Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

stacynka
27. apr 2010

tak moni som pozerala a je to teda zajtra, sak teda nech je hlavne nech drobec o tom vie 😉

moni
27. apr 2010

stacy, no ved to je jedno, dnes alebo zajtra 🙂
no miska sa s tym neparala vcera! ona mala myslim aj prvy porod taky bleskovy 🙂 joj ako im je dobre!

stacynka
27. apr 2010

akoze ja som mala tiez v podstate rychly porod, len som sest dni prenasala, o stvrt na jednu plodovka a 5.24 bol maly vonku, len to som uz bola v nemocnici...

moni
27. apr 2010

a vyvolali ta, ci to prislo same?
to mas potom ozaj nabeh ze budes aj teraz prenasat....

stacynka
27. apr 2010

nevyvolali, len ma rozrypal rano, cez den zatka odisla a v noci to prislo

moni
27. apr 2010

joj tak to skoda ze ta dnes nechmatol, mozno by sa to tiez pohlo....

stacynka
27. apr 2010

no ved keby tam bol ten dr. co k nemu chodievam tak sa ho aj spytam ale bol tam druhy, tak som cusala, no asi budem kazdy vecer pokracovat v "znasilnovani" 🙂

moni
27. apr 2010

stacy 😉
ked uz nepomoze, aspon sprijemni vecer....

stacynka
27. apr 2010

no ved sa nestazujem 😀

seuska
27. apr 2010

Cheer no este sice krvacam trosku, ale sexik bol samozrejme s ochranou, aj kvoli hygiene, aj kvoli otehotneniu.... by ma asi porazilo keby som hned otehotnela 😀
Cici ja chodim s malou von hned po krmeni. A ty ako chodis?
Kami no tak do teba dali teda toho dost, no hlavne to nesil, ked to nejde rychlo... drzim palce.

cicimon
27. apr 2010

ja sa tiez snazim ist von hned ako ju nakrmim , len dnes sme sli az po hodine a to uz bola v risi snov 🙂 vacsinou po hodke dojdem domov a este dospi v kociku

to krmenie - moja tiez zvykla hodinu jest a fakt ked som ju po pol hodke odstavila a dala hned odgrgnut, tak uz nepytala. Obcas este tak po hodinke pyta jest, to ju necham este tak 10min sa dokrmit a ked vidim, aj bezne, ze uz nesaje len lezi s bradavkou v ustach, tak prst do ust a konec...to jej dam radsej cumel a nech spi s cumlom v ustach

civavava
autor
27. apr 2010

kamiii, drzkaj sa!!!! nech je malinke cim skor vonku 🙂

cici, aj my chodime von hned po krmeni ...istota je gulomet 🙂

inak maly strasne plakal, zapla som v izbe fen a akoby utal..spi ako dudok....to mam z tej knihy Nejstastnejsi miminko v okoli 🙂), kamilka DIKEZ za tip!!!

ozaj baby aj vase mimi po nakrmeni este dost dlho placu, aj ked su najedene? moj furt... 😒

jankako, drzim palce, nech sa malinkej ocka cim skor zahoja ... 😔 😔

zuzana1971
27. apr 2010

fen? to som este nepocula 😀 nam uz nekuria, je tu kosa, aspon by som hned fenom zakurila 😀

baby co myslite bude mat kamilka dievcatko alebo chlapceka?

moni
27. apr 2010

civi, tak o fene som tiez nepocula, ale o vysavaci hej...no ved white noise ako white noise. oni su zvyknute este z bruska na take zvuky 😵

zuzi, ja tipujem zbojnika dominika kamilke 🙂

fleury
27. apr 2010

seus uz sme kupili ten monitor dychu..pocuj, tie snimacie dosky si davala na rost pod matrac priamo alebo si na rost dala este nieco pevne?

fleury
27. apr 2010

tak ja vyrovnam monin tip a tipujem dievcatko 😅

juliap
27. apr 2010

tak ja tiez typujem kamilke bycka riadneho dominicka ...

zuzana1971
27. apr 2010

ja som si uz tiez zvykla ze to bude dominicek u kamilky 😅 no uvidime...riadne nas natahuje ten kamilkin prcek 😀 aj svoju maminu, ze nechce vyliezt 😅

maly sa mrvil, ale este zaspal, chvalabohu, lebo vsetky flasky su v sterilizatore, teraz som ich tam supla, keby zacal koncert, nemala by som mu rychlo do coho UM zarobit 😝 a uz som mu dala pred 3 vytiahnut odo mna tych par kvapiek co sa mi za pol dna nazbiera

som zvedava ako dopadla zuvi na poradni

na zuzuj nema nikto kontakt???

kedje ten spln, tak kinderka sup sup dohovorit svojim malym tvrdohlavcom 😀 viem ze im je vnutri dobre...no ale nech neleziete do majoviek 😀 dost na tom, ze sme predbiehali drzo aj februarovky a marcovky 😀

seuska
27. apr 2010

Fleu na rost sme polozili uterak aby mala matrac pod hlavickou trosku vyvyseny, potom sme dali sololit a potom sme dali tie dosky vedla seba, lebo ja ju polohujem, raz spi na lavej strane a raz na pravej strane.

Ja tipujem Kami ze bude mat herecku 🙂

minius
27. apr 2010

ach jo tak mi zas len tak na skok....

Kami drzkaj sa nech vsetko prebehne hladucko a rychlucko nech uz mas Dominka v zdravi v naruci 😵 😵 😵
a urcite s Epi ja som bola bez nej a ti poviem ak naaaahodou 😨 este dakedy jedno hned od zaciatku budem chciet epi. 😀

cinocka
27. apr 2010

ahojte 🙂 gratulujem k babatkam 😀

no my sa snazime tiez vypadnut von hned po krmeni, ale nie vzdy do vyjde 😠 dnes som musela kojit najprv u svokrovcov, a druhy krat u starkej co uz drobec nevydrzal domov 😝 lebo ten ked spustii tak koniec sveta 😀 😀 😀

cinocka
27. apr 2010

a kami DRZ SA!! 😉

zuvinka102
27. apr 2010

Ahojte, píšem za manželku, je už v nemocnici v prípravnej miestnosti, pred pôrodnou sálou, práve mi volala, že dnes by sa mal náš malý chrobáčik narodiť. Tak sa moc moc tešíme, konečne po 8 dňoch prenášania. 😅

cinocka
27. apr 2010

zuvinka102: takze predsa len aprilcatko?? 😀 😀 DRZ SA!!! 😝

moni
27. apr 2010

zuvi, drz sa!!!!!
tesim sa o to viac ze som vyhrala stavku! 😵 😵 😵

fleury
27. apr 2010

seus diiik 😉

moni co za stavka? ze kto porodi posledny? 🙂

moni
27. apr 2010

fleury, veru tak...zuvinka vcera prisla s tym ze ona to tu uzavrie. nedala si povedat ze to dnes da 🙂

fleury
27. apr 2010

moni az teraz som zbadala, ze baranom uz odzvonilo a uz sa rodia bykovia 🙂
Zeby si to tu uzatvarala ty?!? 🙂

juliap
27. apr 2010

fleury, my to tu asi s moni uzavrieme, ti nasi byckovia si postavili hlavu a asi nevedia, kadial von, uz si mm robil teraz pred chvilou srandu, ze mu nakresli sipky a bude nimi ukazovat, kde je ten spravny otvor ... 😀

moni
27. apr 2010

fleury, no to je mozne, kedze ja mam vyvolavacku az na 5.5.
zda sa teda ze aprilovky budu mat zastupenie od februara do maja 😀

juli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre