Apríl 2010. Kto tu je ešte s týmto termínom?

civavava
27. júl 2009

ahojte babenky, ste tu? 🙂 ja som včera zistila - 4 dni pred očakávanou menštruáciou, že vo mne vzniká nový život a sme s manželom nesmierne šťastní, nakoľko som v októbri min.roku potratila naše vytúžené dvojičky 😔 tak snáď tentokrát všetko dobre dopadne.... 😉

aktakk
1. máj 2010

Moni, no ja myslim, ze nezapamata...takto dopadnu vzdy jeho nakupy 😠 .

My dnes uz mame 6tyzdnikov, veru to ani pravda nie je...nam rastie ta nasa princeznicka pred ocami...

Juli, ja by som v tvojom tyzdni tehotenstva dokazala tak akurat na gauci sediet.

aktakk
1. máj 2010

Miska-malinka je kraaasnucka.

moni
1. máj 2010

juli, no krasny den ste si spravili! 😵

vejula
1. máj 2010

noo aktak že 6 týždnov fakt to letí 😵
jj moni v piatok budeme mať mesiačik 🙂 dominik už bude velký chlap 😝. ešte som zvedava kolko sme pribrali, sa dozvieme na poradni

aktakk
1. máj 2010

Veru Veji...aj vy uz mesiacik, ani sa nenazdame a budu foto nasich dietok ako pobehuju po dvore.

vejula
1. máj 2010

tui je naša kukučka 🙂

moni
1. máj 2010

jaaj aky buchtos krasny! 😵

vejula
1. máj 2010

joj aktak ani nehovor... Strašne to letí. Ja si uživam každu sekundu, kým je také malé bábatko, a potom si budem určite užívať aj ked bude väčšie ale teraz je to krásne obdobie kým su také malinké nevinné, neodvravaju... 😀 😀 😀

vejula
1. máj 2010

jej dakujeme moni, riadne mame ličiska čo? 😀 😝 a to ani často nepapá a ani nie dlho... posklednu dobu v noci prespal aj 5-6 hpdín a pije max 15 minut 😅

aktakk
1. máj 2010

On je veji ozaj cely Ty.

moni
1. máj 2010

veji, to je super ze je taky papacik...silny chlapisko z neho vyrastie. a ozaj sa na teba podoba 😵

vejula
1. máj 2010

jeej dakujem kočky 😵 ja to takto nevidím...
aktak a čo barborka na koho sa podobá???? Bo ty si taká velka neznáma, bez foto 😀

kiwinka
1. máj 2010

ahojte maminky a kinderka 😀 😀 😀

baby aaj vase babetka tak revu doslova ked ich kupete??? nasa kajka nenaviidi kupkanie ☹ a vrieska veeeelmi pritom az je cela cervena...

seuska,,a preco nekojis?

vejula
1. máj 2010

myslím že to neviem zhodnotiť že na koho sa podobá aby som bola presná 😝

vejula
1. máj 2010

kiwinka naš malý kupanie zbožnuje a aj ked plače tak vo vode prestane. vodyu ma velmi rád, to má asi po mne... A ked sa bude dať tak s ním chcem začať chodiť na tie cvičenia vo vode pre malé babatka, vraj sa tak zlepšuje imunita...

moni
1. máj 2010

veji, moja kamoska zo ZA chodila s malickym na tie plavacie kurzy. stoji to sice dost penazi, ale maly to zboznuje! 😵

vejula
1. máj 2010

heeej??? No ešte som si ani nezistovala čo to stoji, ale tak snad sa na to najde 😉 strašne by som tam chcela s maličkým chodiť. A nevieš od akého veku sa tam môže chodiť???

moni
1. máj 2010

veji, nepamatam presne cenu, skus pozriet tuto (na to chodila ta moja kamoska)
http://www.babyplavanie.sk/

moni
1. máj 2010

tak vraj od 5 mesiacov....viem ze robia aj den otvorenych dveri, tak mozno by sa oplatilo sledovat to, a ist vyskusat 😵

aktakk
1. máj 2010

Veji , tak ja na 5minutiek hodim foto nase...potom mazem...ja som sa inak pytala, ci ste neni na Facebooku, ze by sme si mohli mena vymenit a tam mam vsetky mozne foto.

vejula
1. máj 2010

jj aktak ja soooom na FB... KEd mi na IP pošleš meno tak si ťa hned vyhladám, môže byť???

moni
1. máj 2010

aktakk, ja som sice na FB ale nedavam tam fotky...

zuzkabar1983
1. máj 2010

Ahojte kocky.

Tak ja len tak na rychlo, len som chcela pozriet, ci uz vsetky porodili alebo ci tu mame este nejake kinderka, ale ako vidim momi a julia maju pevnu vydrz 😉
Mackopuf a Michalag vam gratulujem !!!!!!

My mame dnes mesiac. Sa to nezda ako rychlo to vsetko leti.
Kiwinka co sa tyka kupania ... tak maly sa celkom rad kupe, ani nie tak velmi ked ho drzim na chrbatiku, ale na brusku to zboznuje .... to iba vykukuje z vanicky a vydrzal by tak asi aj hodinu. Ale ako nahle ho vyberiem na osusku, tak mame spevokol na cely cinziak 😅

vejula
1. máj 2010

moni už som to pokukala vdaka za stranku... Je to fakt dosť drahé... Ale ked sa nájde na iné na toto určite tiež 😉 a moooc by som tam chcela s malým chodiť. Aj skôr ako od 5mesiacoch 😅 ale tak asi vedia prečo je to od toho veku 5 mesiacov 🙂

aktakk
1. máj 2010

Veji, specialne pre teba: tak sup sup

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/aktakk/album...

moni
1. máj 2010

zuzi...no veru ake stalice su z nas...juliap, evil a ja kinderka na vecne casy 😀 😀 😀
tak aj vy mate mesacne babatko! ako to uteka! vystiskaj ho zbojnika 😵

moni
1. máj 2010

veji, neviem preco od 5 mesiaocv...ze by ste vtedy uz mali nejake ockovania za sebou? no ved popozeraj 🙂

aktakk, aj ja som nakukla...mne sa skor na teba barborka podoba ako na manzela 😵

zuzkabar1983
1. máj 2010

Moni vystiskam 🙂
Uz by som aj pridala nejake nove foto, ale mm je taky lenivy, ze este to nestiahol do PC .. Ale hadam ho uz zajtra domutim

Aktakk, dovolila som si nakuknut aj ja ..... mala je nadherna...

zuzkabar1983
1. máj 2010

Aj mne sa podoba viac na maminu 🙂

aktakk
1. máj 2010

Moni...tak ty si tajna vsade 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre