• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

14. apríla 2013 
ahojte tak som späť môj dr v senci povedal že je to začíajúcy pôrod tak sme s mm leteli do nemocky kde mi spravili ozvy a vyšetrili ma 2 dr a samozrejme nič stále som otvorená na 1,5cm ale hlavička je už tesne nad krčkom tak som to pochopila no a dr ma poslal domov aj ked na monitore je už vidieť nejaké kontrakcie ale sú slabé a tak mi povedal že môžem ísť domov lebo je zbytočné aby som tam ostala ak neporodím do štvrtka tak nastupujem do nemocky takže to tu asi fakt budem uzatvárať :grinning:
30. apr 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evilka, tak treba sa poriadne pohybat, aj ked mas len 1.5, moze to byt do vecera uz total porod, tak sup, sup ... :grinning:
30. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,tak sa hlasim ako kinderko ZATIAL. Dneska este pred poradnou som bola v meste a zacala som krvacat,pravdepodobne mi odisla zatka :dizzy_face: . Volala som k mojmu doktorovi a sestricka mi povedala,ze nech do poradne uz nechodim,ze nech idem rovno do nemocnice,ze tam mi povedia :confused: . No tak som teraz doma,cakam na sesternicu,kedy dostriha (je kadernicka) a vyrazime :sunglasses: .
Ak ma poslu domov,tak sa ozvem a ak nie,tak napise za mna manzel. :wink:
Kinderka-evil,moni a juliap DRZTE SA a nech to uz mame cim skor za sebou :wink:
30. apr 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seus no vidis a ako si sa bala, ze nemas v tehu ziadne problemy aky zly porod bude..a nakoniec si tu najviac uzivas matersku :slight_smile: co sa o mne povedat rozhodne neda :grinning:

tak som dala malu do kocika v izbe a otvorila okno, asi hodinu sa nedala oklamat, ze sme vonku a potom to vzdala a zaspala :grinning:

kats ked budes mat cas, popis porod, ci si stihla ist este zaliat aj paradajky ako pri predoslom :grinning:

evil a ty si nemala povodne TP az v maji?
30. apr 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa hlasim aj ja dnes rano stale v jednom kuse :slight_smile:
idem docitat....
30. apr 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fleury mne to menili ako na bežiacom páse ale boli dve TP 26.4 a 1.5 ale všetci dr mi hovorili že nevydržím ani do 20.4 a pozri sa ešte stále som tu a kinderkujem :slight_smile:

juliap ved sa hýbem o 106 uoratujem varím a ešte ma čaká aj prechádzka do mesta kde si posedím na lavičke a vylúštim nejaké sudoku a potom zase domov a večer ak sa mi podarí zneužijem mm :wink:

mackopuf držkaj sa a daj vedieť čo ti povedali :slight_smile: snád aspoň ty budeš ukončovať aprílovčiatka v apríli :grinning:
30. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mackopuf, tak nakoniec ty budes mat posledne naozaj aprilove?
no ale evilka, moze sa to aj u teba zmenit a porodis do polnoci ... :grinning:
mne inac tiez hovorili, ze vydrzat do toho 16.4. a pozri co so mnou potom postvarali, ze zastavili porod, aj ked uz som mohla kludne mat po ... uz by sme boli aj doma so svistom, takto tu len oxidujem a ked sa menej hybe, tak ma uz chyta panika ... no sak uvidime ... alebo zeby sme predsa len vsetky 4 kinderka dali zajtra ? 1.5.?
30. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ved zajtra je sviatok prace, tak zapracujte nech male vyjdu von :slight_smile:
30. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evil, tak ta soplovina poplietla tento tyzden aj mna. minuly tyzden mi odisiel riadny kus, tak som to brala tak ze zatka je v tahu, ale v pondelok po vysetreni to zacalo znova, a aj so spinenim. lenze to beriem tak ze bolo z vysetrenia. co je divne, ze este furt...
pichanie zo spodu mam posledny tyzden poriadne, ale to podla mna len hlavicka dolieha dole a neznamena to otvaranie.
pokial nejde do tuheho zbytocne sa plasime (s doktormi na cele :angry: ).....

mackopuf, drzim palce! :dizzy_face:
30. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som este tu :slight_smile: Som volala so sesternicou a ta mi vravela,ze nech sa este neponahlame do nemocnice,ze je este skoro,ked ani kontrakcie nemam.. ze radsej mam byt este v klude doma,robit si co chcem,ze tam by ma len dali na ten monitor a lezala by som tak jak blba :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak teda este idem cakat :dizzy_face:
30. apr 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam este len rano, stihla by som este dnes....ale manzel akurat odisiel do prce a vo dverach odkazal malej ze az poobede moze.
no tak to chuda mozno aj chce ist, ale fuuurt cosi :grinning:
30. apr 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mackopuf, to je podla mna dobry napad! doma ti lepsie ubehne cas. na ktoru onu budes na monitoroch...v piatok pooobede.
tuto nam cosi pekne napis :sweat_smile:
30. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked uz je rec o monitoroch - mne lezanie na monitore pripadalo asi ako najhorsia cast porodu, hlavne ked vsetci niekde odisli a ja som tam v blbej polohe lezala
30. apr 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cici my by sme velmi radi ale ...
30. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fleury- ty dokrmujes ak sa nemylim, ze? A ako casto? A ked Emka papa tvoje mliecko, je najedena? Lebo moja je vzdy po mojom hladna, mam ho malo a uz neviem co robit. Je to v prdeli...pijem caje, vineu, dokonca "zeriem" taku hnusobu nazvanu "senovka grecka", chuti to ako blato smiesane s hov.. a prd z toho.

Kinderka- to je tu ako Tour de France...kto z koho, kto oblecie zlte tricko veduceho pretekara :slight_smile:
30. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk - ako vies ze mas malo mlieka resp ze mala je hladna?
30. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cici- lebo ja malinku aj dokrmujem a davam jej 90ml...to spapa na jeden sup a pekne mi potom spinkam. Ja si pocas toho odtriekam mlieko a mam ho tak max. 50ml z oboch prsnikov. Okrem toho, ked mi papa moje mliecko, ked ju kojim tak je vecne nespokojna a nespinka viacej ako hodinu. Resp. je vobec problem ju uspat, placka, papka si rucicky.
30. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk, radse by ste mali vymysliet aku farbu vyhra posledna :grinning: uz mi pripada ze sutazime, ktora posledna, nie prva :grinning:

evil, moja pekna nic sa neboj, uz je to na spadnutie :dizzy_face:
30. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked odstriekavam este som nikdy viac ako 40ml za den nenastriekala...ale zas malu ked kojim, tak sa naje, zaspi a 3hod spi
30. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni- no posledna by mohla za "odmenu" otvorit novu temu potom pre nas...Aprilovcatka 2010 :slight_smile: .
30. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cici- keby mi moja zaspinakala, tak by to bolo okej ale to je vecny kolotoc..dam jej napapat, zaspinka na 5minut, potom sa zobudi hladna a chce zasa papat, inak place az sa zajakava...dnes v noci som jej dala takto papat 2krat, nakolko mi nezaspala po prvom raze...tak po hodke som jej zas dala a potom spustila plac neskutocny, tak som jej chudatku urobila Nutrilon, vypila celych 90ml a spala 4hodky...
Po mojom mliecku spinka na etapy...zaspinka, zobudi sa, zaspina zobudi sa..proste ani nehrozi ju dat pomaly do postielky.
30. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk...hehe, niekedy v auguste? :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aaale nie, ved 5.5. sa tato tema zatvara...a otvara nova!!!!! :wink:
30. apr 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktakk, kludne otvorte zajtra novu, my sa hadam pridame :wink:
30. apr 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,mozem sa ist kupat,ked mi odisla ta zatka? :confused:
30. apr 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mackopuf, ja sa kupem kazdy den...teda ak to co mi odislo bola ozaj zatka :confused:
30. apr 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dufam,ze to bola zatka,ze to nebola "ina krv". Ale doteraz mi zatka neodisla,tak hadam to bola ona :confused:
30. apr 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mackopuf, asi to bolo ono. v pohode sa mozes kupat, zatka tesni len krcok, plodove obaly su stale neporusene...
30. apr 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni,diky..idem sa tam supnut..dam si taku horucejsiu vodu,lebo dost casto mi tvrdne brucho,nech tomu este pomozem :dizzy_face:
30. apr 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mackpuf, tak veru, nech sa to pohne aby si to stihla v aprili :grinning:
30. apr 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok