Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

kikarv
29. apr 2010

civavava poslala som ti foto mojej malej prišlo ti niečo? pozerala som že nieje ešte Lea v albume. pozri prosím ťa či som to náhodou neposlala ku bruškám. 😅 dakujem a daj mi vedieť či ti niečo prišlo. foto som poslala už dávnejšie.

sasikas
29. apr 2010

fleury- no ja tak ako ty.....vyuzivam kazdu minutu aby som aspon na wecko mohla ist alebo si urobit nieco na jedenie... 😒
akurat som ju supsla do kocika, uvidime kolko vydrzi nemrnkat.... 😀 tipujem 15 minut.... 😀

kiwinka
29. apr 2010

baby mate aj to "odychove kreslo" pre mimino? viete nejake doporucit?
chceme s mm kupit malinkej,,ale nevieme kde a aku znacku,,,? ci to ma byt len ako lehatko, ci aj hupat aby sa dalo,,existuju co aj vibruju...

civi Tebe dakujem ze pridanie karolínky do nasho spolocneho albumiku! 🙂

sasikas
29. apr 2010

civi- kam mam poslat foto malinkej aby bola v tom albumceku aprilovciat?....

sasurin
29. apr 2010

Ahojte, blahoželám k novým bábätkám. A tie staršie bábätká na fotkách sú krásne a čítam že aj dobre priberajú to je super tak to má byť. Aj náš Leo pekne priberá, vie sa poriadne opapkať. Tiež sme mali trochu soplíky ale už je to ok. Práve teraz spím tak som sem nakukla, lebo o chvíľu si bude pýtať svoju dávku mliečka. Pospí si tak 2 - 3 hodinky cez deň, a večer od šistej do jedenástej nespí 😖 V noci je hore tak 2x a to sa len prebalíme, najeme a spíme ďalej. Ja som s ním doma sama, lebo mm chodí na týždňovky a staršie deti sú doobedu v škole a poobede na tréningoch takže občas mi to už lezie na mozog 😅
Ale nejako to zvládneme 🙂
Pridala som aj ja fotky ale tie sú ešte z nemocky novšie sú ešte vo foťáku - treba ich stiahnúť a to ja neumím 😒

civavava
autor
29. apr 2010

tarinka, kojim len z jedneho prsa, dnes je tyzden co si z toho choreho prsa odsavam a je to takmer zahojene, zajtra idem k dokimu na kontrolu a dufam, ze budem moct opat kojit z obochprs, lebo ma uz nebavi furt sterilizovat flasky a odsavacku....
drzim palce nech sa ti to cim skor zahoji,ono to moze trvat dost dlho, najma ked kojis aj napriek ragadam...

sasurin
29. apr 2010

kiwi - ja som si objednala cez net také lehátko od narodenia a dá sa to požívať až po batoľa zn. fisher price má aj hojdanie, hrazdičku dá sa polohovať a vydáva aj nejaké zvuky. vyzerá že by mohlo byť dobré uvidím malo by mi prísť na budúci týždeň tak ked ho odskúšame dám vedieť viac. Objednala som ho cez www. aladin.sk môžeš pozieť

moni
29. apr 2010

ahojte, tak zase som sla spat nadejou ze sa v noci cosi udeje, a udialo sa len to ze som bola 7x cikat 😠 to ten moj vylepseny pitny rezim...ja som chcela viac plodovky, a bolo z toho viac curky 😅
kocky v americkej teme si zo mna robia srandu, ze "tvoj zaver tehotenstva je ako argetinska telenovela, kazdy den si k nej v ocakavani sadame ze ci uz a nikdy sa nic neudeje " 😀 😀 😀

krasne deturence vsetky do jedneho!!! obdivujem fotky 😵 😵 😵

veji, neprijemny zazitok, snad sa nebude nikdy opakovat! ono sa lahko povie/precita, ze ma clovek ostat pokojny, ale ten strach je castokrat silnejsi...
fleury, tak to mate ozaj susedov idiotov 😠 emka nech ich dobre vyreve!
nad nami byvaju nejaki indovia..ja si robim srandu, ze asi ako domace zviera chovaju slona lebo taky dupot nie je v ludskych silach!
kika, vsetko najlepsie k prvym meninkam malej lee! 😵

grekyna23
29. apr 2010

sasurin, aj leovi vsetko najlepsie, aj vsetkym lea, ktore tu mame 😉
civi, a cim liecis ragady?

moni
29. apr 2010

jeej, aj leo dnes oslavuje? som myslela ze leo je od leonard a to je myslim v auguste.
tak vsetkym oslavencom 😵 😵 😵

by sa patrilo keby sme dnes aj k nejakym narodeninam mohli gratulovat, co poviete kinderka....

civavava
autor
29. apr 2010

grekyna, mam homeopaticku masticku od Boironu - vola sa to Castor Equi 3x denne. dalej si ju natieram PureLanom pred odsavanim. a po odsati canesten.

sasurin
29. apr 2010

ďakujeme aj my prajeme Lee všetko naj. 😀

sasurin
29. apr 2010

moni - na to som ani ja nevedela, že dnes je v kalendári Lea aj Leo, v jednej knihe ktorú mám je napísané že meniny má Leo 11.4 nuž tak bude oslavovať dvakrát 😀

moni
29. apr 2010

sasurin, no to je sranda ked sa uz ani kalendare nevedia dohodnut 😅
este ze malickemu je to uuuplne jedno, a k oslave mu staci mliecko 😵

grekyna23
29. apr 2010

civi, to sa teda riadne umastickujes 😉
ja chcem vyskusat ten MULTI MAM, baby v nemocnici si ho chvalili, tak hadam, ked je taky drahy tak bude aj taky ucinny

tak to bude Leusko rad, len ci aj vam bude vyhovovat robit meninovu oslavu 2x so vsetkym co k tomu patri 😀 😀 😀

cicimon
29. apr 2010

ja som prave zistila, ze sa do nicoho slusneho neobleciem, tak neviem, v com pojdem na krstiny..

moni
29. apr 2010

cici, ja riesim cosi podobne...koncom maja a zaciatkom juna mam nejaku akciu v praci, na ktoru musim ist a ocakava sa ze tam nepridem v rifliach. mala som sice jedny tehu slusnejsie nohavice, ale do nich sa uz vyse mesiaca nezmestim. no a nemyslim si ze mesiac po porode budem na tom lepsie 😝 odmietam si kvoli jednej prilezitosti kupovat dalsiu handru....

cicimon
29. apr 2010

mne su tehu nohavice velke a zas povodne veci okrem rifiel a triciek male....sako zdaleka nezapnem a dalsie veci nie su dost slusne...a neviem, co poriesim za tyzden..

kikarv
29. apr 2010

dakujeme k meninám. ja mám na chvílku pokoj obe chrústy spia. Lea sa už síce trocha pučí už spí asi 2h a Vanda zaspala pred polhodinkou. Hlava ma stále pobolieva ☹

grekyna23
29. apr 2010

cici, sucitim s tebou 😅
vsak ale si pisala, ze mas iba 2 kg navyse, co mam povedat ja ked som stale +10 😝 , ale my mame krstiny o 3tt, tak hadam dovtedy nieco poriesim, alebo to vyriesia univerzalne saty, do ktorych som vosla aj s bruskom 😉

grekyna23
29. apr 2010

cici, mas pravdu, saka a bluzky budu dalsi problem, kedze obvod hrudnika mam o dooost vacsi 😅

moni
29. apr 2010

cici, aha no ja necakam ze mi tehu veci budu velke, lebo skoro vsetko mi islo do brucha. akurat sa mi panva roztiahla....

kika, neskusis dalsiu tabletku?

cicimon
29. apr 2010

grekyna - hej, 2kg, jedna sukna to isti, ale sako a tricko nie..ani predtym som dlho nic slusne nepotrebovala, tak som z toho akosi "vyrastla"

moni
29. apr 2010

no jedna vec je vaha, a druha obvod....
cici, a nemas si od niekoho cosi pozicat?

kikarv
29. apr 2010

moni ked neviem či môžem tolko tabletky ked kojím. ☹ dala by som si ibalgin ten mi zaberá ale neviem či to Lee neuškodí.

moni
29. apr 2010

kika, myslim ze ibalgin by sa nemal kombinovat s paralenom, a si spominala ze si si prvy dala ten. radsej by som zobrala dalsi paralen.....

juliap
29. apr 2010

tak sa hlasim po poradni v nemocke stale kinder, stav nezmeneny, len konecne vyprchavaju tie blbiny, tak mi zaznamenalo aj falosne kontrakcie, ze ked sa to rozbehne, tak na prijem, inac vsetko o.k. a aj nic, tak 5.5. na poradnu rano o 8h00 s vecami ...
takze to vyzera moni tak, ze fakt sa dohodneme a uzavrieme to tu peknym datumom ... 😀

juliap
29. apr 2010

no len sranda je, ze synovec dostal dnes ovcie kiahne a ani moja ema ich este nemala, tak som sa pytala dr, takze ak by teraz dostala kiahne aj emka, tak by nas pustili po porode z nemocky az 5 dni od jeje celkoveho vysypania ... tak sa tesim, lebo to mozme byt zase v nemocke aj 2 tyzdne ... ☹

grekyna23
29. apr 2010

no dievcata,nedalo mi to a bola som vyskusat tehu rifle, ktore som uz posledne 2 mesiace pred porodom neobliekla a su mi take akurat 😨 a este mam jedny slusne cierne nohavice, ktore som vynosila od 3 mesiaca tehu, v deviatom mesiaci som iba vyparala pas a boli mi dobre 😀 , tak teraz znovu pas nasijem a budu nositelne 😉
za vsetko moze moj mm, lebo ten tu do mna tlaci, ze musim pekne papat, koli malej 🙄

moni
29. apr 2010

juli, no tak to mame iste...5.5. najneskor 😵
falosne kontrakcie su nanic, ja uz dva tyzdne saskujem.....
fuuu, s tymi kiahnami ziadna sranda, snad to emku obide!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre