Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

cicimon
29. apr 2010

civi - ty maleho kupes sama? mm ide o tyzden na 4dni prec a ja mam strach len z kupania ( hlavne nechcem tu mat svokru..)

fleury
29. apr 2010

civi maly je podareny 😅

kiwi ako ste znasali ockovanie? nas to caka v utorok

vejul nas hafan ani tak neziarli, len nechape furt co sa deje 😀 a ked mala place, zacne kvilit aj pes 😀 som nemusela ani monitor dychu kupovat, strasne citlivo reaguje na akykolvek signal od malej 🙂 stale si ju obzera 😅

fleury
29. apr 2010

civi a aku manducu mas? potom napis ako sa ujala 🙂

vejula
29. apr 2010

jeej civi, vaše čivavky to beru tak v pohodke 😵 To je aké super, ja som tiež dufala, ach jo a namiesto toho je naš malý žiarlivec stále oduty a akýsi smutny, no ale holt musí pochopiť že Dominik ma teraz potrebuje viac a musím sa v prvom rade venovať jemu... Aj sa snažím ho stále škrabkať a hladkať, ale ked on o to stojí len vtedy ked prebalujem alebo pestujem Dominika, inak ma ma na haku... Akoby si potreboval utvrdiť že on je pre mna ten najdôležitejší 😒 No a ked kojim to ani nehovorím tak na mna chvílu so smutkom v očiach pozera a potom smutný zaleze podpostel aby sa na to nemusel dívať... Unač prsia ked mi onucháva tak sa pri tom oblizuje akoby chcel aj on potiahnuť... Aj sme najprv mysleli že to mličko čo odstriekavam mu budem dávať, ale potom sme to zamietli, lebo predsa aby náááhodičkou neskočil ked bude malému citiť z pusinky mliečko

vejula
29. apr 2010

fleu tak máte dvojhlas hovoríš 😀 😀 😀 No ten náš, ved prečitaj v predchadyajucom prispevku som sa o tom vyjadrila, ale je mi z toho smutno, lebo viem že ja som si ho tak naučila ked som ho stále maznala a škrabkala a teraz už tolko nemôžem 😔

cicimon
29. apr 2010

malu zaockovali este v nemocke, trosku placu a bolo 🙂

civavava
autor
29. apr 2010

fleu,tuto

vejula
29. apr 2010

ozaj baby pozerali ste niektorá ký stav mám medzi chlapčekmi a dievčatkami???

stanusa
29. apr 2010

🙂 Ahojte, no zlaté sú tie naše aprílovčatá 🙂
opat len tak narychlo kym maly spinka, dnes ideme na sono klbikov, tak mam obavy ci bude dobre, lebo sme mali nalez na lavom 🙄
nas ockovali na TBC tiez hned v nemocke a dnes ma maly mesiac podla dna narodenia, posielala som zopar fotiek tak kuknite aj vy😉

pekny den baby

vejula
29. apr 2010

jeeej stanusa malý je krasnučky 🙂

stanusa
29. apr 2010

🙂 diky vejula, pozerala som vasho Dominika aj ten je krasnucky a podoba sa viac na teba ako tatina 😵
mas tam cestovnu postielku - spinka v nej aj doma? rozmyslam ci ju kupime...

mackopuf
29. apr 2010

ahojte,tak po pokojnej a prespatej noci sa hlasim ako kinderko 🙂 . Zajtra mam poradnu,tak uvidim,co dalej,ale uz by som to mala rada za sebou 😵 .

tarinka333
29. apr 2010

Ahojte babulky,
tak sa znova po dlhsej dobe hlasim. Malicka si vyzaduje pozornost stale 🙂
Ako dlho Vam spia deticky? A v noci?
Civavavka, ako Tvoje ragady? Kojis z toho prsnika? Ci nie? Ja mam ragadu na oboch prsnikoch... ale kojim... zatate zuby a ideme. Nemate skusenost, kedy zvyknu zmiznut???

jankako
29. apr 2010

ahojte baby..krásne miminká máte všetky.. 🙂
gratulujem novonarodeným...nám sa očká nelepšia.vidim to že tu budem aj buduci týž. 😢
zajtra poobede nás prepustia kvoli kršeniu,v nedelu na čistenie a pond.asi späť..ja som už z toho hotová.. ☹
baby čo je to ragada????
tarinka,mne prespi tak tri hodky...ale nie vždy je to rovnake..

sasikas
29. apr 2010

Ahojte...
Tarinka- mne cez den nespi skoro vobec,resp. velmi malo sem tam tak po pol hodke, ale v noci sa zobudi asi 2x takze to sa da.....zato cez den nestiham voooobec nic....stale sa len tocim okolo nej...ach jo.... 😉

fleury
29. apr 2010

civi rano som hladala na nete a pozdavala sa mi presne takato ista co mas ty, sranda 🙂 ja som to nasla tuto .. http://www.eskrina.sk/1650-nosic-manduca-lucky-...

vejul no nas hafan nikdy nebol vedeny k prilisnemu rozmaznavaniu, takze s tymto problem nemame, len on by sa uz rad zahral s malou a ona to este nedokaze 😀

nas v nemocke neockovali, tak musime dodatocne, lenivci jedni!! .. ani uska nam nekontrolovali, tak tiez musime dodatocne ist

stanus krasne spinka Gabko 🙂

sanyk
29. apr 2010

ahojte babulky gratulujem všetkým novým babatkam a maminkam. prave sme sa vratili z ocneho tak sa mi tam chrobacik vyplakal ☹ vcera sme boli v poradni uz vazime 2615 a meriame 49cm zdalo sa mi to malo za dva tyzdne pribral len 315g ale dr povedala ze to je v poriadku inak je kludnucky a spokojny tak mu asi staci mliecko aj som skusala odasat a dat mu tak aby som videla kolko vypije a potiahne tak 60-80ml budi sa mi tak po 3-4 hod a v noci prespi aj 7h a ak je aj hore nie vzdy pyta jest. ako piju vam? zajtra mame 8tyzdnov a v sobotu mal byt nas den D.

fleury
29. apr 2010

sasikas sme na tom uplne rovnako co sa spanku malej tyka!! 🙂 Ja furt ked dopapame beham jak besna vyvesit pradlo, pripadne nieco zajest, lebo viem, ze mam tak max 10 minut, kym sa mala nerozkrici, kde tolko trcim 😀

fleury
29. apr 2010

sanyk zlatucky je Christopher 🙂

fleury
29. apr 2010

pridam aj ja foto novsie 🙂

sanyk
29. apr 2010

zlatunka princezna 🙂

grekyna23
29. apr 2010

ahojte,
gratulujem zuvinka 😉
vsetci drobcekovia su nadherni 🙂
gajana, skore uzdravenie, a drobci super napreduje, a chlap sa nezaprie 😎
janka, ragada je trhlinka na bradavke, inac aj mne sa uz urobili, na pravom prsniku vacsia, tak to je bolest pri kojeni ako by mi tam spendliky niekto pichal 😖 , planujem si kupit ten krem Multi mum, ma niekto s nim skusenosti, ci fakt pomaha???
nasa postarka pekne zaklope, zahlasi "postaaa", to aby som sa nebala otvorit asi 😅 a minule sa pyta " a vy mate babatko, ze? a co mate?" no zlata bola.
a ja mam za sebou prvu manikuru Emkinych nechtov, som ani neplanovala kupovat tie detske noznicky ked som pocula, ze ani nestrihaju, ale nakoniac som kupila Canpol babies sadu na nechty (noznice, cvakatko a pilnik) a som pokojna, noznice dobre strihaju, pilnikom som zarovnala nerovnosti. Lebo minule mm hovorila kamoska, ze jej mala sa tak poskriabala, ze jej zostali jazvy, tak mm hned panika, ze davajme rukavicky. Tak som nechty ostrihala a snad bude dobre. 😵

cheerlady
29. apr 2010

ani ja neviem ako obliekat maleho,teraz je vonku a ma bodynko,na tom taky tenky overalik,mikinu,ciapocku a capacky,prikryty je dekou a este tam ma aj ten vrch kocika.ja dufam,ze ked by mu bolo teplo,tak sa ozve 😖 lebo prechladnutie je nebezpecne,ale aj prehriatie 😨 dnes ideme do poradne,tak sa na to opytam..

kiwinka
29. apr 2010

fleu, kajuška ani nevedela ze ju ockovali... tam oblbuju detickami, sestra mi prikazala dat malicek jej do pusky a striekala som jej po troskach glukozku do ust... ani nevedela kedy ju ockovali, takze ziaden plac 😉

cicimon
29. apr 2010

cheer - daj potom vediet, ako obliekat...ja tiez neviem, ci obliekam dost ci malo

fleu - tvoja je blond?

grekyna23
29. apr 2010

inac vejula, aj ja mam hrozny zazitok, hned prvy alebo druhy vecer co sme dosli s porodnice som malu prebalovala a zacala grckat, ale tak ze jej az z nosa islo a zaroven aj cikala, dusila sa a mm bol pri mne a krici, ze ona nedycha, no som mala co robit aby som ich oboch ukludnila 😲 , moj mm to hrozne preziva, strasne sa boji a ja mu stale prizvukujem, ze v takych situaciach musi ostat kludny a riesit to a nie panikarit.
cici, ja som hned druhykrat kupala sama, neboj to zvladnes 😉 vsak my mamicky sme sikovnicky 🙂
jeeee, zase krasne fotky princa a princezny 🙂 🙂

kikarv
29. apr 2010

ahojte. my sme mali túto noc trocha podráždenú malá sa často budila a mrmčala, mňa od včera strašne boli hlava asi mám migrénu mávam ju občas ☹ neviem akú tabletku môžem zobrať ked kojím tak som si dala len paralen ale nezabral velmi ☹
zjedla som tresku šalát snad malej nebude nič.

pridám aj ja zopár foto 🙂 :

civavava
autor
29. apr 2010

fleury, ja som ju kupovala z tej istej stranky! a vyzdvihla som si to v BA v decembri ked sme boli doma...pani ma dobre ceny
😉 , kupila som tam aj deku do sedacky 😉
malinka je kraasnucka 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre