Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

moni
28. apr 2010

mackopuf, tak to vyzera ze sme tu ostali len 3...evil a my dve.
stacy to da do rana!

mackopuf
28. apr 2010

moni,no vyzera to tak 😅
aj ja si myslim,ze stacy uz ide do tuheho 🙂 uvidime...

moni
28. apr 2010

stale tvrdim ze najlepsie na koniec 😉
nejako sa musime utesovat 😅

mackopuf
28. apr 2010

😀 no to hej...ale najistejsia utecha je,ze raz to dame 😉 😵

juliap
28. apr 2010

mackopuf, moni a na mna ste zabudli? ostaneme 4 najlepsie na koniec ...
idem ja do hajan, rano pismenkujeme ... 😔

mackopuf
28. apr 2010

jeeej,juliap,na teba som zabudla,prepaaac 😨 Tak dobru noc,zajtra sa vidime 😉

moni
28. apr 2010

no som ja ale motovidlo juli! aspon vidis ze ti doprajem aby si cim skor porodila 😅 😅

mackopuf
28. apr 2010

moni ja len kukam,ako sa vies vzdy vynajst s pohotovou odpovedou 😵 😵 😵

moni
28. apr 2010

heh, no tak nemozem priznat ze som uplny sklerotik 😀

mackopuf
28. apr 2010

moni 😀 😀 😀

mackopuf
28. apr 2010

no idem ja spat,zajtra sa tu vidime 😉
dobru noc

moni
28. apr 2010

dobru vsetkym, vidime sa zajtra 😵

juliap
29. apr 2010

bre ranko, mam nervy, v nemocke ma nastavili tak, ze vstavam rano o piatej a strasim ... idem hodit sprchu a o 8 mam byt v nemocke na poradni, tak som zvedava, ci sa nieco pohlo, ale dobra info je, ze tie somariny, co do mna pichali v nemocke uz pravdepodobne vyprchali, lebo od noci mam znova poslickov ... hura ... 😉

evil15
29. apr 2010

dobré ránko 😉 tak klasika spala som asi tak 2-3 hodky lebo stále ma malá tlačila na mechúr tak sme nocovali na WCku 🙂 aj ked v noci to bolo všeliaké ked ma začalo pobolievať brucho a kríže a stupňovalo sa to ale samozrejme to zase boli magory 😠 tak nič už som zmierila že nebudeme mať aprílovčatko ale Májovčiatko 😀

juliap to ti verím mne trvalo chvílu kým som si premenila systém na normál z nemocnice ale neboj zachvíli ti to bude jedno ked bude svištík tu 😉 a super že už došli magory 😉 ale radšej nech je to už na ostro 😀

stacynka to už asi má aj zasebou 🙂 no a potom už len my baby JULIAP + MACKOPUF + MONI a JA 😉

seuska
29. apr 2010

Tak gratulky Zuvinke... krasne miery drobceka...
Monvi mala je uzasna 🙂 maminkine slniecko...
My ideme dnes na poradnu, som zvedava kolko sme pribrali kedze sme na Nutrilone.
Ozaj baby neviete niektora mi poradit? Dostala som od kamosky Sunar 1 pre babatka od narodenia, ale Saška papa Nutrilon HA. Mozem jej dat aj ten Sunar? Sice sa opytam aj doktorky ale len tak ma napadlo, ze cim viacej hlav tym viacej nazorov...A je mi to luto vyhodit...
Tak uz Vas veru vela neostalo kinderka.... len to nesilte nech sa droibcekovia sami vypytaju na svet... (PS: ta prava hovori co isla na vyvolavanie porodu 😀 )

gajana1
29. apr 2010

Dobré ránko nejako nestiham tu chodiť lebo svokra mi chodi ku mne a vtedy zbytočne nič nerobim ani na net nemôžem ale dufam že dnes nepride lebo už aj Tomik je nervozny ked je tu niekto

My ešte stale soplikujeme aj Peťka soplikuje a pokašlieva ale boli sme na krv tak všetko je dobre a hned ich aj prevažila tak Peťka pribrala za 11dni 510g čiže ma 3250g a Maťko za 11 dni pribral 810g a ma 3910g

ttiffanny
29. apr 2010

ahojte kočky!
tak ja sa ozývam po dlhšej dobe. včera sme boli s malým prvý krát v poradni. za tri týždne pribral vyše kila 😀 . a to som sa bála, či si dosť vytiahne. no, je to malý žrútik. furt je hladný 😉 .
malý má dosť soplíky, tak odsávame a dávam mu kvapky libenar. jeden deň mal aj teplotu 37.2, ale zabudla som to spomenúť včera dr. dúfam, že to nevadí, keď mal trošku zvýšenú. ináč ja vôbec neviem, ako ho mám vonku obliekať. keď idem na prechádzku, tak sa furt dívam do iných kočíkov, že ako sú tam deti oblečené. ako zistím, či mu nie je moc teplo? lebo vraj prehriatie je veľmi nebezpečné. niekde som čítala, že by mali mať deti o jednu vrstvu viac ako dospelí. ale ja ho v kočíku ešte zakrývam hrubou dekou. tak ja už fakt neviem.

stacynka
29. apr 2010

baby sklamem vas este som tu, o pol druhej som zaspala neviem ci magori strasili ale ja som si chrapkala 😉 ale od rana je to tu tak ako vcera kazdych 10 minut a uz ma prehnalo, tak neviem co z toho bude
dnes su bolesti silnejsie len sa to stale nezhustuje tak neviem co si mam o tom mysliet....
baby inak na antolskej ked cez den vas to chyti tak kam treba ist?

vejula
29. apr 2010

ahojte kočky... Tako ako kedy porodite??? No ja byť vami tak počkám na 1.maj sviatok práce 😀 😀 😀 Bud práci česť 😉 To by bol pekný dátum, no nie????

inač gratulky žuvinke 🙂 Super SMS 😀

Inač včera som zžila strašne šoky. MM dával malému vitamíny v lucke na lyžičke, a samozrejme ako chlapi všetko rychlo rychlo, mu tam tu lucku rýchlo nalial do pusinky a malému zabehlo... Ale tak že sa hodnu chvilu nemohol nadýchnuť, sme s ním robili všetko možno a on le tak trošku náznak nadychu a zas nič, ja som si už vlasy trhala, ked sa nadychol som sa normalne zosypala na zam a plakala jak mala, taký srašný strach som ešte v živote nezažila... Si neviem predstaviť že by sa mu čosi stalo, boli to najhoršie sekundy mojho života, bez srandy a vážne, ja už som mala pred očami všeličo 😔 Ale chvalabohu je všetko v poriadku maličký dýcha ani skoro vôbec neplakal potom tak že fajn 😵

fleury
29. apr 2010

Ahojte

vejul, viem si predstavit aky strach si zazivala, ja tiez vyskocim stale v noci, ked sa nejako puci alebo zadychci..nehovoriac o vcerajsom veceri, ked susedia pod nami vyslovene kaslu na to, ze mame doma novorodenca a svoju stvorrocnu dceru nechavaju vrieskat behat atd presne v izbe kde spi nasa mala. Najvacsi dokaz ich tuposti je fakt, ze o mesiac sa ma narodit babo im a oni sa takto spravaju k nam 😠 😠 Najhorsie na tom je, ze su natolko dementni, ze akakolvek komunikacia s nimi je zbytocna..ani na balkon malu nemozem dat, lebo ten dement nerobi a cele dni vyhuluje na balkone 😠 😠 Boze, uz nech odtialto vypadneme!!!

seus mlieko moc neodporucaju striedat, pokial malej sadol nutrilon, tak zbytocne neriskuj..my mame opacny problem, nasa po nutrilone grcka casto, takze asi budeme menit..uvidim po poradni buduci tyzden..

zuvinke gratulujem, riadny chlapisko, nasa nema taku vahu este ani teraz a mam co robit 🙂

vcera sme boli necakane aj na prechadzke, ked prisiel mm z prace, mala sa tak nacasovala papat, ze sme kusok vybehli..ja sama si este netrufam ist s nou a psom, predsa len drzat psa, ked stretneme nejakeho ineho, co si nepadnu do oka je este na mna zataz, inak pes ocividne nechape, co za cloviecik u nas zrazu zije 😀 😀

fleury
29. apr 2010

gajana krasne vahy maju tie tvoje dvojicky 😉

vejula
29. apr 2010

jj fleury tiež som ho potom stále sledovala či dýcha... To sa nedá ani popísať, ja som bola uplna histerka... Normalne som si vlasy trhala vrieskala skakala a potom som len spadla a plakala, keby že ma niekto vidí tak rovno vola na psychiatriu, fakt zrela na pakaren....

A s tými susedmi, to maš riadne na nervy... Sa ti ani nečudujem a ked ako vravíš ani rozhovor nepomôže tak človeka može aj rozdrapiť a nepomôže si 😔 Ja tu mam naokolo samých dôchodcov takže pohodička 😉

fleury
29. apr 2010

vejul aj my tu mame dochodcov naokolo az na tych jednych dementov, ktori musia byvat prave pod nami 😠 😠 Uz som vravela mm, ze zapriahneme psa do chodaku a pobeha po byte jedna radost 😀 😀

fleury
29. apr 2010

najhorsie na tom je, ze oni to decko nedavaju ani do skolky, nechodia s nim ani von, tak si mozete predstavit aka nevyburene stale je 😝

fleury
29. apr 2010

ozaj je tu niektora mamina, ktora satkuje uz, pripadne zvazuje nosit babo v satke, manduce..? 🙂

civavava
autor
29. apr 2010

ahoj babule,

zuvinka, gratulacia k malinkemu, je prekrasny 😵

fleu, my od piatku ideme pouzivat Manducu, cakam ked ho dula odvazi, ale mal by mat tie 4kg uz, ked nam za tyzden pribral 400g 😀 , manduca sa moze pouzivat od 3,5kg takze v piatok ideme na to 🙂

monva, krasna je malinka 😵 😵

vcera sme Renkovi kupili slnecne okuliare, kuk foto 😀

cici, no comment k postarke..tunak pekne zazvoni postar a az ked nikto neotvara, hodi listok do schranky 🙄

od nedele budem slamena vdova, mm ide do BA a vrati sa az 20.5. 😖 ☹ snad to prezijeme nejak...

kinderka, drzte sa!!!! 😝

kiwinka
29. apr 2010

jej čiivi, jaky je zlaty Rene 🙂 ! hihi,, on je blondacik, ci zda sa mi to? 🙂

my sme mali vcera očkovanie proti TBC aj nas vazili,,no nic moc,, 500g za 3 tyzdne ...ale pochvalili nas ze to staci,,,

vejula
29. apr 2010

jeheeej civi aký je bohový malý s tými brýlami 😵 🙂

fleu oyaj ako to znáša vaš hafan, že mate nového člena v rodine... Ten náš je hrozne žiarlivý, a urazený, a vždy ked začne malý plakať tak začne po mne vyskakovať aby som sa venovala jemu. Inokedy ma ignoruje 😒 len ked sa venujem malému tak vtedy začne o mna javiť zaujem 😅 riadny prechcanec. A malého totalne ignoruje, ked mu ho dám tak trocha očuchá a potom otočí hlavu akože ho vôbec nevidí 😅 😀 no neuveritelné...

civavava
autor
29. apr 2010

vejulcek, nase civavy neziarlia zatial....dufam, ze im to aj ostane....len ja mam taky blby pocit ze uz sa im nevenujem tolko ako predtym...ale snad im to nevadi nejak 😉 ked dame maleho k nim ocuchat, tak sa velmi tesia, idu im chvostiky a chcu ho olizat 😝

kiwi, vyzera ze zatial bude blond, uvidime, tie vlasky asi vypadaju este a narastu ine...juuj a nas pribral 400g za tyzden, to co z neho vyrastie, valibucisko 😀

cicimon
29. apr 2010

caute

stacy - ak ta to chyti cez den tak myslim ze sa treba predrat na nejaku ambulanciu... po 17tej na urgentny prijem cez -1

civi - no ja kym som byvala v KE mali sme slusnu postarku co chodila priamo k bytu, tieto BA su dajake lenive 🙂

moja pribrala zaial 440g, snad do pondelka este cosi priberie, ale zjavne bude po otcovi, on tiez je do nemoty a nic sa nanho nelepi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre