Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

fruchtbar
29. apr 2010

ahojte babenky,
moj chlap je este do konca tyzdna doma 😵 a tym padom nemam vobec cas na konika...... 😢 .....bo ja mam teraz dvoch,o ktorych sa musim starat a neviem,ktory z nich potrebuje viacej casu 🤐 !?
U nas je vsetko v poriadku,ockovani sme tiez este neni,az medzi 4-7 tt,Rene pribral uz pol kila a povyrastol o 2 cm 😉 .papka a spinka a kaka...to je vsetko....sem tam si poplace.
Zajtra pridu rodicia na vikend,tak dufam,ze z toho nebude rodinna tragedia 🙄 😕 😀 !!!
Prajem vam vela stasticka a kinderkam trpezlivosti!

moni
29. apr 2010

frucht, kraaasna rodinka! opatrujte sa 😵

greky, manzel ma pravdu, pekne papaj aby bolo super mliecko! kaslat na postavu, to sa bude riesit neskor...

grekyna23
29. apr 2010

jeeee, frucht, krasne fotky 🙂
tak sa pekne staraj o tych svojich chlapov a pekny zvysok tyzdna a hlavne vikend nech sa podari 😵

moni, vsak jasne....... ja len, ze sa necitim vo svojej kozi

moni
29. apr 2010

greky, pockaj do leta aka bude z teba kocka 😵
ja som pribrala 20 kil, takze rozhodne sa uz necitim vo svojej kozi....

fleury
29. apr 2010

cici emka ma vlasky takej pieskovej farby uplne blond nie su 🙂

grekyna Multi Mam som pouzivala aj ja, ale mne lepsie zaberal Bepanthen

kikarv
29. apr 2010

fruchtbar krásne foto 🙂 a ešte máš tolko síl a energie ako pred pôrodom?

grekyna ani ja niesom vo svojej koži tak sme dve zatúlané niekde inde 😒

moni postavy skoro riešite. čakajte kým to bude reálne neboj budeme ešte modelky 😀

fleury
29. apr 2010

moni uz hucim do psa nech sa nauci aspon stekat, nech tych dementov susedov aspon vysteka kazdy den, ale on nie a nie 😠 😀
baby, vy to tahate ako kinderka teda riadne dlho, ale uz to mate fakt len za par 🙂

fleury
29. apr 2010

frucht no konecne si sa aj ukazala!! krasne fotky, vidno, ze si to uzivate! 🙂

fruchtbar
29. apr 2010

ja som pri porode stratila vela krvi,mala som velmi tazky a dlhyyyyyyyy porod ☹ ,takze ani tej enenrgie mi moc neostalo,ale kazdy den je o nieco lepsie a dnes napr.idem zasa umyvat moje oblubene podlahy.... 😀 ....uz som dnes vyupratovala cely dom,trva to dlhsie ako zvycajne,zacala som uz o 7 rano,ale ved ked pride maminy,tak musi byt cisto!
Ked som sa vratila v nemocky tak som ako prve najskor povysavala!!! 🙄

Ja som pri porode zhodila 8 kilov ,tento tt 1 kg a 5 mi este ostava.... 😉
ale co ma viac trapi je moja mala pozasivana skatulka,fnuk 😢 ,4 razy ma nastrihli,aby mojho milacika von dostali....som povysivana ako velkonocna decka! Ale nastastie nestipe ani nepali a pekne sa hoji,ale predsa.... 😝

fruchtbar
29. apr 2010

jj Fleury,ved uz mi aj celkom chybate!

moni
29. apr 2010

kika, no ja postavu vobec neriesim, len je to nezvyk kedze mam cely zivot problem pribrat 10 deka a teraz bum 20 kil 😅
najstatnejsia je moja mama ako som sa pekne vypapala 😅

fleury, no takych susedov by hafan mohol aj do clenka zahryznut 😠
no uzivame si bruska kym sa da 😵

aktakk
29. apr 2010

Ahojte kocky,

ja som sa tu tiez dlho neukazala, takze GRATULUJEM VSETKYM NOVYM MAMICKAM!!!

Frucht, ja som tiez stratila vela krvi, dva dni ma motalo ale aj tak som chodila po nemocnici, aj ked som len popri stene. A potom asi na druhy alebo treti den sa ma pytali ako sa mam, ze ci je vsetko okej, ze som vela krvi stratila...ani som o tom nevedela, tak az potom mi doslo, co sa mi stale hlava toci a mam zavrate. Ale uz je dobre, aj ked som darebacka nebrala zelezo doma a zamotala sa mi aj tu sem tam...

Inak, krasne fotecky pridavate, babatka su uplne krasnucke.

Fleury, Sasikas- mne poradila laktacna chodit s malinkou von, ked nechce spinkavat, lebo ze oni potrebuju spanok. Okrem toho mne ta moja "nevyspata" princezna vzdy na prse zabuvala, lebo bola vycerpana. Dnes som ju dala doobeda do kocara do izby, otvorila okno, tak mi tam prespinkala skoro dve hodky a poobede sme boli vonku od jednej a este stale mi spinka. Tak super!!

fruchtbar
29. apr 2010

AKtakk,tak to sme na tom podobne,len ja som to videla na vlastne oci,vsetko bolo krvave,no ako po zabijacke a nie porode! 😀
Zelezo som nebrala ani ja,lebo ja potom nemozem na WC,a kedze ma nastrihli az po ritny vencek,tak som si na wc prve dni ani netrufla a potom doma to bol druhy porod.... 😲 ....
Ale zelezo by si brat mala,bo budes velmi unavena.

stacynka
29. apr 2010

baby este stale sa hlasim kinderko ale uz mam kontrakcie tak kazdych 5-6 minut tak asi pojdem do porodky pomaly cesta trva tak tristvrte hodku v zapche uvidime co povedia, tak drzte palce
inak dnes mam termin podla pm, tak som zvedava ako to vypali
potom dam vediet, bud zuzke alebo neter sem napise tak sa majte

cifroska
29. apr 2010

Ahojte babule a mamicky.
Kak aj ja to uz mam za sebou.Karinka sa narodila 24.04.2010 o 12:55.S mierami 3190g a 50cm. 🙂 Foto pridam neskor 😉

moni
29. apr 2010

stacy, jeej tak predsa len, tesime sa na spravy 😵
drz sa, nech ide vsetko na jednotku!

cifroska, gratulujeme! ja som ta bonzla hned na druhy den lebo som videla fotky malickej v albume!

cheerlady
29. apr 2010

ahojte,hlasim prichod z poradne 🙂 mame doma maleho papkaca-za 9dni sme pribrali 360gramov! 😀 vraj by tolko ani nemusel,no ale ja som rada,ze konecne pribral,lebo ked sa narodil,mal 4000g,potom schudol az na 3600 a ked sme odchadzali z nemocnice,tak mal len 3620 a na minulej poradni len 3700.asi na tom nieco bude,ze babatka pekne papkaju a priberaju az doma 😉
a pytala som sa na to oblecko,takze - vraj uplne staci v takomto pocasi bodynko,k tomu tie dupackove gate,mikinku,ciapocku a zakryt dekou 😎

lucinenka001
29. apr 2010

Ahojte maminky. Tak tiez uz mame doma troj-tyzdnoveho drobca Adamka. Chcem sa Vas len opytat ci ste mali po sekcii bolesti aj po troch tyzdnoch. Mna este stale boli strasne chrbat a strasne prsia taka pichlava bolest, kojim len z jedneho , na druhom mam dve tvrde miesta a uz ma aj na dotyk boli. A takisto mam aj bolesti ked si idem lahnut tak rana ma strasne boli a takisto brusko ma velmi boli a mam pocit ze sa ani nejak nezmensilo. A dokedy ste krvacali po sekcii. Ak je tu nejaka maminka co mala take problemy napiste prosim. Lebo ja mam strasne bolesti. Dakujem

fleury
29. apr 2010

frucht ty si ozaj nezmar, tie podlahy ti nedaju pokoj, co??!! 😀

aktakk ved nasa by aj spinkala, ale vadia jej ti susedia..uz chodime aj von, len ona ma aj vonku nejaky rozhadzany rezim, snad sa to upravi a zvykne si, ze vonku sa spinka 🙂 zlata fotka inak 🙂

lucinenka..ja som tiez cca 3 tyzdne po sekcii..chrbat ma tiez este pobolieva, hlavne ku veceru a jazvu tiez este citim, hlavne ked zabudnem, ze som po sekcii a vyskocim z postele jak srna 😀 Mna brusko neboli, len na pravom boku, ale to ma bolelo aj pocas tehu..co sa tyka krvacania, tiez este krvacam, ale stale je to uz slabsie a slabsie..ked sa nenamaham tak skoro vobec uz nekrvacam, ale to je velmi malokedy 😀

grekyna23
29. apr 2010

dnes ste sa nejak rozfotkovali, tak aj ja pridavam par foto nasej herecky 🙂

iva87
29. apr 2010

Ahojte, tak aj ja sa pridavam k maminkam, ktore porodili v aprili, nas Jakubko sa narodil 2.4. takze coskoro budeme mat mesiac 😉 ani sa nezda ako ten cas leti...Chcela by som sa opytat ci mate niektora skusenost s popraskanymi bradavkami, ja maleho kojim, alebo sa snazim, ale uz treti tyzden mam na jednom prsniku obrovsku trhlinu, ktora strasne boli, a maly mi ju zakazdym nanovo rozhryzie ked ho kojim, neviete mi niektora poradit co robit aby sa co najskor zahojila??? Lebo pre nas kojenie zatial vobec nie je radost skor stres z bolesti 😢 😢

moni
29. apr 2010

jeeej, no jedno krajsie ako druhe....aprilovky vedia robit/rodit deticky 😵 😵 😵
ukazujem malej, nech vidi k akej dobrej partii sa moze pridat 😀

grekyna23
29. apr 2010

ahoj iva, vitaj medzi nami, Jakubko je krasny 😉 gratulujem
prave ma trapi to iste, kojit z praveho prsnika je kriz 😒 , zajtra kupujem masticku a idem liecit 😎

iva87
29. apr 2010

No ja uz mam doma tych masticiek az az a bohuzial ziadna nepomohla:(( Mam cicadermu aj multimam lanolin aj naplaste a naozaj nic nepomaha, laktacna poradkyna mi este radila gencianovu vilet tak zajtra skocim do lekarne a dufam, ze aspon ta pomoze 😢 Ak ti poradia nieco nove prevratne tak mi daj prosim ta vediet 🙂 🙂

grekyna23
29. apr 2010

aj si nechavam po,kojeni par kvapiek mlieka zaschnut na bradavke, ale to je skor ako prevencia, nie ked uz su ragady
a ze treba vela vetrat 😀

seuska
29. apr 2010

Caute koceny.
Boli sme dnes na poradni. Mala pribrala za dva tyzdne 580g a narastla o 1 cm 😀 Inak vsetko ok. Potom sme boli na sone klbikov a mame este stale balit na siroko... Ked mne sa to zda strasne nepohodlne pre tie miminka take nozky roztiahnute a ci ju to netlaci? Tak budem cez den balit na siroko a v noci jej dam trosku oddychnut a dam jej len pampersku. Konecne sme doma, rano sme vypadli o 9:30 a teraz sme sa vratili, povymetali sme terasky v meste, mamina vypila 2 pivka a 2 dcl cerveneho... jaaaj super bolo, mala skoro cely den prespala v kociku...som zvedava co nas caka v noci...?!

Niekto sa tu pytal na to polohovatelne lehatko. My sme kupili na inzerat CHICO vibracne a je super, mala v nom je velmi rada aj ked vibruje aj ked nevibruje, tusim ho mam aj v albume... vraj su tie chico lepsie ako fisher price, co som citala recenzie...

seuska
29. apr 2010

...a zabudla som... kraaasne su tie nase aprilovcatka fakt... to leto 2009 bolo fakt plodne na krasne deticky... jedno krajsie jak druhe... Nas doktorka dnes tiez pochvalila aku mame krasnu pokozku bez pupacikov ze sme uplne cistucky.... joooj a jak vonaju tie babatka, ja by som moju malu furt nuchala 😀

iva87
29. apr 2010

No ved ja sa uz citim ako uchylak, ked chodim doma hore bez a len rolety zastieram aby ma nebodaj niekto nevidel 😀 😀
Dnes mam prvy krat cely den podprdu a to len preto, ze pride na vikend navsteva tak nacvicujem, ako budu prsia reagovat, no zatial ziadna alava:(

seuska
29. apr 2010

tak sa aj my pochvalime akí sme spokojní... 🙂

grekyna23
29. apr 2010

iva 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre