26. apr 2010

moni mne je to jedno ja tiez vyhravam takze.. 😀 😀 a tuto stavku velmi rada aj prehram

inac ten ananas asi pomaha ja mam po nom take divne krce v podbrusku

stacynka
26. apr 2010

baby mam taky pocit ze ja to uzavriem...

moni
26. apr 2010

no najvacsia sranda by bola remiza 😀 😀 😀
a kolko toho zjes? lebo ja som pri ananase trosku nepricetna a kludne aj cely dam 😅

zuzana1971
26. apr 2010

gratulujem blondy k malej Olivii 😵

miska drz sa, tak predsa len budes aprilovka a nie majovka 😅

kamilke tiez drzim palceky zajtra

takze zajtra by mali pribudnut dalsie babatka 😵 prida sa k nim este niekto? zuvi? moni? evil? mackopuf? stacynka?

zuzuj sa dlho neozvala, nerodi????

este odkaz pre mamicky - aj ja mavam tu zimnicu a potnie v noci, az sa musim prezliect do ineho pyzama 😝

Maxicek sa doobeda 4x precikal, tak sme museli kompletne prezliekat 😝 a prat 😝 Dnes cez den malo papal, dufam, ze nebude chciet 10x dobiehat v noci 😝

Janka drzte sa s Vaneskou v nemocke. My ideme vo stvrtok na poradnu,ockama furt napuchnute,aj ked uz menej hnisave

este k mojmu mliecku nula bodov, dnes rano som videla opakovanie vcerajsieho Reflexu, ze aj mamicky adoptovanych mamiciek dostanu mliecko a mozu kojit a ja som neschopna vlastne decko kojit 😝

ozaj zuzadula tu tiez uz dlho nebola

stacynka
26. apr 2010

ozaj aj ja gratulujem blondy k malej bambulke, a jankako drzim palec nech ste cim skor ok
zuzi, myslim ze k tomu tvojmu kojeniu-nekojeniu neprospieva aj to ze si na vsetko sama, a nemas si kedy ani oddychnut, nerob si starosti,hlavne ze maxika lubis a venujes sa mu celym svojim srdcom, ked to inak nejde tak aj UM je riesenie.... aj ked teda tie peniazky ktore by si kojenim usetrila by ti urcite pomohli.... ale netrap sa, drzim ti palce

zuvinka102
26. apr 2010

moni teraz som zjedla polovicu ale z takeho dost velkeho 😀

stacynka
26. apr 2010

zuvi nemozes mi tu druhu polku mailom poslat 😉 😀

zuvinka102
26. apr 2010

zuzi s tym kojenim sa vobec netrap ani mna maminka nemohla vobec kojit lebo nemala mliecko ale vynahradila mi to uplne inak, no a to iste tiez ty robis pre svojho Maxika 😀

moni
26. apr 2010

zuzi, suhlasim so stacy s tym kojenim/nekojenim. velmi drzim palce aby sa to rozbehlo, ale rozhodne to neber ako nejake zlyhanie keby ste skoncili len na UM! vsetko zvladas perfektne, klobuk dole pred tebou!

zuvi, no ved preto ze aspon polovicu, to je aj moja "davka" 😅

zuvinka102
26. apr 2010

stacynka ak by sa dalo tak by som poslala alebo aj cely nakolko mi mm ich nakupil viac 😅

zuvinka102
26. apr 2010

moni ale nejak sami nechce ist spat tak mozno do rana ho zjem cely a na kontrole ktoru mam 14:30 tak uz budem rodit 😅

stacynka
26. apr 2010

zuvi si zlata, zajtra ked pojdem z poradne asi si kupim, alebo jahody by som si dala cerstve, alebo by ma tam aj nechat mohli a nepotrebujem ani jedno 😉
idem do sprchy, potrebujem este zostrih urobit 😉 tak sa majte a kludne porodte do rana uz mozme vsetky, ja vam doprajem 🙂

moni
26. apr 2010

ja som sa tu tak naucila jest ananasy! doma sme si tiez obcas dopriali, ale ta chut sa zdaleka nechyta!
zuvi, bodaj by si mala pravdu, zajtrajsok je tvoj den!

maj sa stacy, som zvedava ci sa ukazes naspat, alebo az ako maminka 😵
ja idem tiez do sprchy, ti poslickovia su trapni, idem ich poslat kade lahsie 😅

zuvinka102
26. apr 2010

stacynka ak mozem poradit oplati sa teraz v kauflande kupit nakolko som mala aj s inych obchodov a neboli take dobre.. inac odkial si z pezinka, lebo moji rodicia su odtial a celu rodinu tam mam staci napisat do IP

zuvinka102
26. apr 2010

tak ja sa idem k vam pridat a idem do sprchy tiez 🙂

zuzana1971
26. apr 2010

babule dakujem za povzbudenia/pochvaly cloveku to tak dobre padne 🙂
ked uz ten Maxik este nerozprava 😀 sice uz si dzavoce zatial ba-ba, va-va a baj-baj a ma-ma 😅 vcera som mu hovorila, ze by mal ist do politiky, ked je taky ukecany 😀

na zajtra tipujem 4 porody 😀

dobru nocku /ale ja este nejdem spat 😀 , cakam kym sa mlady panko zobudi, ze chce papat/, zatial ulozim kocura 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre