Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

evil15
30. apr 2010

ahojte tak som späť môj dr v senci povedal že je to začíajúcy pôrod tak sme s mm leteli do nemocky kde mi spravili ozvy a vyšetrili ma 2 dr a samozrejme nič stále som otvorená na 1,5cm ale hlavička je už tesne nad krčkom tak som to pochopila no a dr ma poslal domov aj ked na monitore je už vidieť nejaké kontrakcie ale sú slabé a tak mi povedal že môžem ísť domov lebo je zbytočné aby som tam ostala ak neporodím do štvrtka tak nastupujem do nemocky takže to tu asi fakt budem uzatvárať 😀

juliap
30. apr 2010

evilka, tak treba sa poriadne pohybat, aj ked mas len 1.5, moze to byt do vecera uz total porod, tak sup, sup ... 😀

mackopuf
30. apr 2010

ahojte,tak sa hlasim ako kinderko ZATIAL. Dneska este pred poradnou som bola v meste a zacala som krvacat,pravdepodobne mi odisla zatka 😵 . Volala som k mojmu doktorovi a sestricka mi povedala,ze nech do poradne uz nechodim,ze nech idem rovno do nemocnice,ze tam mi povedia 😕 . No tak som teraz doma,cakam na sesternicu,kedy dostriha (je kadernicka) a vyrazime 😎 .
Ak ma poslu domov,tak sa ozvem a ak nie,tak napise za mna manzel. 😉
Kinderka-evil,moni a juliap DRZTE SA a nech to uz mame cim skor za sebou 😉

fleury
30. apr 2010

seus no vidis a ako si sa bala, ze nemas v tehu ziadne problemy aky zly porod bude..a nakoniec si tu najviac uzivas matersku 🙂 co sa o mne povedat rozhodne neda 😀

tak som dala malu do kocika v izbe a otvorila okno, asi hodinu sa nedala oklamat, ze sme vonku a potom to vzdala a zaspala 😀

kats ked budes mat cas, popis porod, ci si stihla ist este zaliat aj paradajky ako pri predoslom 😀

evil a ty si nemala povodne TP az v maji?

moni
30. apr 2010

ahojte, tak sa hlasim aj ja dnes rano stale v jednom kuse 🙂
idem docitat....

evil15
30. apr 2010

fleury mne to menili ako na bežiacom páse ale boli dve TP 26.4 a 1.5 ale všetci dr mi hovorili že nevydržím ani do 20.4 a pozri sa ešte stále som tu a kinderkujem 🙂

juliap ved sa hýbem o 106 uoratujem varím a ešte ma čaká aj prechádzka do mesta kde si posedím na lavičke a vylúštim nejaké sudoku a potom zase domov a večer ak sa mi podarí zneužijem mm 😉

mackopuf držkaj sa a daj vedieť čo ti povedali 🙂 snád aspoň ty budeš ukončovať aprílovčiatka v apríli 😀

juliap
30. apr 2010

mackopuf, tak nakoniec ty budes mat posledne naozaj aprilove?
no ale evilka, moze sa to aj u teba zmenit a porodis do polnoci ... 😀
mne inac tiez hovorili, ze vydrzat do toho 16.4. a pozri co so mnou potom postvarali, ze zastavili porod, aj ked uz som mohla kludne mat po ... uz by sme boli aj doma so svistom, takto tu len oxidujem a ked sa menej hybe, tak ma uz chyta panika ... no sak uvidime ... alebo zeby sme predsa len vsetky 4 kinderka dali zajtra ? 1.5.?

cicimon
30. apr 2010

baby, ved zajtra je sviatok prace, tak zapracujte nech male vyjdu von 🙂

moni
30. apr 2010

evil, tak ta soplovina poplietla tento tyzden aj mna. minuly tyzden mi odisiel riadny kus, tak som to brala tak ze zatka je v tahu, ale v pondelok po vysetreni to zacalo znova, a aj so spinenim. lenze to beriem tak ze bolo z vysetrenia. co je divne, ze este furt...
pichanie zo spodu mam posledny tyzden poriadne, ale to podla mna len hlavicka dolieha dole a neznamena to otvaranie.
pokial nejde do tuheho zbytocne sa plasime (s doktormi na cele 😠 ).....

mackopuf, drzim palce! 😵

mackopuf
30. apr 2010

tak som este tu 🙂 Som volala so sesternicou a ta mi vravela,ze nech sa este neponahlame do nemocnice,ze je este skoro,ked ani kontrakcie nemam.. ze radsej mam byt este v klude doma,robit si co chcem,ze tam by ma len dali na ten monitor a lezala by som tak jak blba 😝 . Tak teda este idem cakat 😵

moni
30. apr 2010

ja mam este len rano, stihla by som este dnes....ale manzel akurat odisiel do prce a vo dverach odkazal malej ze az poobede moze.
no tak to chuda mozno aj chce ist, ale fuuurt cosi 😀

moni
30. apr 2010

mackopuf, to je podla mna dobry napad! doma ti lepsie ubehne cas. na ktoru onu budes na monitoroch...v piatok pooobede.
tuto nam cosi pekne napis 😅

cicimon
30. apr 2010

ked uz je rec o monitoroch - mne lezanie na monitore pripadalo asi ako najhorsia cast porodu, hlavne ked vsetci niekde odisli a ja som tam v blbej polohe lezala

evil15
30. apr 2010

cici my by sme velmi radi ale ...

aktakk
30. apr 2010

Fleury- ty dokrmujes ak sa nemylim, ze? A ako casto? A ked Emka papa tvoje mliecko, je najedena? Lebo moja je vzdy po mojom hladna, mam ho malo a uz neviem co robit. Je to v prdeli...pijem caje, vineu, dokonca "zeriem" taku hnusobu nazvanu "senovka grecka", chuti to ako blato smiesane s hov.. a prd z toho.

Kinderka- to je tu ako Tour de France...kto z koho, kto oblecie zlte tricko veduceho pretekara 🙂

cicimon
30. apr 2010

aktakk - ako vies ze mas malo mlieka resp ze mala je hladna?

aktakk
30. apr 2010

Cici- lebo ja malinku aj dokrmujem a davam jej 90ml...to spapa na jeden sup a pekne mi potom spinkam. Ja si pocas toho odtriekam mlieko a mam ho tak max. 50ml z oboch prsnikov. Okrem toho, ked mi papa moje mliecko, ked ju kojim tak je vecne nespokojna a nespinka viacej ako hodinu. Resp. je vobec problem ju uspat, placka, papka si rucicky.

moni
30. apr 2010

aktakk, radse by ste mali vymysliet aku farbu vyhra posledna 😀 uz mi pripada ze sutazime, ktora posledna, nie prva 😀

evil, moja pekna nic sa neboj, uz je to na spadnutie 😵

cicimon
30. apr 2010

no ja ked odstriekavam este som nikdy viac ako 40ml za den nenastriekala...ale zas malu ked kojim, tak sa naje, zaspi a 3hod spi

aktakk
30. apr 2010

Moni- no posledna by mohla za "odmenu" otvorit novu temu potom pre nas...Aprilovcatka 2010 🙂 .

aktakk
30. apr 2010

Cici- keby mi moja zaspinakala, tak by to bolo okej ale to je vecny kolotoc..dam jej napapat, zaspinka na 5minut, potom sa zobudi hladna a chce zasa papat, inak place az sa zajakava...dnes v noci som jej dala takto papat 2krat, nakolko mi nezaspala po prvom raze...tak po hodke som jej zas dala a potom spustila plac neskutocny, tak som jej chudatku urobila Nutrilon, vypila celych 90ml a spala 4hodky...
Po mojom mliecku spinka na etapy...zaspinka, zobudi sa, zaspina zobudi sa..proste ani nehrozi ju dat pomaly do postielky.

moni
30. apr 2010

aktakk...hehe, niekedy v auguste? 😀 😀 😀

aktakk
30. apr 2010

Aaale nie, ved 5.5. sa tato tema zatvara...a otvara nova!!!!! 😉

moni
30. apr 2010

aktakk, kludne otvorte zajtra novu, my sa hadam pridame 😉

mackopuf
30. apr 2010

baby,mozem sa ist kupat,ked mi odisla ta zatka? 😕

moni
30. apr 2010

mackopuf, ja sa kupem kazdy den...teda ak to co mi odislo bola ozaj zatka 😕

mackopuf
30. apr 2010

no tak dufam,ze to bola zatka,ze to nebola "ina krv". Ale doteraz mi zatka neodisla,tak hadam to bola ona 😕

moni
30. apr 2010

mackopuf, asi to bolo ono. v pohode sa mozes kupat, zatka tesni len krcok, plodove obaly su stale neporusene...

mackopuf
30. apr 2010

moni,diky..idem sa tam supnut..dam si taku horucejsiu vodu,lebo dost casto mi tvrdne brucho,nech tomu este pomozem 😵

moni
30. apr 2010

mackpuf, tak veru, nech sa to pohne aby si to stihla v aprili 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre